Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Bologna

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
rafal996
Milanista
Milanista

Milan - Bologna

Post autor: rafal996 »

Zaczynamy kolejny sezon Serie A ;)

Przyznam, że jestem wygłodniały ligowej piłki. Po poprzednim baaaardzo dziwnym sezonie, mam nadzieję że będziemy mieli w miarę normalne rozgrywki.

Nie chcę mówić na temat oczekiwań co do Milanu, ale nie da się ukryć, że nastroje są lepsze. Chciałbym dziś zobaczyć drużynę w miarę poukładaną i stabilną, nawiązującą do tego, co widzieliśmy w czerwcu i lipcu - chociaż naturalnie na początku mogą być pewne problemy z powrotem do rytmu. Ważne, żeby kontynuować w tym samym poczuciu własnej wartości i wiary w siebie. Wiele może zależeć od dobrego startu.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Ja liczę na 3 pkt i przyzwoity występ Gabbi. Jeśli chodzi o pomoc/atak to nawet, jeśli nie będzie to dziś wyglądało zbyt dobrze to zdaję sobie sprawę, że może chwilę potrwać zanim zespół się rozegra natomiast jedyne co mnie niepokoi to brak naszego kapitana. Przyznam, że nie pokładam wielkich nadziei w Gabbi, więc bardzo chętnie pozytywnie się zaskoczę, jeśli zagra solidnie.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Patrząc na poprzedni sezon i sparingi/LE jestem spokojny o wynik. I to chyba pierwszy raz od 3-4 sezonów :)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
rafal996
Milanista
Milanista

Nie jest źle. Nie jest to tamten Milan co poprzednio, trochę brakuje błysku i dokładności, ale na tym etapie to można wybaczyć. Uważnie w tyle, w przodzie brakuje wykończenia. Dobrze by było strzelić drugą bramkę i nie stracić nic głupiego.

Podoba mi się Calabria.

Edit: No i pięknie, Zlatan po raz drugi :D
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Bylem ciekaw jak Milan będzie się prezentował w nowym sezonie i jestem pod wrażeniem. Na pewno nie jest to Milan sprzed zamknięcia stadionów, wręcz bije dojrzałość od tej ekipy.
Ciekawy sezon się szykuje, może powrót do dawnej tradycji: top 3 to dwa kluby z Mediolanu i Juve.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Venomik pisze:Bylem ciekaw jak Milan będzie się prezentował w nowym sezonie i jestem pod wrażeniem. Na pewno nie jest to Milan sprzed zamknięcia stadionów, wręcz bije dojrzałość od tej ekipy.
Ciekawy sezon się szykuje, może powrót do dawnej tradycji: top 3 to dwa kluby z Mediolanu i Juve.
Nie rozpędzajmy się, jest jeszcze Atalanta i nie wiadomo ile Lazio narypie punktów zanim tradycyjnie spuchną na koniec sezonu. Niewiadomą jest też Napoli, ci zawsze mogą wystrzelić bo potencjał kadrowy mają.

Co nie zmienia faktu, że Milan istotnie zagrał bardzo dobry mecz. Świetny Calabria, świetni Kessie, Bennacer, Theo. Tonali na razie średnio, choć chyba ciut lepiej niż z Rovers. W ostatnich latach na inaugurację sezonu oglądaliśmy zazwyczaj kompletny brak stylu i festiwal baboli, a tu proszę. Może nie jest idealnie, ale gra się klei zarówno w grze do przodu jak i przy wychodzeniu z momentami wysokiego pressingu bolońskiego.

