Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

NHL

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Fighter_bianconero
Milanista
Milanista

Post autor: Fighter_bianconero »

Ja jestem za Los Angeles Kings chociaż słabo ich widzę jako zdobywców Pucharu Stanleya
Fan Juventusu stop na stronie Milanu stop tylko bez bluzg stop
FORZA JUVE
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Post autor: Paweł Strzelecki »

Wspomniany przeze mnie filmik obejrzałem i polecam. To co Mario wyprawia z krążkiem jest po prostu niesamowite. Film trwa ok. 20 min.
Poza tym polecam stronę nhl.pl oraz forum na tej stronie. Zajrzyjcie też na www.hockey-humor.com Jest tam sporo fajnych rzeczy. Polecam.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Fighter_bianconero pisze:Ja jestem za Los Angeles Kings chociaż słabo ich widzę jako zdobywców Pucharu Stanleya
Też ich bardzo lubię. Teraz trochę mniej niż wtedy, gdy grał tam Gretzky. Pamiętam, że oglądałem w nocy finał Pucharu Stanleya pomiędzy Kings a Canadiens. Niestety Kings przegrali 4:1, mimo że wygrali pierwszy mecz.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Jeśli ktoś miałby na sprzedaż jakieś kart NHL, to proszę o kontakt.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Doszło do transferowego hitu. PAP podała, że Jaromir Jagr przeszedł Z Washington Capitals do NY Rangers. W zamian Stołeczni pozyskali Arsona Cartera, bohatera ostatniego finału MŚ, który zdobył decydującą bramkę. Jagr ma zarobić przez 4 lata 44 mln $.

Mam nadzieję, że w ten sposób wzmocni się atak Rangersów, u których wciąż brakuje Pawła Bure, który nie zagrał w tym sezonie ani razu z powodu kontuzji kolana.

Mam na sprzedaż lub wymianę 4 karty NHL firmy Upper Deck, wydane w 1995 roku. Są na nich: Steve Chiasson (Calgary), Dino Ciccarelli (Detroit), Tim Cheveldae (Winnipeg Jets) Gary Suter (Chicago). Wszystkie karty są w bardzo dobrym stanie. Opróćż tego byłbym skłonny wymienić się kartami NY Islanders, bo takie też posiadam. Są one wydane przed 1995 roku i nie ma na nich Mariusza Cz.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Przypominam, że w najbliższą niedzielę, czyli 8. lutego o 21:20 naszego czasu na Polsacie Sport będzie transmisja meczu gwiazd ligi NHL.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Post autor: Mike Milanista »

Dzisiaj rzeczywiscie mecz gwiazd chociaz nie przepadam za tego typu meczykami bo brakuje mi tam walki na powaznie. Ale juz we wtorek ponownie nadarzy sie szansa na obejrzenie naszego Czerka w akcji bo Polsat transmituje mecz Islanders z Colorado. Poczatek niestety o nieludzkiej porze bo o 3.30. Ale czego sie nie robi dla Czerkawskiego. Trza bedzie sie zbudzic i zalaczyc tv.
AC MILAN - Legenda bez końca
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Oglądałem mecz All Star. Fajna sprawa. Owszem brakowało skrzypiących band i twardej gry, ale nie o to w tym chodzi. To mecz dla kibiców, pokazujący piękne akcje i bramki. Cieszę się, że MVP zasłużenie został Joe Sakić, mimo że był w ekipie przegranych, ale hattrick mówi sam za siebie. Bo co Joe mógł trafić, to trafił. Cieszę się również z bramki (bardzo ładne podanie Scotta Nidermayera) i asysty Marka Messier (poprawił punktowy dorobek innej legendy G. Howe'a). Szkoda, że ten wielki gracz po tym sezonie kończy karierę. Fajnie, że Wschód wygrał. Lubię tego typu imprezy. Szkoda, że w piłce nie ma podobnych spotkań.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

No meczyk nawet fajny byl. Akcje jak na jakims filmie pogladowym, imponujaca szybkosc zawodnikow, tylko cos goli malo jak na taki mecz. Ale nie ma co narzekac. Jeden taki mecz w roku jest potrzebny bo w koncu na codzien az tylu pieknych akcji nie mamy okazji ogladac. Ale juz ciesze sie ze wraca normalna ligowa mlocka :D .
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

10 goli to nie tak mało, choć mniej niż w zeszłym roku. Ale mimo to jestem usatysfakcjonowany. Szkoda tylko, że nie pokazali tych konkursów, które były rozgrywane w sobotę.
Awatar użytkownika
Diavolo
Milanista
Milanista

Post autor: Diavolo »

