Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Atalanta

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Trzecia. Z Fiorentiną w pierwszym sezonie i Hellasem w tym.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

STARY TIROWIEC pisze:Laxalt to minimum jedna półka niżej niż Theo.
to prawda, aczkolwiek oceniając go przez pryzmat bycia rezerwowym to wygląda moim zdaniem lepiej od Rodrigueza. Jeśli któryś miałby zostać w Milanie w tej roli to wolałbym chyba Urugwajczyka. Niemniej prawdopodobne jest pożegnanie obu ze względu na wysokie pensje.
MK92

Post autor: MK92 »

zino pisze:Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że przynajmniej druga.
Venomik pisze:Trzecia. Z Fiorentiną w pierwszym sezonie i Hellasem w tym.
Dzięki, Panowie, za sprostowanie. Jakoś mi te dwie wcześniejsze jego bramki z wolnych kompletnie nie utrwaliły się w pamięci. W sumie trzy bramki z wolnych przez trzy sezony to i tak niewiele jak na takiego eksperta w tej dziedzinie, za jakiego Hakan jeszcze przed transferem do Milanu uchodził. Jednak w obecnej dyspozycji szybko poprawi tę statystykę. Oby tak było. Wczoraj Turek przymierzył niczym maestro Pirlo ;)
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Renesco pisze: I tak na tą prawę flankę przydałby się ktoś wyraźnie lepszy od Samu/Saelemaekersa, a w takim wypadku to Belga widzę bardziej w roli zmiennika, bo jest młodszy.
Zdecydowanie!
Plus ktoś na prawą obronę (Calabria albo Conti jako zmiennik), rezerwowy ŚO (Romagnoli i Kjaer mogą być pierwszą parą stoperów; Duarte i MM najchętniej bym się pozbyl), ktoś pokoroju Bakayoko do środka i 9 do ataku jako zmiennik Ibry albo do pary w innym ustawieniu i gramy o LM :-)

Pozbyłbym się co najmniej RR / Laxalta, Samu i Pacquety.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
ODPOWIEDZ