Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Żużel

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Odgłos jest jak komarek albo simson:P, silnik sie szybciej grzeje, olej zuzywa, trzeba duuzo więcej ogólnie inwestować w sprzęt i bieżącą naprawę, odnowę - serwis. Poza tym sam motor się ciężej prowadzi. Na 'betonie' czyli twardym równym torze pół biedy, ale przyczepna 'kopa' to jest masakra, zwłaszcza dla młodszych niedoświadczonych. Motor w momencie puszczania gazu nie zwalnia, a poczatkowo szarpie do przodu i dopiero po chwili schodzi z obrotów, stąd wzięły się m.in wypadki w tym sezonie Kolodzieja (GP w Lesznie) czy tragiczny w skutkach Pavlica w Zielonej. Widac było wyraźnie i sami zużlowcy mówili, że puścili gaz (by zwolnić niec, wyminąc kogoś,zmienić tor jazdy) a motor niespodziewanie zamiast tego przyspiesza i jest klops.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

No to do kitu, już rozumiem ten sprzeciw żużlowców. To są wytyczne wymyślone przez FIM, czy kolejny wymysł UE? Może jeszcze zakażą sportów motorowych, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla :grrr:
Ibra
Milanista
Milanista

Post autor: Ibra »

Ja mam pytanie.Z powodu rodziny kibicowałem drużynie KSM Krosno(jakoś tak).W jakiej lidze jest ten zespół teraz?
"Dobry gol to taki który jest piękny i zarazem ważny"
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

A w internecie nic o tym nie piszą? [']
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Ibra pisze:Ja mam pytanie.Z powodu rodziny kibicowałem drużynie KSM Krosno(jakoś tak).W jakiej lidze jest ten zespół teraz?
II liga. http://www.ksmkrosno.pl/index.php
zino
Milanista
Milanista

Skoro już wątek odświeżony, to pozwolę sobie napisać, że już za nieco ponad 5 godzin rusza sezon Grand Prix 2012 - w Nowej Zelandii :) o godzinie 5.00 czasu polskiego pierwsze zawody, oczywiście nastawiam budzik wstaję i oglądam... a później mam ten luksus, że mogę odespać. Ciekawe, jak wypadną te zawody, kameralny stadion, nowa ziemia, ale starzy faworyci. Tomasz do boju !
Ibra
Milanista
Milanista

Post autor: Ibra »

Qnen, Dzięki.Bubu, czasu nie miałem,dlatego was zapytałem.
"Dobry gol to taki który jest piękny i zarazem ważny"
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Odświeżam wątek.
Piękny finał DPŚ dzisiaj w Manchesterze. Polacy spokojnie i konsekwentnie rozjechali resztę. Woffinden zasłużył na osobne wyróżnienie, a Szwecja mimo imponującego początku dała ciała przegrywając nawet z Wlk. Brytanią.
Speedway w najlepszej odsłonie ;)
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Żużel na najwyższym poziomie. Miło patrzeć gdy duża chodzi a zawodnicy mogą się bezpiecznie rozpędzać po szerokiej.
miszcz pisze:Polacy spokojnie i konsekwentnie rozjechali resztę.
Czy ja wiem czy spokojnie? Raczej jechaliśmy konsekwentnie i w tym upatrywałbym to co dało nam przewagę nad rywalami. Poza tym nasza drużyna była bardzo równa, mimo że KK nie zdobył dwucyfrówki. Wielka Brytania fuksiarsko zdobyła srebro, tylko i wyłącznie to zasługa Tajskiego. Australia bez Fricke trochę bezbarwna a brąz Szwecji? A dobrze im tak :)

Brawo Polacy! :piwo:
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

delikatnie odświeżę wątek. We wtorek 0 17.00 jest powtórką SGP Wrocław 2019 na Canal+ Sport2. Po obejrzeniu na żywo chętnie zobaczę to jeszcze raz w tv
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

