Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Towarzyskie i Sparingi

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

selhaard pisze:Nie podoba ci się? Nie czytaj. Przewiń.
selhaard pisze:Nie piszę w moich postach o tobie. Więc nie traktuj ich osobiście. Przewiń mnie.
Przecież to tak nie działa. To jest forum dyskusyjne, osoby cytują siebie, odpowiadają sobie. Nie da się funkcjonować sensownie gdy nagle się wykluczy czytanie postów jednej osoby.
Osoba A pisze post, osoba B odpowiada, A komentuje odpowiedź, C komentuje wypowiedz A i B, osoba D się z tym nie zgadza.
Nie da się z tego nagle wyjąć osoby A, nie czytać ich postów i normalnie funkcjonować na forum dyskusyjnym.
Taka rada jest zawsze chybiona.
To samo się tyczy propozycji od Novantadue
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Ja sobie bez problemu radzę opuszczając niektóre posty, więc zapewniam - da się.
Mam nadzieję, że koleżanki selhaard nie zniechęciliście. Dla mnie różnorodność i inne spojrzenie są zawsze bardzo cenne. Komu nie pasuje, nie musi czytać lub przynajmniej się do tego odnosić.
Naprawdę potrzebna jest ta dyskusja? Pisują tu czasem ludzie, którzy autentycznie są problemem, atakujący innych, podburzający, pasujący atmosferę, a nikt nie robi rozprawy na temat ich aktywności. Tymczasem robicie pod górkę normalnemu użytkownikowi? Dajcie spokój.
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Miauuu. A na dobranoc kot klakier mówi: odp... się od Niej.
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Zgłupiałem.
Czytam i niedowierzam.
Na szczęście sparingi się skończyły to i temat zamilknie... ;)
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Przeczytałem wszystko i doszedłem do wniosku jednego. Za mało pijecie i wszystko wina F&M, bo nie strzelił żadnego transferu ostatnio :hmm: . Temat powinien zostać już w trakcie kłótni zamknięty na krótszy okres czasu, aż do ochłonięcia użytkowników. Tak niegdyś robiłem jak widziałem flame...... Szkoda gadać. :wall2:

Za mało Positive Force. :diavolo: Większość też nie potrafi się wystarczająco się wyluzować.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Milan News podał prawdopodobną wyjściową jedenastkę na czwartkowy mecz ze Shkendija: Donnarumma; Conti, Bonucci, Musacchio, Rodríguez; Kessie, Locatelli, Çalhanoglu; Suso, Silva, Bonaventura.

Mam nadzieję, że Jack zagra w tym układzie na lewej flance. Najlepsze mecze w jego wykonaniu, były jak operował jako boczny napastnik/skrzydłowy. Ogólnie ustawienie wygląda mocno ofensywnie.
Awatar użytkownika
PoP
Milanista
Milanista

Post autor: PoP »

rivaldoACM pisze:Kontekst jest taki, że to jedyne, co kojarzę z Twoich postów. Niekoniecznie taki, jak sobie dopowiedziałaś.
Chciałbym dorzucić (jako użytkownik tylko czytający forum), iż sam przewijam posty selhaard gdyż nie podchodzą pod mój gust ale jednak ma rację, to nie ona odczytała słowa jak chciała ale jednak Ty je tak ułożyłeś (świadomie bądź nie) ponieważ sam je tak odczytałem (a jak więcej osób tak odczytuje a nie tylko osoba atakowana to chyba jednak coś w tym musi być).
Kibic Milanu od zawsze na zawsze!!!
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Serio myślicie, że ktoś was pytał czy coś czytacie czy przewijacie? Skończcie już, żałosne to jest.

Temat o spraingach i meczach towarzyskich.
ForzaMILAN!
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Za kwadrans spotkaniem z Novarą rozpoczynamy tegoroczną serię meczów towarzyskich. Ma ktoś jakiś pewny link do transmisji (nie korzystam z FB ani TT)?
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
juwen
Milanista
Milanista

Post autor: juwen »

Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Ta very much!
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

czemu nikt nie wpadnie na pomysł by Musacchio testować z lewej strony środka obrony. Bo potem znowu będzie zdziwienie dlaczego gra Zapata a nie Argentyńczyk jak wypadnie Romek
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

źle się oglądało z tej perspektywy i ciężko o jakiekolwiek wnioski. Wydawało się, że fajnie wypadł Calabria, ładna bramka Suso. No i tyle :)
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Mamy nowych piłkarzy w kadrze - Sosu i Abiate.

