Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Tutorial do oglądania meczów w internecie

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Jeżeli chodzi o streamy, to ja zawsze używałem strony meczyki.pl, zawsze można znaleźć tam odnośniki do meczów. Dobrą opcją są też streamy na YT, z tym, że tutaj różnie jest z jakością.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

W sumie możemy nie obejrzeć żadnego meczu, bo w Rzymie zapowiadają nieciekawą pogodę.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

miszcz, nawet dzisiejszy mecz Romy został odwołany, nie mniej jednak Montella w przedmeczowej konferencji mówił, że murawa na Stadio Olimpico jest w dobrym stanie. Z jednej strony dobrze gdyby mecz był przełożony, bo zdąży wrócić Conti i zespół zdąży odbyć więcej sesji treningowych, tym bardziej po zgrupowaniach reprezentacji. Nie mniej jednak Lazio, to w końcu rywal z górnej półki i bardzo czekam na ten mecz.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Gzikuu pisze:Dobrą opcją są też streamy na YT
Dla mnie streamy na youtube to rewelacja, bo mam kiepski net, a tam nigdy mi nic nie przycięło, najwyżej spada jakość. Tylko pytanie skąd bierzesz linki? Generalnie proceder jest nielegalny, w wyszukiwarce nie da się znaleźć. Tzn. są same fejki z odnośnikami do innych stron.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

rafal996 pisze:Tylko pytanie skąd bierzesz linki?
Do tej pory każdy mecz Milanu zarówno w Serie A jak i eliminacjach Ligi Europy oglądałem poprzez zwykłe wpisanie w wyszukiwarkę YT "Milan vs xyz (w zależności od tego z kim gramy)". W opcjach filtrowania zaznaczam "na żywo" i zawsze było kilka opcji do wyboru. Z tym, że dobre linki bez fejkowego odliczania do meczu pojawiają się zazwyczaj na kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Hmm, to u mnie skuteczność była praktycznie zerowa, bazowałem na tym co ktoś wrzuci na jakiś strony. Popróbuję jeszcze. Chociaż akurat jutrzejszy jest w Eleven, które mam wykupione.

Ogólnie powiem Wam koledzy, że moje dotychczasowe testy Kodi wypadają słabo. Większość streamów nie działa, czasem wywala się aplikacja, a jak się już uruchomi, to mam 50/50 że nie będzie ciąć.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

U mnie podobnie.
Kodi przycina, nie łączy się z linkami. Nie mogę znaleźć jednego sensownego z c+.
Na razie jestem trochę rozczarowany.
korsi
Milanista
Milanista

Post autor: korsi »

Jednak mnie coś oszukali i nie mam promocyjnego miesiąca w playnow. Niestety będę poza domem i waham się nad wykupieniem pakietu by się nie denerwować zbytnio... Kodu było super przez 3 tyg teraz telewizje na zywo mi nie działają, ale na sports365 dalej można spokojnie włączyć. Tyle ze to na tv fajne na kompie różnicy miedzy tradycyjnymi linkami na sopcasta i na acestream nie widzę.
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Czy macie ostatnio problemy ze strona lfootball.ws? ta ruska strona z poczatku watku? Mi nie odpala :(
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Tak, od tego weekendu mam i nawet podejrzewam, że to sprawka UPC. Jeżeli nie masz internetu z tej firmy, to trzeba będzie szukać problemu gdzie indziej
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

U mnie też umarła.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Taki sam komunikat mam, choć w sobotę było coś innego (nie pamiętam)
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Post autor: Baresi87 »

Ma ktoś jakąś stronkę pokroju http://www.lfootball.ws aby mecze oglądać? interesują mnie linki w acestream.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Kukiss
Milanista
Milanista

Post autor: Kukiss »

https://livesport.ws/en
Ta strona to chyba następca lfootball.ws
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Arenavision też niezła stronka.
NowyTymek
Milanista
Milanista

Re: Tutorial do oglądania meczów w internecie

Post autor: NowyTymek »

Ja zawsze oglądam na tej stronie. Tutaj link do meczu AC Milan - Atalanta transmisja za darmo: https://www.mecze24.pl/pilka-nozna/atalanta-ac-milan
ODPOWIEDZ