zino pisze:Chodzę na/ oglądam żużel od 21 lat i to chyba było najlepsze GP jakie widziałem.
Ja chodzę 7 lat póki co i faktycznie były to jedne z lepszych zawodów jakie widziałem na żywo.
Na pewno dwa pierwsze biegi były lepsze niż dwa GP w W-wie na których byłem, a byłem na tych rok temu i tych z awarią maszyny. :P
pandoktor pisze:Mały offtopic - a komu kibicujecie, Panowie?
Ja od 25 lat Stali Gorzów więc sobota była nie była taka zła
Ja nie jestem z "żużlowego światka", a wkręciłem się przez żonę, która tym żyje. Żona z Tarnowa, także tylko Jaskółki :) Ona dla odmiany kibicuje teraz Milanowi, więc wszystko się zgadza.
Także z tego względu, miło by oglądać fantastyczny II półfinał, gdy Kołodziej wyprzedzał Janowskiego. Jęk zawodu na stadionie bezcenny :P
W sumie to był ten jeden mały minus tych zawodów, zbyt wielu kibiców traktowało to jak zawody ligowe, kibicowało zawodnikom Sparty i krzyczeli "WTS,WTS", podczas gdy raczej tu chodziło o kibicowanie Polakom.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

popatrz miszcz jaki ten świat mały. Ja też z Tarnowa :) Chciałbym poznać opinie Twojej zony na temat prezesa ŁS heheh

pandoktor, w końcu Wam Kasprzak pojechał to i mecz wygrany. Jakobsen też się nieźle prezentował.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Po tym "hehe" mniemam, że ma to samo zdanie co Ty :P
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

b4ry pisze:
pandoktor, w końcu Wam Kasprzak pojechał to i mecz wygrany. Jakobsen też się nieźle prezentował.
Może uda się uniknąć baraży... Ale w przyszłym sezonie musi coś się zmienić bo, odpukać, jakaś przerwa Bartka i spadam z hukiem...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

pandoktor pisze: Ale w przyszłym sezonie musi coś się zmienić
czyt. trzeba wykopac Kildemanda :minigun:
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Z tego co pamiętam, to Kildemand kaleczył też w zeszłym sezonie w Unii. No ale "kaleczenia" Artura Czaji, to on nie przebije :P

b4ry, swoją drogą, ładny wałek wykręcili w tym Daugavpils by tylko jechać z Rybnikiem półfinał. Ciekawe co będzie jak nie daj Boże, awans do Finału będzie na wyciągnięcie ręki :D
pandoktor
Milanista
Milanista

miszcz pisze:Z tego co pamiętam, to Kildemand kaleczył też w zeszłym sezonie w Unii
No właśnie... A w przyszłym sezonie będzie kaleczył gdzieś indziej. Nie wiem na co liczono, kontaktując go. Że odrodzi się jak Iversen swego czasu?
Pożegnałbym też Woźniaka...
zino
Milanista
Milanista

miszcz pisze:pandoktor napisał/a:
Mały offtopic - a komu kibicujecie, Panowie?
Ja od 25 lat Stali Gorzów więc sobota była nie była taka zła
Ja Stal Gorzów od 21 lat :)
swoją drogą był tu długo pewien jegomość wysoko postawiony forumowo z Gorzowa też ;)
b4ry pisze:We wtorek 0 17.00 jest powtórką SGP Wrocław 2019 na Canal+ Sport2
Na YT śmiga też cała transmisja, nawet już sobie troszkę obejrzałem biegów
miszcz pisze:W sumie to był ten jeden mały minus tych zawodów, zbyt wielu kibiców traktowało to jak zawody ligowe, kibicowało zawodnikom Sparty i krzyczeli "WTS,WTS", podczas gdy raczej tu chodziło o kibicowanie Polakom.
No niestety, to była siara i wieś na maxa. Choć zachowania "bydła" z Leszna na finale IMP niedawno chyba nie przebiją. Siedziałem na Smoczyku w koszulce Stali i pod koniec bałem się o wpier*ol ;P
pandoktor pisze:Może uda się uniknąć baraży...
Ee po wygranej z Lesznem to już raczej nam nie grozi, musielibyśmy wtopić bez bonusa w Lublinie i w domu z Czewą, bardzo czarny scenariusz.
pandoktor pisze:Pożegnałbym też Woźniaka...
Whaaat?!
Śr biegowa 1,90, 18 wynik w lidze, drugi w drużynie. Wyższa od takich Polaków jak PePe, Hampel, Buczek, Przemo Pawlicki... Już nie wspominając o ostatnim mega meczu, to nie znajdziemy w jego miejsce raczej fajnego następcy a pamiętaj o wymogu ilości Polaków w składzie.
pandoktor
Milanista
Milanista

zino pisze: Ja Stal Gorzów od 21 lat :)
swoją drogą był tu długo pewien jegomość wysoko postawiony forumowo z Gorzowa też ;)
Miło widzieć! Ale rzeczywiście, zawsze była grupa z Sierakowa, która kibicowała Stali.

