Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Sassuolo - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

zino
Milanista
Milanista

Sassuolo - Milan

Post autor: zino »

Już 28 minuta, prowadzimy a tematu brak ;)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Co za ciężki kretyn wymyślił te karne za taką rękę... Najpierw nasi ukochani koledzy z Turynu wyspecjalizowali się w celowaniu po rękach przeciwników, a teraz takie coś...
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Nie bedzie Hernandeza i prawdopodobnie Romagnolego z Atalanta. Cienko to widzę za trzy dni.

No i Ragnicka tez nie bedzie w przyszłym sezonie?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Yahoo323 pisze:Co za ciężki kretyn wymyślił te karne za taką rękę... Najpierw nasi ukochani koledzy z Turynu wyspecjalizowali się w celowaniu po rękach przeciwników, a teraz takie coś...
Jak Hakan miał mieć ułożone ręce w tej sytuacji? Tego nie kumam, rozumiem powiększenie powierzchni ciała, nienaturalne ułożenie... Ale coś takiego? "kobieta lekkich obyczajów"
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Przynajmniej jedna dobra wiadomość dziś :)
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Super Ibra, Super Hakan.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

bogiel pisze:Nie bedzie Hernandeza i prawdopodobnie Romagnolego z Atalanta. Cienko to widzę za trzy dni.

Prawdziwy rollercoaster emocjonalny. I jeszcze ta czerwona kartka na koniec. Niesamowita połowa.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Mam nadzieję, że kontuzje Alessio i Andrei nie są poważne.

A Hakan ma już 15 goli i asyst w lidze :) dobry wynik jak na „10”. Czekam na 20 punktów w kanadyjce, w tym tempie ma na to szanse. Ależ nam się Turek rozegrał.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Nie będę się powtarzał, ale ja akurat w Hakana i Kessiego wierzyłem zawsze, zawsze!

Ibrę wsadzić do wehikułu czasu, odjąć mu z 10 lat i dopiero byłaby jazda. Chłop to robi dwa razy wolniej, a i tak to robi.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Yahoo323, tylko ktory obraz zwłaszcza Kessiego jest prawdziwy? Tego, ktory przez 2,5 roku poza kilkoma meczami kopał się po czole ? Czy tego obecnego terminatora?

Ja stawiałbym, że ta pierwsza, tj. gorsza wersja jest bardziej prawdziwa. Ale wiadomo, pewności nie mam.
pandoktor
Milanista
Milanista

Bez przesady z tym kopaniem po czole. Nie spełniał oczekiwań, ale były głosy, że pod dobrym trenerem, we właściwej taktyce, pokaże talent.

Ps. Dramatyczny jest dziś Saelemaekers.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

bogiel pisze:Yahoo323, tylko ktory obraz zwłaszcza Kessiego jest prawdziwy? Tego, ktory przez 2,5 roku poza kilkoma meczami kopał się po czole ? Czy tego obecnego terminatora?
Tu będę stał po stronie Yahoo323. Bo z tej (i poprzednich) kadry mało kto grał na swoim poziomie. Od dobrych kilku lat. Zaczyna to wyglądać!
Yahoo323
Milanista
Milanista

Hakan też się kopał. Skoro teraz obaj się nie kopią, to takie są ich możliwości, a nie mniejsze. Bennacer na początku sezonu też walił flopa za flopem, a teraz gra aż miło.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Theo i Bennacer wykartkowani. Kiedyś to się musiało stać. Z Atalantą będzie bardzo ciężko.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Skoro Pioli cudotwórca, to może Laxalt i Biglia też przestaną się kopać po czole?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Na to poczekamy do następnego meczu :)
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Na Atalantę bez Theo, Bennacera, Contiego i prawdopodobnie Romagnolego. Oj, Gigio chyba nie dopisze sobie kolejnego czystego konta. :P
rafal996
Milanista
Milanista

Ja już w zasadzie jestem zadowolony. Awans do pucharów jest, cel minimum osiągnięty. Cel maksimum uciekł już bardzo dawno, więc więcej nie oczekiwałem.

