Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Żużel

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Żużel

Post autor: bogiel »

Ciekawy jestem czy interesujecie się żużlem. Dla mnie to sport numer 2 (oczywiście po piłce nożnej). Jestem z okolic Tarnowa, więc kibicuje Unii Tarnów, która puka do bram ekstraligi :) .
Żużel to bardzo widowiskowy sport i naprawdę warto się nim zainteresować. Zachęcam do oglądanie tego sportu na żywo, bo żużel na żywo, a żużel w telewizji to dwie inne rzeczy ;)
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

No to współczuje bogiel bo Twoja Unia przerżnęła z Rybnikiem mecz o awans:) A będą jeździć jeszcze jakiś baraż czy co?
A tak wogóle to w Tarnowie chyba nie ma za bardzo pieniędzy na ekstraklasowy żużel.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Post autor: Paweł Strzelecki »

A mnie żużel kompletnie nie interesuje, mimo iż w Touniu to sport nr 1. (wiele osób nie może zrozumieć mojej postawy). Mnie interesuje tylko piłka nożna, a na drugim miejscu stawiam hokej na lodzie(sport nr 2 w Toruniu).
Awatar użytkownika
Veerapan
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: Veerapan »

Mnie żużel także nigdy niewciągnął, ale mam braciaka w Toruniu który bardzo mi zachwalał etn sport, i on także twierdził że na zywo robi o wiele większe wrażenie, ale wsumie przeciez kazdy sport na żywo jest lepszy.
"To co myślę o świecie, nie musi być typowe
Lecz ważne by rozumieć się nim padną pierwsze słowa.
Gdy źle napiszesz słowo, to szybko potem wróć,
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Awatar użytkownika
beneras
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: beneras »

No to współczuje bogiel bo Twoja Unia przerżnęła z Rybnikiem mecz o awans:) A będą jeździć jeszcze jakiś baraż czy co?
A tak wogóle to w Tarnowie chyba nie ma za bardzo pieniędzy na ekstraklasowy żużel.
hehe to co powiecie o mojej Poloni :lol:

a tak wogole to nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie ten sport potrafi wywolac emocje(ten kto byl na niezapomnianych derbach pomorza, lub GP bydg)
Pato jest nasz muahahahaha :devil:
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Ja zupełnie się żużlem nie interesuję. Może dlatego, że w Krakowie nie ma żadnej drużyny (nie wiem co z Wandą). Kilku zawodników znam, ale specjalnie nikomu nie kibicuję.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

pionka pisze:A będą jeździć jeszcze jakiś baraż czy co?
Tak, teraz będzie baraż o ekstraligę Tarnów - Gdańsk.
A kasa się znajdzie. Unia ma dosyć dobrego sponsora Rafinerię Trzebinię. Co prawda w Tarnowie się nie przelewa, ale z kasą w porównaniu z drużynami z pierwszej ligi (czytaj drugiej) jest w miarę dobrze. Nie licząc Rybnika tarnowianie byli jedyną drużyną, którą było stać na sprowadzenie obcokrajowców na każdy mecz :)

beneras pisze: hehe to co powiecie o mojej Poloni :lol:
W Bydgoszczy to ponoć się przelewa... ze hej :):)
Ile Polonia ma długów ? Słyszałem o 4 mln zł...

No, ale mam nadzieję, że jakimś cudem Polonia poradzi sobie, bo to zasłużony klub dal polskiego speedwaya.
Awatar użytkownika
beneras
Milanista
Milanista
Kontakt:

beneras pisze: hehe to co powiecie o mojej Poloni :lol:
W Bydgoszczy to ponoć się przelewa... ze hej :):)
Ile Polonia ma długów ? Słyszałem o 4 mln zł...

No, ale mam nadzieję, że jakimś cudem Polonia poradzi sobie, bo to zasłużony klub dal polskiego speedwaya.[/quote]

zadluzenie to ok. 5 mln. :twisted: :twisted: :twisted:
w bydg mamy takiego prezydenta, ktory b.malo laduje w sport, wiec ciezko bedzie z polonia :evil:
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

No niestety Unia nie wygrała zbyt wysoko i baaardzo trudno będzie jej awansować do ekstraligi.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

UNIA Z TARNOWA TO DRUŻYNA EKSTRALIGOWA !!!! <brawo> :P :P :D :D :) :)
Dziś Unia ważniejsza od Milanu !!!
Slay
Milanista
Milanista

Post autor: Slay »

bogiel pisze:UNIA Z TARNOWA TO DRUŻYNA EKSTRALIGOWA !!!! <brawo> :P :P :D :D :) :)
Dziś Unia ważniejsza od Milanu !!!
Najważniejszy jest zawsze Milan... :D
--------------
Slay911
Awatar użytkownika
KiNiA
Milanista
Milanista

Post autor: KiNiA »

Witam!

