Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Crotone - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Crotone - MILAN

Post autor: Bubu »

CROTONE FC (3-5-2): Cordaz - Magallan, Marrone, Golemic - P. Pereira, Messias, Cigarini, Zanellato, Molina - Simy, Dragus

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma - Calabria, Kjaer, Gabbia, T. Hernandez - Kessie, Tonali - B. Diaz, Calhanoglu, Saelemaekers - Rebić

Czas na gole Rebica? :)
Kiedy śmiercionośny wirus opuści Zlatana i ten będzie mógł grać? )Oczywiście uwzględnić trzeba czas na rekonwalescencje)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Resk
Milanista
Milanista

Post autor: Resk »

Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Resk, trzeba zakladac jakies konto?
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Macie jakis dobry stream? Moje scinaja i Milan wciaz remisuje :(
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Eleven w cenie paczki papierosów, a Wam się chce szukać marnych streamów? ;-)

Póki co nieźle, choć po 30 minutach jakby trochę zwolniliśmy. Brakuje z przodu Zlatana i po Rebiciu widać, że nie jest "dziewiątką", chociaż to co zrobił wywalczając karnego, to poezja.

Coraz bardziej podoba mi się też Saelemakers. Jak przychodził, to spodziewałem się drewniaka, a w najlepszym razie jeźdźca bez głowy, a z każdym kolejnym meczem imponuje coraz bardziej. Podobać się też mógł momentami Tonali, choć do optimum na pewno jeszcze sporo brakuje. Myślę jednak, że będziemy mieć z niego pociechę.

Cieszy bardzo spokój z tyłu. Utrzymajmy to po przerwie i będzie dobrze. Wreszcie z tego typu rywalami gramy jak Milan, a nie jak galareta.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

theoden92 pisze:Macie jakis dobry stream? Moje scinaja i Milan wciaz remisuje :(
player.pl - 15 zł za miesiąc
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Tonali na plus. Jedna prostopadła piłka od niego miód, palce lizać. Brahim gdzieś ginie podczas meczu i w sumie występ jakiś tam średni. Zdecydowanie Saelemakers się wyróżnia i faktycznie może wygryźć Castillejo na stałeb jak będzie tak grał.

Co najważniejsze. Trzeba szybko zamknąć mecz żeby sobie nie narobić biedy.
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

bogiel, ogladam Milan, United i reprezentacje, sa wszystkie mecze?
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Po tym meczu najważniejsze jest tylko i wyłącznie zdrowie Rebicia. Mecz do zapomnienia.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

theoden92 pisze:bogiel, ogladam Milan, United i reprezentacje, sa wszystkie mecze?
Z tego to tylko Milan. W Eleven jest liga włoska, niemiecka i większość hiszpańskiej.
Osobiście nie wyobrażam sobie powrotu do szukania streamów. Oglądałem z konieczności mecze w el. LE na streamach i masakra - wyskakujące reklamy, zmieniająca się jakość itd. Szkoda nerwów.

Co do meczu, jedyny problem to kontuzja Rebicia. Oby to nie było nic strasznego i żeby wrócił na derby. Z Rio Ave i Spezią powinniśmy sobie poradzić, a przynajmniej nie jest to takie decydujące.

Mecz był wygrany możliwie niewielkim nakładem sił. Chociaż Milan już tak nie umie i nie chce, przez co przez większość czasu imponował pressing i wysoki odbiór. Styl gry dość niezły, parę ładnych akcji, spokojnie w tyle. To tylko Crotone, ale tak właśnie trzeba. Spokojnie robić swoje.

Cieszy mnie, że Pioli rotuje składem, starając się wykorzystać maksymalnie dużo zawodników. Dodaje to pewności siebie i zgrania w razie czego. Nawet Krunic wygląda przyzwoicie i wychodzi na to, że można będzie na niego liczyć. Tonali zaliczył bardzo ważne dla swojej aklimatyzacji minuty. Na pewno występ od początku to dla niego cenne doświadczenie, wyglądał też już nieco lepiej, niż w poprzednich spotkaniach. Za to Diaz nieco zagubiony, chyba lepiej by się czuł na prawej albo na środku. Ale z kolei fajnie, że strzelił bramkę.

