Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Naturalizacja obcokrajowców w sporcie

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Czy jesteś za tym, aby obcokrajowcy (np. Olisadebe, Roger) repreznetowali Polskę ?

tak
13
33%
nie
27
68%

Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

vinci68, serio piszesz czy się naćpałeś :o ? Co ma idiota zamachowiec do spamerów? Bez przesady.
ForzaMILAN!
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

konrad_acm pisze:Ci cali spamerzy coraz cwańsi są, [...] ciężko z tym walczyć, może powinien być okres karencji na podpis dla nowych?
wystarczy tagi odpowiednie w sygnaturach wylaczyc
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

konrad_acm pisze:vinci68, serio piszesz czy się naćpałeś :o ? Co ma idiota zamachowiec do spamerów? Bez przesady.
Jak tak czytam jego posty, to wydaje mi się, że on też zapomniał linka w podpisie.
vinci68
Milanista
Milanista

Post autor: vinci68 »

konrad_acm pisze:Co ma idiota zamachowiec do spamerów?
Nie chodzi o to co ma zamachowiec do spamerów, bo nic nie ma, chodzi o reakcję, a konkretniej przeciwdziałanie takim sytuacjom, dlatego napisałem w nawiasie: zachowując odpowiednie proporcje. Nie ma potrzeby tutaj się rozpisywać na temat spamerów, bo sobie jeden, czy drugi poczyta i będzie wiedział, czego nie będzie mógł zrobić, a skoro tego nie będzie mógł zrobić, to wymyśli inny sposób. Najlepiej wszystko ustalić tak, żeby potencjalny spamer nie wiedział o tym, że coś jest ustalone i wtedy zajmie mu dużo więcej czasu, zanim wymyśli sposób by móc spamować, albo poszuka sobie innej strony.
rivaldoACM pisze:
konrad_acm pisze:vinci68, serio piszesz czy się naćpałeś :o ?
Jak tak czytam jego posty, to wydaje mi się, że on też zapomniał linka w podpisie.
Nie będę tego komentował, ale jeśli nadal nie wiecie co miałem na myśli, to chociaż nie obrażajcie niepotrzebnie.
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

Bubu może jestem użytkownikiem mało ogarniętym, ale nie wchodzę w każdy profil i nie szukam podpisów w których "coraz cwańsi" spamują. Generalnie nie kupuję tego.
vinci68 wiem że lubisz pisać. Ale czy istnieje jakiś temat, w którym nie masz zdania? Tudzież jeśli już piszesz to znajdź jakiś głębszy sens niż podsumowywanie czegoś co ktoś inny napisał wyżej? Bo faktycznie za chwilę zacznę myśleć, że też spamujesz tylko w bardziej wyrafinowany pomysł...
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

lol, ktoś się pobawił w archeologa a wy drążycie temat
ODPOWIEDZ