Ja niestety meczyku na żywo niewidziałem tylko skrótowo. Bardzo się ciesze że to wlasnie Joe Sakic został wybrany najlepszym zawodnikiem podoba mi się jego gra no i kibicuje drużynie Colorado tak więc satysfakcja tym większa :).
KS RUCH CHoRZÓW
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Pawel: pokazywali te konkursy w przerwie miedzy I a II tercja wczorajszego meczu, ale szczerze mowiac to niezbyt pamietam jak poszczegolni gracze sobie radzili. Chyba Sakic wygral konkurs strzalow do tarcz umieszczonych w rogach bramki. Trafil wszystko. A inne konkurencje to nie wiem.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Z tego co pamietam, to niedoścignionym mistrzem w strzelaniu do celu był Ray Bourque. Przeważnie wszystkie strzały były celne.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Mike, wiem o tym, widziałem wszystko, co pokazywali w przerwach. Ale jak dla mnie to trochę mało. A wspomniany konkurs wygrał Jeremy Roenick z Philadelphia Flyers, a nie Joe Sakić.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

No moze masz racje z tym Roenickiem. Juz nie pamietam. Na szczescie lga juz wrocila i warto bylo zerwac sie o 3.30 zeby obejrzec Czerka w akcji. Strzelil gola i gral clakiem niezle. Ale to co wyprawial di Pietro to przechodzi ludzkie pojecie. Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Mariusz znow w wielkiej formie. Tym razem strzelil gola i zanotowal 2 asysty. Jeszcze lepszy byl Kvasha (gol i 3 asysty). Islanders zremisowali 4:4 z Dallas a mogli wygrac bo ostatniego gola stracili na 7 sekund przed koncem 3 tercji. Szkoda, ale i tak zaskakuja mnie. Osiagnac remisy z Colorado i Dallas to spory wyczyn.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Widziałem urywki z meczu Islanders-Colorado. Pokazali m.in. wprost niewiarygodną interwencje bramkarza NYI w dogrywce. Po prostu genialna. Nie wiem, jak on to zrobił. Tego nie da się opisać. Wydawało mi się, że złapał krążek leżąc na lodzie i będąc odwrócony tyłem do strzelca, tak że nie widział krążka. :shock:
suchy
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: suchy »

Ja rozgrywek NHL nie sledze na bierzaco, kiedys bardziej sie tym interesowalem. Zreszta teraz juz nie te czasy co kiedys, kibicowalem Pittsburgh jeszcze jak gral tam J.Jagr. Jeden z tych momentow, ktore najbardziej pamietam to byl powrot "Super Mario" do druzyny i jak pamietam w pierwszym meczu rozjechali Toronto 5:0 a Jagr i Lemieux zdobyli chyba po 3pkt, tego sie nie zapomina, ehh co za czasy :cry: Mam nadzieje ze w tym sezonie Mariusz zdobedzie jeszcze sporo punktow a w nastepnym znowu zagra w meczu All Stars. Co z Pavlem Bure?????
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Pavel Bure, z tego co wiem, znajduje się w kadrze NY Rangers. Napisałem znajduje się, ponieważ w tym sezonie nie rozegrał ani jednego meczu z powodu kontuzji kolana. Nie był chyba nawet zgłoszony do rozgrywek. Nie wiadomo czy i kiedy wróci do NHL.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Jesli juz mowa o Rangersach to ten klub przypomina mi troche Inter. Tak jak i u mediolanczykow tak i u Rangersow nie brakuje naprawde niezlych zawodnikow ale efekt jest co roku niezbyt okazaly. Rangersi raczej nie zagraja w tym sezonei w play-off co na klub o takiej renomie i z takim skladem jest ogromna porazka.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Nie zupełnie zgadzam się, że Rangers są podobni do Interu. Gdyby tak było, to Milan byłby Islanders i regularnie w derby dostawałby lanie. A jak wiemy jest dokładnie na odwrót. :wink:
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Mi Rangersi bardziej przypominają Real Madryt, ponieważ stawiają na atak, tam mają same gwaizdy. Nie sprowadzają dobrych obrońców. Różnica jest taka, że Real ma jednak lepszego bramkarza, ale obrońcy są równie kiepscy.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Stała się rzecz niebywała. Pozwolono odejść Brianowi Leetchowi do Toronto M.L. Szkoda, wielka szkoda. Po tylu latach gry w NY. Przykro mi z tego powodu. Był on dla mnie symbolem tego klubu, tak jak Mike Richter. Synonim dla NY Rangers to Brian Leetch, a dla Leetcha NYR.

PS. www.pbfc.org strona o Pawle Bure.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

To prawie tak, jakby od nas odszedł do innego klubu Paolo. Szkoda.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Czy wie ktoś skąd można ściągnąć mecz gwiazd NHL 2004?
ODPOWIEDZ