Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Quo vadis, Diavolo?

Po obowiązkowej lekturze newsów zamieszczonych na stronie, tu możemy je skomentować.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
pandoktor
Milanista
Milanista

Re: Quo vadis, Diavolo?

Post autor: pandoktor »

Ciekawy tekst podsumowujący problemy czołowych lig, w tym włoskiej, z malejącymi pieniędzmi z praw telewizyjnych:

https://www.sport.pl/sport/7,83709,2681 ... BoxSportMT

Ciekawe, co na to Elliott i spółka.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
pandoktor
Milanista
Milanista

No to grubo - czyżby Elliott miał sprzedać klub już teraz? Skoro jest oficjalny komunikat, to pewnie co najmniej trwa teraz due diligence.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Od samego początku pytanie było "kiedy", a nie "czy", bo to, że Elliott prędzej czy później chciałby sprzedać klub, raczej nie podlegało wątpliwości. Zatem jeśli już teraz by się pojawiła satysfakcjonująca ich oferta, to nie widzę przeszkód, by klub miał zostać sprzedany.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Póki co widziałem tylko news o tym, że Jucov wyraził chęć zakupu. Widzieliście jakieś newsy o tym żeby faktycznie Elliott negocjował sprzedaż? Coś mi się tu kupy nie trzyma, myślałem że dłużej to potrwa i amerykanie będą chcieli wywindować wartość klubu młodymi wypromowanymi zawodnikami, żeby potem skosić najgrubszy hajs. Chyba że pandemia skłania ich do szybszego wyjścia z tej inwestycji.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Ale czyj jest ten komunikat, co to są za prawnicy?

Nic nam to nie mówi. Ani ile procent by mieli kupić, ani w ogóle nic. W każdym razie, odkąd pozbyliśmy się bagażu tradycji w postaci Silvio, jest mi obojętne kto będzie właścicielem. Byle był poważny.
pandoktor
Milanista
Milanista

Rozumiem to w ten sposób: prawnicy strony kupującej dostali zielone światło na analizę dokumentów (due diligence) w związku z zainteresowaniem Jurova. W poważnym świecie prawniczym generalnie nie wydaje się takich komunikatów. Więc możliwości są dwie: albo prawnicy / Jurov są niepoważni
i chcą tylko zrobić trochę szumu (o czym w sumie mogłoby świadczyć dzisiejsza reakcja Elliotta: little optimism and a lot of skepticism filters out), albo coś rzeczywiście na rzeczy. We will say what time will tell, jak mawiał pewien klasyk :wink:
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Jucov też wyrażał chęć kupna obu zespołów z Waszyngtonu (Wizards w NBA oraz odpowiednik w NFL) na chęciach się skończyło ;]

tutaj chyba podobnie, tylko szukanie rozgłosu dla siebie
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Czyli plotki się potwierdziły - BMW: https://www.acmilan.com/en/news/article ... the-future

I fajnie, na pewno to jedna z lepszych "medialnie" umów sponsorskich.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Bardzo fajnie, prestiżowa marka w świecie motoryzacji i prestiżowy klub.
ODPOWIEDZ