Najkrócej to można podsumować - zgodnie z planem. Ale na jakim etapie jesteśmy, pokaże dopiero mecz z Interem.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Streamy sie pogorszyly. Powiem tak stabilnie i punktowanie do zera. Pierwszy mecz od bana.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Ja oglądam tylko Milan i chyba od początku ubiegłego sezonu wykupuję Eleven, bo wiem, że co by nie było, jeśli tylko mam dostęp do Internetu to stream na mnie czeka. W HD i po polsku (to niestety nie zawsze jest plus, ale cóż :P). Nie muszę się denerwować, czy ktoś gdzieś już wrzucił link (a jak tak, to czy on u mnie zadziała) czy też trzeba samemu szukać, bo teraz to mogę przyjść nawet na minutę przed startem i zdążę na pierwszy gwizdek.

Co do meczu, to zgadzam się z Rafałem, że jedynie stan Ante się liczy, a reszta do zapomnienia. Drużyna zagrała na minimum wystarczające do wygrania i nie ma co za to winić chłopaków, bo sezon jest długi, a 3 punkty są za 2-0 jak i za 4-0.
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Było kilka pewnych stronek ze streamami, byl swietny sopcast... Ja naprawde nie zalowalbym pieniedzy, ale chcialbym moc obejrzec wszsytkie mecze Milanu, PW i LE tez. Na pewno w eleven warto zainwestowac.
Co do samego meczu, to 'najmniejszym nakladem sil' byloby, gdybysmy wystawili rezerwy, a nie aktualnie najmocniejsza 11... Nie mniej jednak, jesli Ante nic powaznego sie nie stalo, to przy mozliwych 5 zmianach to byl dobry plan. 2 mecze, 6 punktow, 2 czyste konta. Tylko kontynuowac :D
MK92

Post autor: MK92 »

Po spotkaniu z Crotone cieszę się przede wszystkim z tego, że nadal kroczymy zwycięską ścieżką w spotkaniach z zespołami zdecydowanie niżej notowanymi, co jeszcze niedawno sprawiało nam ogromną trudność. Można powiedzieć, że ten Milan poniżej przyzwoitego poziomu nie schodzi. A patrząc na występy poszczególnych formacji i zawodników, to przede wszystkim jestem wreszcie zadowolony z pewnych interwencji naszej obrony. Całkiem niezłe spotkanie rozegrał Tonali, choć ciągle nie potrafi ustrzec się podań bez adresata, czym nas naraża na kontry. Cieszę się również z premierowego trafienia Diaza. Oczywiście wielka szkoda wypadku Rebicia. Mam nadzieję, że wraz ze Zlatanem zdąży wrócić na derby Mediolanu.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Dla mnie ten mecz to trochę symbol przemiany jaką przeszliśmy.

Nie graliśmy idealnie, ale mam przeczucie, że rok-dwa-trzy lata temu byśmy takie spotkanie przegrali/zremisowali.

Widać w naszej grze jakiś pomysł, oczywiście dużo jest do wypracowania, ale to naturalne przy początku sezonu, teraz trzeba po prostu taśmowo zdobywać punkty bez względu na wszystko. Na koniec sezonu nikt nie mówi o stylu w jakim wygrywało się przez pierwsze kolejki.

Pół żartem, pół serio to Brahim Diaz przypomina mi trochę Krkicia. Mam nadzieję, że po blisko dekadzie pamięć mnie zawodzi, bo wolałbym, żeby nie skończyli tak samo :)
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Z początku sezonu ( zdając sobie sprawę ze wszystkich naszych braków i słabości ) jestem bardzo zadowolony i patrzę z optymizmem na to co się dzieje. Oby nie było wtopy z Portugalczykami i okienko transferowe zakończyło się pozytywnie.

Podpisuję się pod postami Renesco i rafał996 dodając od siebie, że zdobywamy punkty, które w ostatnich latach brakowały nam na koniec sezonu i mamy kontynuację, której wcześniej nie było.
ODPOWIEDZ