Ten Diaz to ma potencjał. Ciekawe jak by to wyglądało jakby go upchnąć na prawej stronie zamiast Samu/Alexisa i żeby grali jednocześnie on i Hakan?
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Po zejściu Kjaera środek obrony wyglądał kiepsko. Myślę, że lepsza drużyna by to rozmontowała spokojnie choć raz. Zresztą, mieli kilka groźnych sytuacji pod koniec. Oby Simon zszedł po prostu by oszczędzać siły.
Z drugiej strony, oprócz Calabrii warto pochwalić Theo za grę w obronie. Bardzo mnie cieszy występ Davide, bo zawsze go darzyłem sympatią i nigdy nie dołączyłem do pociągu ludzi wywalających go z klubu oraz wyzywających od parodystów czy nawet gorzej... od De Sciglio :)
Nie oznacza to, że uważałem go za kogoś świetnego. Ot solidny wychowanek, którego warto mieć w kadrze.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Kzr pisze:Nie rozpędzajmy się
A ktoś się rozpędza? Pierwszy raz od dawna typowanie takiej trójki jest całkiem normalne. Niekoniecznie najbardziej prawdopodobne, ale już nie z pogranicza s-f jak to było niedawno.
Nie ma tu żadnego rozpędzania się, zwykłe stwierdzenie faktu.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Faktu na pewno nie, raczej opinii ;-)

Poza tym pełna zgoda. Milan wyglądał po prostu inaczej niz w ostatnich sezonach. Mecz całkowicie pod kontrolą, wyszliśmy po swoje i zdobyliśmy 3 punkty. To że Bologna miała w końcówce szanse wynikało z eksperymentalnego ustawienia środka obrony. Maldini dziś zresztą przyznał, obrońca to priorytet.

Mnie się najbardziej podobał dziś Bennacer. Prawdziwy skarb w środku pola.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Jak na inaugurację sezonu ligowego to lepiej być nie mogło.

Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Calabria. Może spełni się moje życzenie z wątku transferowego i Pioli doprowadzi, któregoś z naszych prawych obrońców na równy, solidny poziom. Jak dla mnie środkowy obrońca stoi w tym momencie wyżej na liście priorytetów.

Gabbia o którym wspominałem przed meczem wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił. Na ten moment nic specjalnego w nim nie widzę, ale ze względu na wiek i pozycję (gdzie trudniej młokosowi od razu się pokazać) chyba lepiej byłoby gdyby udał się na wypożyczenie. Z Duarte w sumie jest trochę inaczej, ale wniosek mam podobny. Wypożyczenie. Biorąc pod uwagę, że dwóch stoperów raczej nie kupimy to przynajmniej jeden z nich powinien iść ogrywać się poza Milanem.

Ibra to Król Mediolanu, ale jeśli coś miałoby zdradzać, że się starzeje to na pewno nie dynamika, ale sytuacja jak minął Skorupskiego i nie trafił w bramkę. Oczywiście nie była to łatwa okazja ale mam wrażenie, że kiedyś akurat Zlatan nie miałby skrupułów i strzelił Bolonii hattricka :)
MK92

Post autor: MK92 »

No i to była w końcu inauguracja nowego sezonu ligi włoskiej na miarę Milanu.

Doppietta Zlatana mogła być tak naprawdę hat-trickiem, albo i czymś jeszcze okazalszym, lecz w paru sytuacjach zabrakło precyzji znakomitemu ogółem w tym meczu Szwedowi. Gość w wieku 39 lat będzie bił się o tytuł capocannoniere. Po prostu mistrz. Oby go tylko jakaś kontuzja nie dorwała w połowie naszej wspólnej drogi do celu.

Fenomenalny mecz Calabrii. Kto by się tego w ogóle spodziewał? Czyścił wszystko na prawej stronie, a następnie zawsze przytomnie wyprowadzał piłkę do ataku. Występ niemal bliski ideału - zdecydowanie najlepszy od pamiętnego popisu w Rzymie z Romą w lutym 2018 roku.

Bardzo dobre zawody zagrał duet pomocników Kessie-Bennacer. Tonali ma przed sobą wiele miesięcy pracy fizycznej i mentalnej, żeby się przebić do pierwszego składu. Widać, że te dwa dotychczasowe wejścia w końcówkach były dla młodego Włocha mocno stresujące. Ale z czasem wszystko zacznie się układać przy takiej skali talentu Sandro.

