Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

LE - Rio Ave - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Ależ inaczej wygląda gra z Brahimem. Nawet Maldini wskoczył na wyższe obroty po jego wejściu. Saelemakers też ma z kim pograć. Naprawdę coraz bardziej mnie Belg przekonuje.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Przydałby się gol na 2-0 żeby spróbować zabić ten mecz i nie ryzykować, że coś im wpadnie.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

No to ładnie sobie skomplikowaliśmy. Szczerze, to nie postawiłbym na Milan teraz. Wyglądamy słabo, oni nie lepiej, ale szanse są po równo niestety. Po naszej stronie więcej jakości indywidualnie, ale to nie jest nasz dzień. Bardzo mało sytuacji. Pierwszy dzwonek alarmowy, że coś się zacina.
rafal996
Milanista
Milanista

No to teraz już w ogóle jest wesoło.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

nie wierzę
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

rafal996 pisze:No to teraz już w ogóle jest wesoło.
Właśnie się zastanawiałem czy Twój pierwszy komentarz był przy stanie 1:1 czy 1:2.
Gramy bardzo źle. W ofensywie nie ma Rebica, nie ma Ibry i nie istniejemy... najgorszy mecz od b. dawna.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Majkel
Milanista
Milanista

Chwilowo oglądamy powrót starego, (nie)dobrego Milanu. Wpadł przypadkowy gol, bo poziom niechlujności wzrósł dramatycznie. Teraz jest już panika i kupa w majtach.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Tak wygląda drużyna zajechana, brakuje absolutnie świeżości.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Stary Milan był już wcześniej, bo przed stratą gola na 1:1, bo nie mając Zlatana nie potrafimy grać przessingiem, przez co zamiast atakować i próbować podwyższyć na 2:0 oddaliśmy pole gry Portugalczykom.
plakat33
Milanista
Milanista

Majkel pisze:Chwilowo oglądamy powrót starego, (nie)dobrego Milanu.
Właśnie miałem to samo napisać. Leao wygląda jakby już sił nie miał. Ciągnięcie za koszulkę było tak desperackie i ordynarne, że aż śmieszne. I pewnie bym się śmiał gdyby nie to że gra wygląda źle jak za starych czasów.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Dlatego nie cierpię tych rozgrywek. Więcej można stracić niż zyskać, chyba że jesteś Rio Ave czy inne Cluj. Nie byłbym zrozpaczony, gdybyśmy odpadli. Niesmak to max co bym poczuł.
Niezależnie od wyniku, mam nadzieję że to nasz ostatni sezon w Lidze Europy.
Judge not lest ye be judged yourself
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Ciągnięcie za koszulkę Leao to była niestety konieczność, ale chłopak jest kompletnie bez formy fizycznej. On przecież wszedł w 67' a na początku dogrywki już oddychał rękawami, to jest niepoważne przecież w piłce na tym poziomie.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Fizycznie są zajechani, a to co wyprawia i jak wygląda Leao to kpina.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
rafal996
Milanista
Milanista

Bramka to klasyczny przypadek. Tego się bałem.

Wyglądamy źle. Nie rozumiem też zmian.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Akurat kondycję Leao niejako można zrozumieć, bo stracił sporo okresu przygotowawczego przez koronawirusa, który też może trochę dołożył do spadku jego wydolności. Natomiast nie rozumiem braku kondycji reszty, którzy normalnie pracowali, a którzy nie mieli siły biegać nawet 60-70 minut.
Awatar użytkownika
Fruki
Milanista
Milanista

Post autor: Fruki »

Leao to wygląda tak jakby gdzieś całą noc balował.
Majkel
Milanista
Milanista

Nie zanosi się póki co, abyśmy wyrównali. Niestety Leao sprawił, że zatęskniłem za Castillejo z pierwszej połowy. Bez Ibry i Rebicia nie mamy z przodu kim straszyć. Diaz fajnie, ale jednak zbyt samolubnie.

EDIT: Helena, mam zawał. Ile zapłaciliśmy temu obrońcy?
EDIT2: To mi przypomina, że za stary jestem na oglądanie karnych. Jakbym się więcej na forum nie odezwał, to znaczy, że padłem z nerwów.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Rundę temu Bodo/Glimt marnują setkę w 90. minucie, teraz my w 120. wykorzystujemy karnego. Ciekawe czy limit szczęścia na ten sezon wyczerpaliśmy czy też będzie tego więcej? :P
rafal996
Milanista
Milanista

Niesamowity dreszczowiec. I teraz loteria.

Umówmy się. Odpadnięcie to nie tragedia, ale wstyd.
Na własne życzenie jesteśmy jeszcze w grze, ale szanse są jak przy losowaniu.

Oni już raz na karne wygrali.
plakat33
Milanista
Milanista

Kzr pisze:Ciągnięcie za koszulkę Leao to była niestety konieczność
Może i tak ale wyglądało to ordynarnie i do tego jakby nawet nie miał siły za tą koszulkę pociągnąć ;)
miszcz pisze:Dlatego nie cierpię tych rozgrywek. Więcej można stracić niż zyskać, chyba że jesteś Rio Ave czy inne Cluj.
Rozumiem o co Tobie chodzi, ale my jesteśmy na poziomie właśnie Cluj i innych tego typu zespołów w Europie. Po takim meczu albo tym co pokazaliśmy ostatnim razem grając w fazie grupowej LE to wygląda nawet, że odstajemy poziomem od tego przeciętniactwa/słabizny europejskiej...
Na LM za słabi, na LE za słabi to wygląda na to, że zostaje tylko Serie A i.... Coppa Italia ;)
Jak dla mnie powinniśmy nawet byle jak ale przechodzić takie zespoły i zbierać doświadczenia dalej i się nie kompromitować.
To jednak może nie będzie typowy stary Milan. Co za emocje się zrobiły na koniec :)
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Dobra, dajmy Gigio te 8 mln rocznie, zwróci się. :P
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Helena mam 5 zawałów.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Kuriozalne były te karne. 2 słupki. Bramkarze strzelający Panu Bogu w okno. Ale dobrze, że skończyło się dobrze :-)

Na większe podsumowania przyjdzie jeszcze czas, ale:
- bez Ibry i Rebica ofensywnie nie istniejemy,
- Colombo i Maldini za słabi na pierwszą drużynę,
- Gabbia całkiem przyzwoicie,
- dziwna, późna zmiana Sandro,
- Leao oddychał rękawami po 20 minutach, ciekawe czy to wpływ koronawirusa czy jego podejścia do futbolu, niedobrze to wyglądało,
- u Brahima widać niebanalną technikę, ale jakby nie mógł sobie znaleźć miejsca na boisku.

:forzamilan:
Ostatnio zmieniony 01 paź 2020, 23:59 przez pandoktor, łącznie zmieniany 2 razy.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Majkel
Milanista
Milanista

Melduję, że żyję, dziękuję, dobranoc.

Gigio :toast: Chociaż strzelanie karnych do poprawki ;-)
Awatar użytkownika
Fruki
Milanista
Milanista

Post autor: Fruki »

Wszyscy oglądający żyją? Bardzo słaby mecz, beznadziejna pogoda też na pewno nie pomagała. Mnóstwo szczęścia mieliśmy. Zapomnieć o meczu i regenerować siły na Spezie.
ODPOWIEDZ