Beret Jóźwiak, mistrz skautingu, wynalazł nam nowych graczy :dunno:

Ogólnie z takich spotkań trudno wyciągać wnioski, więc skupię się na koszulkach - te rezerwowe zupełnie bezpłciowe.
MK92

Post autor: MK92 »

Yahoo323 pisze:Mamy nowych piłkarzy w kadrze - Sosu i Abiate.
Sosu prawie jak Soso, czyli Józef Stalin :D
Yahoo323 pisze:Ogólnie z takich spotkań trudno wyciągać wnioski, więc skupię się na koszulkach - te rezerwowe zupełnie bezpłciowe.
Mnie się te wyjazdowe koszulki od Pumy bardziej spodobały na żywo niż na zdjęciach.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Może gdyby nie MŚ w Rosjii, to te serie karnych by mnie cieszyły, no ale czułem przesyt. To co zapamiętam z tego meczu (część drugiej połowy i karne jednym okiem oglądane można nazwać w ogóle meczem? :D ) to Reina.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

https://eurosport.interia.pl/icc-manche ... Id,2554219

Kessie'mu przy karnym chyba odcięło prąd. Czyli normalka dla niego.

Pierwszy raz widzialem taki gol Suso, w tym sensie, że wbiegał z głębi na wolne pole. Gattuso mówił, że pracowali nad tym na treningach i efekty są.

Stracony gol idzie na konto Musacchio, ktory bardzo wyraźnie zlamal linie
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Dla mnie najważniejszego karnego przestrzelił Romagnoli, bo tego kończącego serię 5 karnych - strzelił w słupek. No i dość nietypowe, że bramkarze strzelali już wtedy swoje karne, ale chyba specjalnie dla większego show dla hamburgerożerców.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
MK92

Post autor: MK92 »

bogiel pisze:Kessie'mu przy karnym chyba odcięło prąd. Czyli normalka dla niego.
Tak czułem, że on zakończy to widowisko ;) Trochę byłem na niego zły za tę nonszalancję, bo jednak zawsze miło wygrać nawet spotkanie rozgrywane w tak luźnej atmosferze, którą dobrze oddawały ujęcia żartujących między sobą Gattuso i Mourinho.
carlos pisze:No i dość nietypowe, że bramkarze strzelali już wtedy swoje karne, ale chyba specjalnie dla większego show dla hamburgerożerców.
No i Reina dwukrotnie wygrał ten pojedynek :) Kapitalny debiut Hiszpana w naszych barwach.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2018, 17:03 przez MK92, łącznie zmieniany 3 razy.
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Niby mecz towarzyski, ale po raz kolejny wyszedł brak koncentracji i niechlujstwo Franciszka. Problem w przypadku przyjścia Vidala? O, nie! Miejsce Kessiego póki co jest na ławce i. z tejże powinien udowadniać, że się nadaje na Milan.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Ja bym mimo wszystko nie wyciągał daleko idących wniosków z karnego w towarzyskim meczu. Tam chodziło o zabawę i wielu zawodników podchodziło do sprawy na zasadzie show. Oczywiście jest to część przygotowań do sezonu i przede wszystkim były ćwiczone warianty taktyczne, ale też swego rodzaju luźne, eksperymentalne podejście jest normalne. Kessie przećwiczył sobie wariant strzelania karnego i przynajmniej dowiedział się, że tak nie umie ;)
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Pierwszego karnego trafi pewnie ł, ale widać, zę atmosfera luźna była, skoro bodajże w 3 turze ida sobie bramkarze strzelać. Aż tak bym nie przesadzał z takimi ocenami po tych karnych
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Gdzieś tam nawet słyszałem, że ktoś miał mu krzyknąć, by specjalnie chybił, bo wszyscy chcieli już ten konkurs rzutów karnych skończyć. :P
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Problemu by nie było, gdyby to był wybryk, a nie coś, co oglądam przez cały sezon w każdym meczu (dla jasności - niechlujstwo przy strzałach i podaniach)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Widziałem 2 połowę i Kessie grał bardzo fajnie. A co do karnych to raczej inni zawalili, zwłaszcza Romek czy Mauri. Gol Suso to faktycznie nowość. Dobrze, że próbujemy nowych rozwiązań. Patrząc tylko na tą połówkę to jednak zauważyć można było że nadal mamy problem z kreowaniem gry dla napastnika. Cutro miał jedna szansę po kontrataku.
ODPOWIEDZ