W obronie trochę niepewnie wyglądał Gabbia, co zaskoczeniem żadnym nie było, a po zejściu ponownie znakomitego Kjaera, którego zastąpił Duarte, Donnarumma miał sporo roboty, ale szczęśliwie skończyliśmy spotkanie na zero z tyłu.
Venomik pisze:Na pewno nie jest to Milan sprzed zamknięcia stadionów, wręcz bije dojrzałość od tej ekipy.
Miło czytać taką opinię akurat od kogoś ze spojrzeniem z zewnątrz :) Jeżeli utrzymamy postawę, którą wykazujemy od lata, to faktycznie szansa na podium gdzieś majaczy.

Dojrzałość tej ekipy przejawia się na pewno w sferze mentalnej. Pierwszy raz od odejścia Senatorów w 2012 roku widzę w naszym klubie całą szeroką grupę przywiązaną do Milanu i wierzącą w swoją pracę. Pierwszy raz od dawna nie stanowimy zbieraniny przypadkowych zawodników czy działaczy za biurkiem bez dalekosiężnej koncepcji. Obecność w szatni i na boisku Zlatana może nas również zachować przed popadnięciem w głębszy kryzys, gdy przyjdzie fizyczna obniżka formy całego zespołu.

Także trener coraz bardziej zdaje się pasować do tej układanki. Po meczu z Bologną należą się gromkie oklaski dla Piolego za permanentny doping spod bocznej linii. Dzięki temu łatwiej było utrzymać wysoki pressing przez większą część spotkania. Ponadto jest to trener, który bardzo dobrze dopasował ustawienie do posiadanej kadry, no i przytomnie reaguje na boiskowe wydarzenia. Nie zawahał się zdjąć kiepskiego w ofensywie Samu już po pierwszej połowie, a Saelemaekers zastąpił Hiszpana w sposób znakomity i był po Calabrii największym pozytywnym zaskoczeniem.
Kzr pisze:Ten Diaz to ma potencjał. Ciekawe jak by to wyglądało jakby go upchnąć na prawej stronie zamiast Samu/Alexisa i żeby grali jednocześnie on i Hakan?
Na razie Hiszpan zagrał zbyt krótko, by wyciągać jakieś głębsze wnioski w sprawie jego boiskowych preferencji, no ale piłkę to on ma fenomenalnie sklejoną do stopy. Myślę, że jeśli nie uda się sprowadzić Chiesy, to Pioli będzie kombinował właśnie z wystawianiem Hakana i Brahima w linii za plecami Ibry, wespół z Rebiciem po lewej stronie.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Mogę się mylić, ale czy trzecim najstarszym zawodnikiem w naszej 11 nie był wczoraj Rebic? Który skończył niedawno raptem 27 lat. My rzeczywiście mamy młody zespół, na standardy wloskie wręcz juniorów. W tym kontekście ściągnięcie Kjaera było świetnym posunięciem.

Czekam bardzo na powrót Leao, o którym wszyscy bez wyjątku w klubie mówili w przerwie, ze moze czynić roznice i czas juz na to, etc. Jeśli tak się stanie, bedziemy mieli więcej opcji w ataku.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
rafal996
Milanista
Milanista

Cieszy dobry start sezonu, pewne zwycięstwo i całkiem niezły styl. Tak jak pisałem, kluczowe jest żeby utrzymać ten entuzjazm i wiarę w siebie, które się pojawiły. Tym się różni obecny Milan od tego z poprzedniej jesieni. Wtedy przy pojawiających się problemach z wyjściem na prowadzenie zaczynała się nerwówka i coraz więcej błędów. Teraz spokojnie sobie grają i dopracowują akcje, aż w końcu osiągają cel. Podoba mi się to. To jest dojrzałość.

Jednocześnie, porównując do meczu Juve z Sampdorią, tak obiektywnie uważam, że nie mamy nadal tyle jakości, co w Turynie. Jesteśmy na dobrej drodze, ale jeszcze wiele pracy przed nami.

Czuję, że Diaz może być hitem tego sezonu. Od pierwszego kontaktu z piłką pokazuje znakomitą technikę i całkiem niezłe dostrzeganie partnerów. Wymaga oczywiście zgrania, ale ma papiery na dużą grę.

Tonali z kolei słaby debiut, zagubiony i niepewny. Ale to na tym etapie nic nie znaczy, trzeba mu dać parę meczów.

