Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Napoli - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Gigio od wielu miesięcy prezentuje tak wysoki poziom, że jeden błąd/słabszy mecz może mu się naprawdę zdarzyć.

Tak samo nie rozumiem tego nieustannego znęcania się nad Contim. Chyba to już z przyzwyczajenia. Zagrał kolejny przyzwoity mecz, to nie on popełniał błędy znów przy golach, ale i tak zebrał największą krytykę. I ten hejt za ostatnią akcję, którą przecież zepsuł Bennacer... :dunno: Romangoli popełnił kilka błędów ostatnich spotkaniach i nie ma aż takiej krytyki.
To samo Gabbia. Niczym tak naprawdę nie zawinił, ze Spal miał pecha (wtedy więcej obrońców mogło to wybić), a też jakaś zbiorowa histeria się pojawia gdy media go awizują na mecz z Parmą.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Co do Contiego to on jest zbyt słaby w ofensywie, żeby wybaczać mu jego elektryczność w obronie. I piszę tu już przez pryzmat całego sezonu, bo wczoraj nic specjalnego nie zrobił (ani na plus/ani minus). Ale to jest problem nie tylko jego, ale i Calabrii. W tym sezonie liczyłem, że jeden z nich wygra rywalizację o miejsce w pierwszym składzie, ale dzięki dobrej grze, a nie byciu mniejszym złem. Jeden i drugi zarabia też w okolicach 2 mln euro netto za sezon (więcej niż np. Theo).

Dla mnie prawy obrońca powinien być jednym z priorytetów podczas letniego mercato, a sprzedałbym z dwójki Conti-Calabria tego za którego dostaniemy lepszą ofertę.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ja się zgadzam, że to bardzo słaby sezon Andrei, a Calabrii to już w ogóle (co mnie bardzo smuci). Jednakże po pandemii Conti gra przyzwoicie, zaliczył asystę i nie popełnił żadnego rażącego błędu. Nie robił też szału, ale nie był na pewno w gronie najsłabszych zawodników ostatnich spotkań.
On po prostu dostaje za nazwisko, jak swego czasu (i do dnia dzisiejszego w sumie) Kalinić. Od czasu wznowienia rozgrywek nie zasłużył niczym na ten hejt, a wczoraj po ostatnim gwizdku komentarzy się nad nim pastwili. :help:

Jeżeli ja i wiele osób jesteśmy w stanie dać Pioliemu kredyt zaufania za post-pandemiczny Milan, to Conti również na to zasługuje za ostatnie występy.

A kontrakty Mirabelliego... jak dla mnie jakiś trybunał czy inny prokurator powinien się tym zająć. Jak pomyśle o niektórych to się maczeta w kieszeni otwiera :)
Judge not lest ye be judged yourself
ODPOWIEDZ