Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

NHL

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

NHL

Post autor: Paweł Strzelecki »

Jest już temat Formuły 1, muzyki, a także... pięknej nieznajomej. Teraz czas na hokej w najlepszym wydaniu.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Post autor: Mike Milanista »

NHL to jest to. Uwielbiam ta lige. Kibicuje tym druzynom w ktorym graja Polacy a zwlaszcza Mariusz Czerkawski. Mam nadzieje ze po powrocie do Islanders znow bedzie dobrze sobie poczynał. Jeszcze nieco ponad 2 miesiace i walka znow rozgorzeje na nowo.
AC MILAN - Legenda bez końca
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Ja też kibicuje Polakom i ich drużynom. To raczej normalne. :) Oprócz "polskich" ekip sympatią darzę NY Rangers i Filadelfię Flyers (To zaprzyjaźnione miasto z Toruniem).
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Ja oprócz drużyn "polskich" lubie też Detroit Red Wings oraz Chicago Blackhawks. Szkoda ze zadna polska stacja nie transmituje NHL. Dawniej byla przynajmniej Wizja Sport i nawet niektore mecze byly na zywo ze o finalach nie wspomne. Ech to byly czasy...
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Dobrze, że pokazują w tv mecze z olimpiady i MŚ w hokeju. Jak na mój gust jest to jednak kropla w morzu potrzeb. Niestety.
Awatar użytkownika
Ozzy
Milanista
Milanista

Post autor: Ozzy »

Ja tam osobiscie zawsze lubilem Szwedow, kibicuje im na MS i w NHL. Najbardziej lubie Petera Forsberga z Colorado Avalanche. Poza tym kibicuje troszke Rangersom.

Z amerykanskich sportow to najwiecej ogladam futbol amerykanski z NFL, wciagnalem sie juz kilka lat temu, lupie tez na kompie w Maddena, naprawde jak sie wgryzie to jest to zajebisty sport. Teraz jeszcze doszedl Janikowski takze mozna nawet Polakowi kibicowac.

Dawniej bylem wielkim fanem Jordana, ale odkad odszedl, a polska TV przestala relacjonowac NBA to zarzucilem ten sport.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2003, 16:16 przez Ozzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Rossonero per la Vita.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Jeśli chodzi o reprezentacje narodowe, to moją ulubioną jest Kanada, później USA, Finlandia i Słowacja. O Polsce nie wspominam, ponieważ jest to sprawa oczywista. :)
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Od czasu, jak The Great One czyli Wayne Gretzky zakończył karierę, moje zainteresowanie NHL troszeczkę spadło. Ale nadal kibicuję Los Angeles Kings. Poza tym wolę drużyny kanadyjskie niż amerykańskie.
Awatar użytkownika
Diavolo
Milanista
Milanista

Post autor: Diavolo »

Ja podobnie jak Ozzy kibicuje Colorado Avalanche. A jesli chodzi o reprezentacje to kibicuje Finom no i oczywiscie naszym.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

W ostatnich finałach byłem za Anaheim. Szkoda, że nie wygrali Pucharu, a teraz niestety ekipa się rozsypała. Szkoda, że ekipy z Kanady nie liczą się tak jak kiedyś i że drużyn z kraju klonowego liścia jest w NHL coraz mniej.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Przy temacie NHL wspominamy też o naszym polskim hokeju. Jako ciekawostkę mogę Wam powiedzieć (napisać), że sponsorem TKH Toruń będzie... Nesta. :D Nie chodzi oczywiście o Alessandro N., tylko o firmę o takiej nazwie. Niestety nie wiem, czym się ona zajmuje, ale raczej z piłka nożną niewiele ma wspólnego. W sezonie 2003/2004 toruńska drużyna będzie występować pod nazwą TKH Nesta Toruń. :)
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Paweł Strzelecki pisze:W ostatnich finałach byłem za Anaheim. Szkoda, że nie wygrali Pucharu, a teraz niestety ekipa się rozsypała. Szkoda, że ekipy z Kanady nie liczą się tak jak kiedyś i że drużyn z kraju klonowego liścia jest w NHL coraz mniej.
Ale na szczęście kanadyjczyków nie brakuje. Byli, są i będą najlepski w te klocki.
Awatar użytkownika
beneras
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: beneras »