Dla mnie żużel i piłka są jednakowo ważne!!! Tylko szkoda, że tę drugą dyscyplinę na najwyższym poziomie mogę oglądać tylko w TV :cry:
W przypadku speedway'a jest na szczęście inaczej... a propos EXTRAKLASA JEST JUŻ NASZA!

Pozdrowienia dla kibica Unii!
Moja miłość... MILAN!
Awatar użytkownika
acmarian
Milanista
Milanista

Post autor: acmarian »

Slay pisze:Najważniejszy jest zawsze Milan... :D
MILAN jest najważniejszy... ale jest i sport który mam przyjemność i możliwość oglądać na żywo... jest nim speedway i to mnie kręci!
NA ZAWSZE UNIA... NA ZAWSZE MILAN... na zawsze acmarian! :twisted:

pozdro... 8)
Zbysiontko

Post autor: Zbysiontko »

Włókniaż!!! Włókniaż!!! CKM!!!!!!!!!! Naprawde zajeb*** emocje. A na ostatnim meczu ligi z toruniem to juz wogole. Sport numer 2.
Lynx
Milanista
Milanista

Post autor: Lynx »

Ten temat dawno niebył poruszany ale mam nadzieje ze znowu ruszy...
Zapraszam wszystkich którzy lubią lub kibicują jakiejs drużynie.
Milan Milan solo con te
Milan Milan spepre per te
Piecia
Milanista
Milanista

Post autor: Piecia »

Tak Tak zuzel to dla mnie 2 sport zaraz po pilce :D W Gorzowie narazie 1 liga no ale juz niedlugo moze awansik bedzie :) Sezon zaczyna sie dopiero pod koniec Marca wiec troche jeszcze czasu
No a bodajze 5 kwietnia bedzie juz Staleczka Staleczka :D
FORZA MILAN !
Lynx
Milanista
Milanista

Piecia pisze:Tak Tak zuzel to dla mnie 2 sport zaraz po pilce :D W Gorzowie narazie 1 liga no ale juz niedlugo moze awansik bedzie :) Sezon zaczyna sie dopiero pod koniec Marca wiec troche jeszcze czasu
No a bodajze 5 kwietnia bedzie juz Staleczka Staleczka :D
No wiesz my to narazie spadamy ale miło było z wami przegrac.
Dzieki za dwa wspaniałe mecze.
Milan Milan solo con te
Piecia
Milanista
Milanista

tak mecze byly piekne ale ze strony stali :twisted: :P Zycze ci zeby twoja druzyna awansowala jak najszybciej ;)
FORZA MILAN !
Krystian
Milanista
Milanista

Post autor: Krystian »

Stal rzeszów i juz. Lepiej im idzie niż w piłke
To ja ser
Lynx
Milanista
Milanista

Dzieki w imieniu moim, całego RKS'u, i współczłonków forum Kolejarza.
Milan Milan solo con te
Piecia
Milanista
Milanista

No coz widze za na Forum jest malo fanow Czarnego Sportu No ale coz nie bede nad tym plakal :D
Dzis Moja Staleczka Wygrala z przereklamowana Iskrą Ostrow z czego sie niezmiernie ciesze :P:D No ale prawdziwy mecz bedzie za tydzien juz niemoge sie doczekac :) Jest tu Paru kibicow z Rzeszowa, Ktorych informuje ze bedzie ostre lanie waszej Staleczki ;) :twisted:
FORZA MILAN !
Awatar użytkownika
Dager
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dager »

Mnie ten sporto wcale nie kręci... Próbowałem oglądać kilka spotkań polskiej ligi, ale nic z tego. Nie lubie sportów motorowych i samochodowych, bo uważam, że nie ma w tym za wiele piękna, a zawodnik ma mały wpływ na przebieg wydarzeń, ale jest to tylko moja opinia :wink:
Non mollare mai!

Statystyki są jak bikini - odsłaniają wiele, ale nie wszystko...
suchy
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: suchy »

We wtorek nad ranem, w lubelskim szpitalu, zmarł Robert Dados, żużlowiec Sipmy Lublin, mistrz świata juniorów z 1998 roku.

nie ma slow na to co sie dzieje, smierc za smiercia, tym razem Dados uznawany za wielki talent polskiego zuzla. :(

[*] [*] [*]
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

suchy pisze:We wtorek nad ranem, w lubelskim szpitalu, zmarł Robert Dados, żużlowiec Sipmy Lublin, mistrz świata juniorów z 1998 roku.
Tym razem była to śmierć samobójcza. Próbował trzy razy, dwa razy go odratowano, za trzecim już się nie udało..
Awatar użytkownika
beneras
Milanista
Milanista
Kontakt:

hehe ciekawy jestem jak bedzie wygladac moja polonia bez golloba.Nie chodze za czesto na polonie,ale na krzyzakow i na unie na pewno sie wybiore :!:
ODPOWIEDZ