Podobnie jak większość, wyróżniłbym Calabrię. Już po pierwszej połowie pisałem, że gra bardzo fajnie, a w drugiej jeszcze się poprawił. Czyścił w tyle jak profesor, dobrze się ustawiał, skuteczny w odbiorach, a w przodzie bardzo błyskotliwy w kombinacyjnym rozegraniu. To chyba najlepszy Calabria, jakiego widzieliśmy dotąd. Oby tak dalej.

Fajnie, że Pioli dał grać Duarte z Gabbią. Widać, że trener myśli do przodu, wykorzystał pierwszą możliwą okazję, żeby zgrywać docelowych rezerwowych, żeby byli gotowi do gry, kiedy będzie taka konieczność. Mimo wszystko jednak stoper wydaje się absolutnie koniecznym zakupem.

Nie popadam w wielki optymizm, ale po prostu cieszę się tym, co mamy. Stabilizacją gry i wyników i najlepszym startem ligi od dawna.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Nie chciałbym żeby ktoś mnie posądzał o marudzenie i deprecjonowanie zwycięstwa nad Bologną ale...
Zespół Mihajlovica był bardzo słaby w zeszłym sezonie i wygląda na to, że w tym jest równie cienki. Mercato chyba też u nich leżało więc nasuwa się pytanie czy my tacy dobrzy czy Bologna taka słaba i nie chcę pompować balonika na ten sezon, mimo że rundę wiosenną mieliśmy bardzo dobrą, a i mecz z Bologną był równie dobry w naszym wykonaniu.
Mam również ciągle obawy co będzie jak Ibrahimovic wypadnie ze składu oraz jak sobie Pioli poradzi w drugim sezonie pracy co do tej pory nie wychodziło mu zbyt dobrze gdy zespół wpadał w kryzys.

Mecz pokazał po raz kolejny, że potrzebujemy jak najszybciej powrotu Romagnoliego i wartościowego zmiennika bo Gabbia jest za słaby i albo powinien iść na wypożyczenie albo zostać i dostawać szanse ale w mniej ważnych meczach. Musacchio przed kontuzją nie dawał pewności więc trochę to kiepsko wygląda. Do Duarte jakoś przekonania też nie mam.

Calabria zagrał świetny mecz, szczególnie jak się pamięta jego padakę z zeszłego sezonu. Tonali i Castillejo nieco gorzej na tle zespołu chociaż ten pierwszy ma pewnie jeszcze zaległości i musi się dopasować do drużyny więc się absolutnie nie czepiam.

Ibra potwierdził wszystko co już wiemy i szkoda tylko, że ma te 39 lat. Braki powstałe z upływem lat nadrabia doświadczeniem, inteligencją boiskową, techniką i niesamowitą charyzmą, która wręcz bije po oczach. Taki prawdziwy mistrz i senator z dawnych lat...

I tak na koniec napiszę, że mnie osobiście to zwycięstwo i zaprezentowany styl niesamowicie ucieszyło, ponieważ dokonaliśmy czegoś czego nie potrafiliśmy od w sumie nie pamiętam już kiedy - nie wiem czy się ze mną zgodzicie. Weszliśmy w nowy sezon z trenerem, który kontynuuje swoją pracę i pomysł z poprzedniej kampanii, gdzie po przymusowej przerwie wyglądało to bardzo obiecująco. Widzi, że pomysł z zeszłego sezonu jest dobry i ma możliwość tą swoją wizję w tym kierunku rozwijać i to robi. Podczas mercato klub stara się póki co pomagać i brakuje tu dziwacznych ruchów chociaż do zrobienia jest jeszcze trochę, by ta kadra nie miała dziur albo żebyśmy my nie mieli wątpliwości ( i nie chodzi tu o jakieś wygórowane oczekiwania ).