Przy temacie NHL wspominamy też o naszym polskim hokeju. Jako ciekawostkę mogę Wam powiedzieć (napisać), że sponsorem TKH Toruń będzie... Nesta. Nie chodzi oczywiście o Alessandro N., tylko o firmę o takiej nazwie. Niestety nie wiem, czym się ona zajmuje, ale raczej z piłka nożną niewiele ma wspólnego. W sezonie 2003/2004 toruńska drużyna będzie występować pod nazwą TKH Nesta Toruń.
z checia bym im kibicowal, gdyby nie to ze sa z Torunia(krzyzacy)

ps. a moze by tak zalozyc temat o zuzlu(polonia bydgoszcz !!!!!!!!!!!!)
Pato jest nasz muahahahaha :devil:
Awatar użytkownika
RadeKas
Juventino
Juventino

Post autor: RadeKas »

Ja od początku mojego zainteresowania, kibicuje Detroid Red Wings, a moim ulubionym graczem jest Siergiej Fedorov. Niestety w tym sezonie odszedł do Annaheim :cry: :cry: :cry: :cry:
FORZA LA JUVE LA JUVE LA JUVE ALE'
E' BIANCONERA LA BELLA SIGNORA
ALE' LA JUVE LA JUVE LA JUVE ALE'
SOLO LA JUVE E' GRANDE LA JUVE ALE'
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Abramowicz kupił Chelsea, teraz myśli o inwestycjach w Vancouver Canucks. No, nie powiem, ale brzmi to groźnie.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Paweł Strzelecki pisze:Abramowicz kupił Chelsea, teraz myśli o inwestycjach w Vancouver Canucks. No, nie powiem, ale brzmi to groźnie.
Nie jestem pewien, czy przepisy NHL pozwalają na takie kupowanie zawodników, jak w piłce nożnej (chyba jest ograniczona pula na zarobki dla zawodników).
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Bardzo zła wiadomość dla kibiców hokeja. Władze NHL i IIHF (Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie) nie doszły do porozumienia i na olimpiadzie w Turynie w 2006 roku zabraknie gwiazd NHL. :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

NHL wraca do polski. juz od najblizszego tygodnia mecze NHL bedzie pokazywal Polsat Sport (po 2, a moze 3 tygodniowo)...milego zarywania nocy dla milosnikow tego sportu (i posiadaczy dekoderow)
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Dzieki dezali za info o tym. Wreszcie znow bedziemy mogli ogladac najlepszy hokej. Mam nadzieje ze mecze - przynajmniej 1 w tygodniu - beda na zywo. Od srody zaczyna sie sezon. Nareszcie.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Dezali - serdeczne dzięki. Na szczęście w kablówce mam Polsat Sport, więc coś będzie można sobie obejrzeć. Już myślałem, że się nie doczekam chwili, kiedy NHL będzie w tv.
PS. Mam nadzieję, że mecz gwiazd też będzie.
PS 2. Podobno jedna ze stacji tv będzie nadawała mecze polskiej ekstraklasy hokeja.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Pierwszy mecz juz w srode ma byc ale jaki i o ktorej godzinie nie wiem. Patzrac na terminarz na ten dzien stawiam na mecz Anaheim - Dallas. Info o transmijsach z hokeja w Polsacie Sport na www.komentatorzy.soccer.com.pl
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

Ta stacja tez ma byc Polsat, tyle ze w sprawie polskiej ligi negocjacje jeszcze trwaja. No a do tego polsat pokaze MS gr A i I dywizji, i Puchar Swiata w 2004 roku.
Awatar użytkownika
Mike Milanista
Milanista
Milanista

Dla wszystkich zainteresowanych jutro mecz NJ Devils - Boston Bruins. Początek transmisji o 2.00 w nocy. Milego ogladania.
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

W jednym z pierwszych spotkań NY Islanders zmierzyli się z Washington Capitals i niestety przegrali 1:6, honorowego gola zdobył Mariusz Czerkawski. Szkoda tej wysokiej porażki. 2 gole dla Capitals zdobył Peter Bondra a jedno trafienie dorzucił Jaromir Jagr. Atak marzeń ma Colorado: Kariya, Sakić i Seleanne.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Paweł Strzelecki pisze:W jednym z pierwszych spotkań NY Islanders zmierzyli się z Washington Capitals i niestety przegrali 1:6, honorowego gola zdobył Mariusz Czerkawski. Szkoda tej wysokiej porażki. 2 gole dla Capitals zdobył Peter Bondra a jedno trafienie dorzucił Jaromir Jagr. Atak marzeń ma Colorado: Kariya, Sakić i Seleanne.
Wygląda bardzo imponująco. Mam nadzieję, że Katiya zacznie w końcu grać na miarę swoich ogromnych możliwości. Co do Czerkawskiego, to znowu ustrzelił gola.
ODPOWIEDZ