Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

NBA

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
gorylmagila
Milanista
Milanista

Post autor: gorylmagila »

Miało być tak pięknie dla Cavs i Lebrona a zapowiada się wielkie lanie od GSW. Kolejny mecz przegrany w fatalnym stylu. 2-0 i seria przenosi się na Wschód.
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Panowie ma ktoś może jakąś fajną stronkę z transmisjami NBA? Chodzi mi o coś w stylu www.lfootball.ws gdzie praktycznie zawsze można znaleźć transmisje meczów Milanu...
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Tutaj jest wszystko ze sportów amerykańskich i sporo piłki. Co prawda low quality w okienku, ale nie tnie, jest sporo streamów (w regular i po więcej niż 1 często, na mecz) i w 99% przypadków wszystko śmiga:

http://live9.net/
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Post autor: cortess »

Wrzuciłem post do działu NHL o Playoffach, więc w dziale z NBA... niech zrobi to kto inny. :P

Ode mnie news z zeszłego tygodnia (jakby kto jeszcze na niego nie trafił), czyli rebranding oznakowania Minnesoty Timberwolves. Oczywiście zafundowano nam kolejne okrągłe logo, no co za unikat...
Obrazek
Całkiem przyzwoite, ale dwie rzeczy można by poprawić - odcienie niebieskiego są zbyt zbliżone (piłka powinna być jaśniejsza, lub w ogóle powinni użyć tej w tym zielonym kolorze) i zostało za dużo wolnej przestrzeni na obręczy pod wilkiem (aż się prosi o jakieś choinki).

[EDIT]
Na odświeżenie znaku na nowy sezon zdecydowało się też Portland. Na szczęście tylko drobny retusz, a nie kolejny roundel...
Obrazek

[EDIT 2]
Zmienili logo też w Detroit i zrobili to dokładnie tak jak było to już kilka razy zapowiadane w ostatnich latach... Mi tam brakuje najbardziej loga z przełomu wieków, bo było kozackie.
Obrazek

[EDIT 3]
Chyba pierwszy raz się zdarza w historii NBA, żeby po raz TRZECI pod rząd w finałach wystąpiły te same drużyny (po dwa razy już było kilkukrotnie, bo pamiętam chociażby pojedynki Spurs-Heat czy Bulls-Jazz). Nawet za czasów łupania innych przez Celtów tak nie było... Nuuuudaaaa, ale i nie lubię żadnej z tych ekip i tak, więc raczej nie będę oglądał...

[EDIT 4]
Kolejna porażka ze zmianą logo w NBA... Kto im to zatwierdza... O czym mowa? Nowy znaczek Cleveland Cavaliers:
Obrazek
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Post autor: cortess »

Finały nuda, ale w międzyczasie kolejny zespół przechodzi rebranding - tym razem Denver Nuggets. Logo jeszcze idzie wybaczyć, ale stroje paskudne sobie zrobili... Więcej, do poczytania i pooglądania TUTAJ, a na szybko nowe znaczki:
Obrazek
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

LBJ w Lakers! Jak dla mnie szok :shock:

Obrazek
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

szoku nie widzę bo o tym, że to będzie LA można było już z 1,5 miesiąca przewidywać. Bardziej zabawne jest, że gracze którzy byli kojarzeni jako anty-LeBron idą do Lakers ;] (Rondo, Stephenson)

Lepsza była odpowiedź GSW na ten ruch i kontraktując Cousinsa
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Mimo tego, że Robocop przeszedł do LALek, co dla mnie też nie jest wielką niespodzianką, bo szykowało się na to już do dawna... to nie wróżę temu projektowi więcej niż finały konferencji... a i to będzie trudne z uwagi na GSW i Rakiety.
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Dondamajk pisze:Mimo tego, że Robocop przeszedł do LALek, co dla mnie też nie jest wielką niespodzianką, bo szykowało się na to już do dawna... to nie wróżę temu projektowi więcej niż finały konferencji... a i to będzie trudne z uwagi na GSW i Rakiety.
Raczej nikt się na to tam nie nastawia w tym roku. Raczej chcą sprawdzić jak młodzi bedą się przy LeBronie rozwijać a za rok uderzą w FA głównie po Leonardo, który w Toronto na moje nie zostanie, a LA nie mieli kogo dać do Spurs (a raczej dużo chcieli)
gorylmagila
Milanista
Milanista

Dondamajk pisze: to nie wróżę temu projektowi więcej niż finały konferencji..
LAL walczy o dostanie się do play off a co dopiero o finały konferencji ... Gdzieś czytałem że mają jednych z najtrudniejszych terminarzy do końca sezonu. Plus LeBron ma problemy z pachwiną. ( dla bardziej znających temat, chyba ten uraz należy do jednych z bardziej uciążliwych?)
bounty_fire pisze:Raczej chcą sprawdzić jak młodzi bedą się przy LeBronie rozwijać
Ingram gra znacznie gorzej, osobiście to jestem ciekaw kiedy skończy się cierpliwość Magica i Pelinki w stosunku do tego zawodnika. Miał być ,,kimś" a jak na razie to nic z tego nie ma.
Lonzo Bonzo ma przebłyski dobrej gry, ale wciąż rzuca na fatalnej skuteczności. Za 3 32,9%, za to z linii rzutów wolnych oszałamiające 41,7%
Kuzma coś tam gra, ale po nim to od samego początku nie wiązali dużych nadziei. Został wybrany z 27 numerem.
gorylmagila
Milanista
Milanista

Jakieś typy gdzie trafi ,,Davidek" ? Niby Lakers, ale ... Podobno działacze NOL nie są zadowoleni z paczki jaką oferują działacze z LA. Boston może niby dać najwięcej, ale gryzą się z Irvingiem. (rose rule czy jakoś tak). Słyszałem również opcję ...Toronto ...
ODPOWIEDZ