Całe szczęście, bo z takimi brakami w kadrze raczej Atalanta bez problemu zakończy naszą imponującą serię.

Mecz z Sassuolo nie był już tak efektowny jak ostatnie, jednak trudno było tego wymagać. Zmęczenie mimo wszystko musi być duże. Udało się strzelić, a po czerwonej kartce opanować sytuację i zupełnie zabić mecz. I wystarczy.

Zlatan dziś chyba w miarę zadowolony ;)
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Bubu, Yahoo i pandoktor, tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Prawdopodobnie dowiemy sie pewnie tego w przyszłym sezonie. Obecnie Kessie jest świetny w grze do przodu. Gra dużo z pierwszej piłki, wcześniej tego w ogole nie było. Inny piłkarz. Przez 2,5 roku nie potrafił tak grać.

Przkładając to na całość drużyn. Bardziej wartościowa jest seria Lazio z jesieni niż obecna seria Milanu, nawet jeśli wygramy wszystko do konca.
Przecież Lazio nie jest takie słabe jak po pandemii, a Milan nie jest tak mocny jak obecnie.
Możliwe że właśnie teraz w Milanie zaskoczyło i bedzie to trwało. Oby. Już wiadomo że bez Rangnicka na ławce. Jego agent to potwierdził.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Tak szczerze to ja nie widzę za bardzo wieku po Zlatanie. 10 lat temu nie imponował sprintami i teraz też tego nie robi, ale siła, technika nadal „obecne”. Oczywiście nie wszystko mu wychodzi, ale dla mnie to nadal jest doskonały napastnik. Mam nadzieję, że zostanie z nami na kolejny sezon bo następcy o takich umiejętnościach na rynku transferowym po prostu nie ma.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Też mam nadzieję że Zlatan zostanie, bo niewątpliwie jest odpowiedzialny za sporą część obecnej dobrej formy zespołu. Tym niemniej już teraz trzeba się rozglądać za jego następcą, który będzie dorastał pod skrzydłami Zlatana by wejść w jego buty gdy ten się już z Milanu zawinie. Z Leao możemy mieć pociechę, to nawet dość prawdopodobne, ale dziury po Ibrze raczej nie wypełni. Jeśli mamy mówić o rozsądnej polityce transferowej, to pora na taki właśnie ruch.
Awatar użytkownika
Janusz Cebula
Milanista
Milanista

Post autor: Janusz Cebula »

Dla mnie idealnym zastępca Zlatana, który mógłby robić na boisku wszystko to co robi teraz Szwed i to do tego przez większą ilość sezonów, byłby Milik.

Momentami Sasuolo grało bardzo przyjemnie dla oka. Fajnie by było gdyby De Zerbi poszedł do Fiorentiny i ją poukładał. Im więcej silnych drużyn tym lepiej dla ligi (chociaż trochę gorzej dla nas :D).
rafal996
Milanista
Milanista

Swoją drogą, nie sądzicie, że rozegrał nam się Calabria? Ostatnio jak wchodzi, to jest dość pewny w tyle i bardzo fajnie rozgrywa piłkę na boku. Potrafi też zrobić imponujący rajd. Coś chłopaka popuściło.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ja go zawsze lubiłem i był czas za Gattuso gdy uważałem, że jest co najmniej dobrym prawym obrońcą. Jednakże nie należy się oszukiwać, że będzie z niego jakiejś wysokiej klasy gracz :)
Judge not lest ye be judged yourself
pandoktor
Milanista
Milanista

rafal996 pisze:Swoją drogą, nie sądzicie, że rozegrał nam się Calabria? Ostatnio jak wchodzi, to jest dość pewny w tyle i bardzo fajnie rozgrywa piłkę na boku. Potrafi też zrobić imponujący rajd. Coś chłopaka popuściło.
Zgoda. Wczoraj jeden z najlepszych na i boisku, a przecież i z Bolonią dal dobrą zmianę. Chociaż z dośrodkowaniami jak miał problem, tak ma...
ODPOWIEDZ