Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Paintball

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Paintball

Post autor: mms »

Witam, jestem ciekawy czy ktorys z Milanistow gra w painta, dla relaksu lub bardziej na powaznie (speed czy las). Jesli tak, to pochwalcie sie swoim "sprzetem" i ktore miejscowki preferujecie. Pozdr.
Awatar użytkownika
glock77
Milanista
Milanista

Post autor: glock77 »

Ja gram dla relaksu, i dla zadawania bólu innym :brew: Mam Tipa 98C - taki Kałasznikow wśród markerów, można nim wbijać gwoździe i orać pole, a i tak będzie strzelał. Do tego lufka SP All American 16" - bardzo celna :ok: i butla 16 oz. Myślałem o zakupie Iona, bo to całkiem sprawny elektryk i do lasu i na speeda, ale w okolicach BB niema balonów, więc Tip do lasu i budynków zupełnie wystarczy.
A to moja Hydrantowa ”banda”: http://www.hydrantsdivision.cal.pl :minigun:
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

musicie przyjechac kiedys na zomo, ewentualnie na poligon w K-cach. Szczerze polecam ci iona, po przesiadce z tipa odczujesz niemala roznice (oczywiscie na plus). Pozdr.
Awatar użytkownika
szakuś
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: szakuś »

Hm, ja raz w życiu się w to bawiłem, ale pojęcia nie mam, jaki to był sprzęt, bo poprostu poszliśmy z klasą wyporzyczyć osprzęt i jada.
ACMilan.pl
Okrutny spam w sygnaturze :|
ODPOWIEDZ