Ten mecz ucieszył mnie ( podobnie jak wiosenna metamorfoza ) jeszcze z jednego powodu. Na tle kiepskiej Bologny odnieśliśmy pewne zwycięstwo, a przy okazji fajnie się to oglądało i właśnie wygrywania takich meczów, z takimi rywalami w mniej więcej takim stylu bym sobie życzył na poziomie sportowo-finansowym na jakim jesteśmy.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Venomik, co do pierwszej trójki, to obawiam się Napoli, które jakościowo jest wystarczająco mocne, żeby tam być. Nie pomijam też Atalanty z Lazio, chociaż tak wysokie miejsca byłyby jednak zaskoczeniem. No i jest też Roma, która od lat popada w marazm i jest wzorem słabego zarządzania, ale ma piłkarzy, którzy grać potrafią grać (to byłoby jednak mocne zaskoczenie).
Muszę też pochwalić klub za mercato, bo chociaż nie było bogate, to było mądre. Rozsądne, zrównoważone ruchy, gdzie wzmocniono pomoc. Za Tonalego to jestem mega wdzięczny, bo uważam go za (w najgorszym wypadku) gościa do sensownej rotacji na lata. W sensie, że jak wejdzie, to z miejsca jakość nam nie spadnie. W najgorszym przypadku to. No cóż, wciąz zdarza mi się popaść w fascynację. ;)
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

carlos pisze:Muszę też pochwalić klub za mercato, bo chociaż nie było bogate, to było mądre. Rozsądne, zrównoważone ruchy, gdzie wzmocniono pomoc. Za Tonalego to jestem mega wdzięczny, bo uważam go za (w najgorszym wypadku) gościa do sensownej rotacji na lata. W sensie, że jak wejdzie, to z miejsca jakość nam nie spadnie. W najgorszym przypadku to. No cóż, wciąz zdarza mi się popaść w fascynację. ;)
Jeszcze jedna, może dwie dobre rundy i będziesz musiał zmienić avatar ;]

Co do Tonalego to jestem o niego spokojny, młodziak musi się odnaleźć w schematach które były mozolnie wypracowywane przez zawodników o większym doświadczeniu. Brescia gra zupełnie inaczej niż Milan, nie ta dynamika, ofensywność. Nie zdziwię się jeśli poczekamy jeszcze miesiące na debiut nowego Pirluso w wyjściowym składzie. Cieszę się że dostaje do grania ogony już od początku sezonu.
rafal996
Milanista
Milanista

Jak dla mnie, nie ma najmniejszego sensu typować teraz pierwszą trójkę. Tzn. zabawa jak zabawa, ale to jak przewidywanie pogody 21 lipca w przyszłym roku. Czysta loteria.

Mamy w Serie A kilka naprawdę ciekawych zespołów, chociaż nikt się raczej bardzo wyraźnie nie wzmocnił. Powiedzmy, że z wyjątkiem Interu, który na papierze ma skład do walki o scudetto z Juventusem. Pozostali konkurenci nie zrobili spektakularnych ruchów. Napoli, Atalanta, Lazio, Roma - każdy z nich ma niezłą kadrę i różne atuty. Zależy jak wejdą w sezon, jak będzie z mentalem, formą, kontuzjami. Pogadamy o tym za kilka kolejek.

To banał, ale kluczowy będzie start. Marzę o sytuacji odmiennej niż w poprzednich (bardzo wielu) latach, tzn. że nie będziemy musieli gonić. Jak to się kończy, widać było w poprzednim sezonie, kiedy rewelacyjna końcówka rundy wystarczyła zaledwie na eliminacje do LE, bo pociąg do czegoś więcej dawno już odjechał. Idealnie by było wygrać pierwsze trzy mecze i w miarę spokojnie przystępować do pojedynków z Interem i Romą. Jeśli po tych spotkaniach będziemy w czołówce, będzie to dobrym prognostykiem na przyszłość.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Trend is your friend, więc biorąc pod uwagę 10-15 ostatnich spotkań rozegranych w Serie A to idziemy na mistrza :D