Kto to był? ;-)
zino pisze:Whaaat?!
Śr biegowa 1,90, 18 wynik w lidze, drugi w drużynie. Wyższa od takich Polaków jak PePe, Hampel, Buczek, Przemo Pawlicki... Już nie wspominając o ostatnim mega meczu, to nie znajdziemy w jego miejsce raczej fajnego następcy a pamiętaj o wymogu ilości Polaków w składzie.
Marzy mi się młody Drabik...
zino
Milanista
Milanista

pandoktor pisze:Kto to był?
chrissnail :)
pandoktor pisze:Ale rzeczywiście, zawsze była grupa z Sierakowa, która kibicowała Stali.
Troszkę ludzi z Sierakowa i bliskiej okolicy jeździ, ja już tam od kilku lat nie mieszkam, ale chyba cały czas są aktywni.
pandoktor pisze:Marzy mi się młody Drabik...
Fajnie by było, ale raczej nie ma szans. Albo przepłaci go Cze-wa albo zostanie we Wrocku. Szymek u nas zostanie, właściwie to trzeba będzie wymienić Kildemanda na jakiegoś przyzwoitego zawodnika (powrót PUKa?) i przy unormowaniu się formy KK jedziemy spokojnie o playoff.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

miszcz pisze:Z tego co pamiętam, to Kildemand kaleczył też w zeszłym sezonie w Unii. No ale "kaleczenia" Artura Czaji, to on nie przebije :P

b4ry, swoją drogą, ładny wałek wykręcili w tym Daugavpils by tylko jechać z Rybnikiem półfinał. Ciekawe co będzie jak nie daj Boże, awans do Finału będzie na wyciągnięcie ręki :D
Teraz spokojnie odpadną z ROWem i Sady zadowolony, że znowu się przebuja w I lidze. Aczkolwiek z mojego punktu widzenia właśnie dobrze by było wygrać Nice PLŻ żeby pokazać miastu: halo, tu jest drużyna żużlowa tylko stadionu brak, róbcie coś :kij:

W tym roku Rybnik spokojnie wejdzie do Ekstraligi. Co ciekawe, w drugiej parze ani Ostrów ani Gniezno nie ma hajsu na Ekstra. Obojętnie która drużyna zajmie drugie miejsce to nie przystąpi do baraży. Tak to widzę
pandoktor
Milanista
Milanista

zino pisze:
pandoktor pisze:Może uda się uniknąć baraży...
Ee po wygranej z Lesznem to już raczej nam nie grozi, musielibyśmy wtopić bez bonusa w Lublinie i w domu z Czewą, bardzo czarny scenariusz.
Tak mi się przypomniało. Nie tylko Milan potrafi niemile zaskoczyć...
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

popatrz na plusy: jeszcze jeden mecz u siebie :)
zino
Milanista
Milanista

pandoktor pisze:Tak mi się przypomniało. Nie tylko Milan potrafi niemile zaskoczyć...
Weeeź :D tragiczny weekend sportowo był
Niestety straciłem wszelką nadzieję, to co się w Stali wyprawia obecnie to jest degrengolada totalna, z tego co wiem od środka to w Klubie jest taki bajzel... Jeśli się nawet utrzymamy (czego wcale już nie jestem pewien), to koniecznością jest odejście Zmory i za nim Chomskiego , bez tego tak czy siak za rok lecimy i to z hukiem, bo wycofują się sponsorzy, kibice mają ich serdecznie dość no i tego nudnego żużla na Jancarzu, poza tym żaden poważny zawodnik nie podpisze z nami kontraktu póki jest tam ten oszust Zmora
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

b4ry, Unia Tarnów też się nie popisała :)
Zwłaszcza w tym pierwszym półfinale(który oglądałem z trybun tak nawiasem). Co ten Czaja robi w tym klubie, to jakiś nieśmieszny żart. Pamiętam, że już dwa lata temu w I lidze był strasznie cienki. Swoje dołożyli też Ljung czy ten buc Woryna.
ODPOWIEDZ