Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Tutorial do oglądania meczów w internecie

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

To w takim razie bardziej opłacało się weeba (Canale, Polsaty Sport, Eleveny itd.), jak już mowa o płatnych, chociaż ostatnio ludzie narzekają, że tnie.
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Post autor: Baresi87 »

A jak jakość na tym Player.pl wygląda?
korsi
Milanista
Milanista

Post autor: korsi »

Weeb mi na komórce nie zadziała... Jakość jest dobra,ale to na laptopie, nie wiem jak to na tv wygląda bo nie sprawdzałem. Na komórce jest juz gorzej ale tez nie jest zle. Zaleta jest taka że jest pewne ze działa bez przycinki.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Dlaczego weeb miałby nie działać na komórce?
Kodi na Androida + wtyczka weeba + login/hasło i elegancko śmiga. Nawet lepiej i mniej zasobożerne niż przez przeglądarkę www.
Na kompie też wolę weeba w zewnętrznym programie.
korsi
Milanista
Milanista

Post autor: korsi »

Mam Lumia 735, weeb tam raczej nie zadziała.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Przy kafelkach w telefonie, nic nie poradzimy.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Czy ktoś z Was testował już http://pure-cast.net ?
Otrzymałem info, że jakość znacznie lepsza niż w płatnych, legalnych serwisach streamingowych, nie mówiąc już o weeb.tv
Dysponują obrazem Full HD @1080p, oraz możliwością skonfigurowania aplikacji Kodi pod swój serwis, celem oglądania TV np. na telefonach z systemem Android. Póki co, nie buforuje i działa płynnie.
O wersji czasowej, typu demo, niestety info brak, w każdym razie strona pod względem technicznym wydaje się ciekawsza niż player.pl, canal online i weeby.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Mnie ostatnio znajomy polecił www.telewizjada.net .
Działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

To akurat już jest dawno, ale co najwyżej do oglądania w oknie, albo na tych mniejszych laptopach, jeśli ktoś chce się męczyć na full-screenie.
Ważne, że od dłuższego czasu darmowa, ale sygnału z tego na większy ekran nie puścisz, bo wysypie pikselozą.
Wstawiłem stronę, która chyba jako pierwsza nadaje sygnał Full HD - nie powinien odbiegać od tego, podawanego przez dekodery w najwyższej nadawanej w kraju rozdzielczości. Dotychczas szczytem możliwości polskiego streamingu, nawet tego oficjalnego, było 720p, więc HD Ready.
Rzecz jasna, takich cudów nie ma za darmo, ale przy gniocie, jakim jest obecnie weeb, to pure-cast wydaje się numerem jeden. Z resztą, weeb.tv nawet w rzekomym trybie HD, nigdy nie oferował tak dobrego obrazu.
Carlo
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: Carlo »

Widzisz rangizie, Galliani wyznaje tą samą filozofię co Ty: "najważniejsze że darmowe", a masz ciągle pretensje do niego ;)
Leopolis semper fidelis!
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

http://pure-cast.net/
Konto testowe, by sprawdzić działanie serwisu, ważne przez dobę. Faktycznie obraz dużo lepszy niż weeb.tv.
Dajcie znać, jak u Was z płynnością jutrzejszych spotkań LE.
login: test24h@tv.pl
hasło: test24h
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Jest jakaś szansa, że któryś z Drogich Forumowiczów nagra mi mecz z Atalantą i później go udostepni? Bo zanosi się, że nie obejrzę pierwszy raz Milanu na żywo w tym sezonie... A z chęcią wieczorem bym sobie zrobił relację LIVE bez wiedzy o wyniku.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Możesz ewentualnie spróbować później poszukać tu: http://livefootballvideo.com/fullmatch ;)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

dzięki, wiesz może po ilu godzinach wrzucają mecz na stronę?
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Z tego, co widzę to mecz z Lazio, który był 20 marca, wrzucili tego samego dnia.
siomziom
Milanista
Milanista

Post autor: siomziom »

VelenoRosso pisze:
lord bass pisze:Czy ktoś wie jak zrobić by ten ace stream działał?
nie chcesz tego na kompie uwierz mi ;)
acestream raz zainstalowany przekierowuje caly ruch przegladarki przez jakies ruskie serwery.
rownie dobrze mozesz wszystkie swoje hasla umiescic na fejsbuku :P
Witam,

Mam do ciebie pytanie. Otóż kilka dni temu moi genialni współlokatorzy zainstalowali mi na kompie AceStream właśnie, chcąc sobie obejrzeć mecz LM. Tylko jak dobrze wiemy, AceStream syfi system niemiłosiernie - odinstalowałem to natychmiast, kilkakrotnie przejechałem kompa COMODO, ADWCleanerem i Malwarebytesem, generalnie pozbyłem się wszystkich śmieci po tym programie, ale trafiłem też na powyższy post o routingu. Nie znam się na tym jednak zupełnie, Google też niewiele pomaga - mógłbyś mi przybliżyć, jak sprawdzić tę kwestię?

PS. Wysłałem podobną wiadomość na priv, ale ciągle figuruje w zakładce "do wysłania" i nie bardzo wiem, czy to się wysłało albo jak pchnąć to dalej, więc piszę tu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

VelenoRosso pisze:acestream raz zainstalowany przekierowuje caly ruch przegladarki przez jakies ruskie serwery.
To ja przy okazji zapytam o źródło tych rewelacji.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

traceroute
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
siomziom
Milanista
Milanista

Post autor: siomziom »

A cokolwiek konkretniej?
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Odpaliłem tracert i nie widać nic podejrzanego.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Sampdoria: Viviano; Diakitč, Silvestre, Cassani; De Silvestri, Fernando, Krsticic, Dodň; Soriano, Alvarez; Quagliarella.

AC Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Montolivo, Bertolacci; Bonaventura; Bacca, Balotelli.

Skład Milanu mi się podoba.

Przede wszystkim liczę, że Bonaventura pokaże, że jest trequartistą i może grać z sukcesami na tej pozycji, bo dotychczas zapamiętałem go bardzo nijako, kiedy występował na środku.

Liczę też na co najmniej poprawny występ Bertolacciego.

Na wynik też liczę, ale bardziej ucieszy mnie dobra postawa zawodników i nadzieja na przyszłość, aniżeli wymęczona wygrana po farciarskiej bramce.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Novantadue pisze:Odpaliłem tracert i nie widać nic podejrzanego.
Pojecia nie mam jak to teraz wyglada.Wtedy ruch byl routowany.
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Ale chcesz mi powiedzieć że nikt tego nie wyłapał w tak popularnym programie? :) W internecie takie przekręty szybko się rozchodzą.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

wylapal.
do przygladania sie ruchowi zainspirowal mnie artykul wlasnie.
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Masz link do tego artykułu albo pamiętasz gdzie szukać? Chętnie bym poczytał więcej. Póki co słyszałem o rzekomych malware instalowanych z programem, ale komputer regularnie skanuję MBAM, co jakiś czas paroma innymi skanerami, w tle działa Comodo i nie było nigdy problemów z AceStream, także do takich informacji podchodzę z dystansem. W ruchu sieciowym tracert nic podejrzanego nie pokazuje, W google też nie widzę informacji odnośnie tego przekierowywania ruchu, tylko wyniki wspominające o oczywistych zagrożeniach związanych z samym p2p.
ODPOWIEDZ