a tak na serio to mamy aktualnie najmłodszą kadrę w Serie A. Zazwyczaj z wiekiem przychodzi stabilizacja, więc idąc tym tropem jesteśmy narażeni na większą zmienność formy. Osobiście za realne, ale niełatwy cel stawiam TOP4 i tego wymagałbym na miejscu zarządu od Piolego. Przydałoby się jednak w tym celu wzmocnić środek obrony, bo w razie czego trudno byłoby mieć pretensje np. o to, że tracimy dużo punktów i bramek, jak z konieczności będzie tam występował duet Gabbia - Duarte.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Kzr, nie chcę zapeszać, ale pierwszy raz od dawien dawna, mam dobre przeczucia, co do Milanu. Także jest szansa, że po sezonie ktoś wskoczy na miejsce Kolesia. I to nie zależy od awansu lub nie do LM.
rafal996, według mnie kluczowy jest równy krok przez cały sezon, kwestia regularności i powtarzalności. Naszą piętą achillesa może być Zlatan, a raczej jego ewentualny dłuższy brak i reakcja zespołu na to.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
rafal996
Milanista
Milanista

carlos pisze:rafal996, według mnie kluczowy jest równy krok przez cały sezon, kwestia regularności i powtarzalności.
No tak, oczywiście. Ale o tym starcie piszę, bo mnie to szczególnie zawsze bolało. Były takie sezony, kiedy w pewnym momencie zaczynało żreć, ale co z tego, jak było już za późno. Fajnie by było tym razem cały czas kręcić się gdzieś w pobliżu miejsc, na których nam zależy. No, czyli regularność ;)
forzamilan3
Milanista
Milanista

Post autor: forzamilan3 »

Wszystko pięknie, ale jak zawsze jest jakieś ale.
Wczoraj wielu zawodników zagrało bardzo dobre zawody i do 70min graliśmy świetnie. Potem nastąpiły zmiany i właściwie cała pomoc grała w odmienionym składzie. Co się wtedy działo? Bologna przejęła inicjatywę, stworzyli chyba z 3 bardzo groźne sytuacje i wystarczyłoby aby jedna z nich zakończyła się golem, zrobiłaby się nerwówka i znów na tym forum byłby płacz i lament.

Co będzie jak Ibra będzie niedysponowany? Kto go zastąpi? No właśnie.
Ten zespół gra bardzo dobrze głównie dzięki Ibrze i Benacerowi. Hakan jest taki, że raz zagra dobrze, a potem 5 razy źle. Castillejo momentami z formą przypomina mi Suso, z tym że ten jest mniej samolubny dzięki czemu bardziej się przydaje zespołowi.

Rebic pewnie potrzebuje czasu żeby znów strzelać, Kessie zagrał bardzo fajny mecz, ale fajnie byłoby jakby tak zagrał choć pół sezonu na tym samym poziomie.

Póki każdy jest zdrowy jest okej, niestety wczorajszy mecz też pokazał, że nie bardzo mamy dla nich zastępców. No może oprócz Diaza, który wygląda na gościa z mega potencjałem.

Gość, który wygląda jak drugi Pirlo póki co tragicznie, aczkolwiek w 2 meczach zagrał może z 25min, przydałoby się go dać od początku. Krunic, nie wiem w poprzednim sezonie niczym mnie nie zachwycił, wczoraj miał jedno bardzo fajne podanie, ale obawiam się że to kolejny z piłkarzy typu Laxalt. Solskjaermaker wczoraj fajnie wyglądał, ptanie tylko czy to przebłysk czy da radę tak grać normalnie. Co z Leao i Paqueta...

Na razie trzymamy bardzo fajną formę z drugiej części rundy wiosennej, ale tak jak mówię, mamy zespół bez kontuzji, tego co się obawiam jak się zaczną sypać najważniejsi gracze na pozycji, może być ciężko.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

forzamilan3 pisze:Hakan jest taki, że raz zagra dobrze, a potem 5 razy źle
Taki był.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Dokładnie, od pewnego czasu prezentuje równy, dobry poziom.
Zadziwiająco świetny w tym meczu Calabria, oby to byl jego sezon!
Kilka akcji wypracowanych przez nasz zespół było naprawdę godnych uwagi, klepka, podanie w tempo, tworzenie sytuacji. Coś co było kiedyś nie do pomyślenia teraz staje się normą. Naprawdę oczy się radują widząc tak grający zespół Rossonerich.
ODPOWIEDZ