Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Siatkówka- PLS

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ

Mistrzem Polski w sezonie 2006/2007 zostanie?

Skra Bełchatów
4
50%
PZU AZS Olsztyn
0
Brak głosów
AZS Częstochowa
0
Brak głosów
KS Jastrzębski Węgiel
2
25%
Ktoś inny
2
25%

Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Siatkówka- PLS

Post autor: Bubu »

Dziś startuje kolejny sezon Polskiej ligi siatkówki. Jako że zainteresowanie tym sportem zapewne wzrosło po Mistrzostwach Świata postanowiłem założyć osobny topic o rodzimej lidze która w przeciwieństwie do Orange Ekstraklasy jest jedna z mocniejszych w Europie :)
Tytułu bronić będzie Skra Bełchatów która w zeszłym sezonie ograła 3:1 (nękany kontuzjami) Jastrzębski Węgiel. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z Olsztyna a czwarte miejsce zajął AZS Częstochowa.

Klasyfikacja końcowa sezonu 2005/2006:

1 KPS Skra Bełchatów
2 Jastrzębski Węgiel SSA
3 PZU AZS Olsztyn
4 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa
5 AZS Politechnika Warszawska
6 KS Gwardia Wrocław
7 Resovia SSA Rzeszów
8 Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn–Koźle
9 VKS Joker Piła
10 PKE Polska Energia SSA Sosnowiec

Pierwsza kolejka PLS wygląda następująco:

Jadar Radom - Skra Bełchatów -:- [ 16.12.2006 g. 15:00 TV ]*
Delecta Bydgoszcz -Jastrzębski Węgiel -:- [ 15.12.2006 g. 17:00 TV ]*
PZU AZS Olsztyn - Mostostal-Azoty -:- [ 16.12.2006 g. 17:00 ]
AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów -:- [ 16.12.2006 g. 17:00 ]
AZS Politechnika - Gwardia Wrocław -:- [ 16.12.2006 g. 17:00 ]

Z racji zamieszkania i przynależności do Klubu Kibica Jastrzębia jestem za nimi :) A co z resztą użytkowników forum?

* mecze transmitowane na TV4
Ostatnio zmieniony 16 gru 2006, 12:57 przez Bubu, łącznie zmieniany 1 raz.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Agares
Milanista
Milanista

Post autor: Agares »

No ja siatkówką interesuję się od małego i sam grałem amatorskich rozgrywkach. Z miasta którego pochodzę (Częstochowa), niie jest możliwe nie interesowanie się siatkówką. Też kiedyś należałem do Fan Clubu AZS. Ja oczywiście będe trzymał kciuki za AZS Czestochowa. Jednakże patrząc obiektywnie to powiem, że największe szanse ma w tym roku ponownie Skra. Ale pozostała trójka walcząca o tytuł to trochę zagatka z racji transferów, jednakże sezon zapowiada się niezmiernie ciekawie.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

"Mały update" może ktoś się dołączy do dyskusji: Tabela po 5 kolejkach:

Obrazek

Liderem Olsztym który zaległe spotkanie z Jastrzębiem rozegra 31 stycznia. Za nami kilka pojedynków na szczycie:

Belchatów 3:1 Częstochowa
Częstochowa 2:3 Jastrzębie
Olsztyn 3:1 Belchatów
Belchatów 3:2 Jastrzębie
Olsztyn Częstochowa - dziś o 15.00 TV4
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
ODPOWIEDZ