To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Hyde park - Muzyka

Klorsen - Śro Kwi 21, 2004 15:43

Ja ostatnio słucham Sweet Noise, ja lubię hh, techno, rock, metal, prócz tych staroci i disco polo(choć też staroc), lubię też Red Hot chili Peppers, a za to nie l;ubię takich jak: Snop Dog, Liber, Mezo, Owal Emce Dwa, i tych podziemnych hiphopowców, tazk zwanych.
suchy - Śro Kwi 21, 2004 21:44

ja slucham glownie techno, house, muzyki elektronicznej i innych odmian tych gatunkow muzyki. wiem, ze wielu jest takich dla ktorych techno to zwykla łupanka przeznaczona dla dresow :wink: dla mnie jednak nie ma nic przyjemniejszego niz wsluchiwanie sie w mocne bicie basu :lol: w tym roku mam w planach jechac do Berlina na najwieksza impreze techno Love Parade. mialem jechac w tamtym roku, ale brak funduszy spowodowal, ze z wyjazdu nic nie wyszlo. w tym roku nie przeszkodzi mi nawet to, ze tegoroczna parada zostala odwolana :D tych, ktorzy sie tym interesuja chcialbym poinformowac, ze 10 lipca odbedzie sie wielka demonstracja w Berlinie z powodu odwolania parady, takze jesli ktos jest chetny niech sie dlugo nie zastanawia i bedzie 10 pod Kolumna Zwyciestwa. moze jeszcze uda sie uratowac najwieksza impreze na swiecie :roll:

You Can't Stop Us!!!

Milu78 - Czw Maj 06, 2004 20:06

Muzyka szeroki temat :rock: . Czego slucham. To zalezy. Ale napewno ukochanym zespolem z dziecinstwa to DM :ok: . Mam wszystkie plytki. Ale juz mniej do nich siegam niz kiedys. Hmm.. co poza tym ??? U2, Jopek, Kasa, z mocniejszego grania to Pantera. Ale co tu mowic kazdy rodzaj muzyki mi odpowiada. No chyba, ze ostry metal nie wchodzi w gre :wall: . Ale np Disko Polo na weselu dlaczego nie :banan: .
daszyn - Śro Maj 12, 2004 19:02

Klorsen napisał/a:
Ja ostatnio słucham Sweet Noise, ja lubię hh, techno, rock, metal, prócz tych staroci i disco polo(choć też staroc), lubię też Red Hot chili Peppers, a za to nie l;ubię takich jak: Snop Dog, Liber, Mezo, Owal Emce Dwa, i tych podziemnych hiphopowców, tazk zwanych.

Klorsen a jakie zespoly lubisz z metalowych ? bo mało znam ludzi ktorzy lubiia hip chłop i Metal

Klorsen - Śro Maj 12, 2004 19:22

Z metalu może być System of A Down, Mettalica, niektóre kawałki z repertarów Marilyna Mansona też są spox. Oczywiście lubię też P.O.D

Z innemego tematu, słuchacie D12 lub Black Eyed Peas, bo ja tylko ich największe przeboje, bardzo mi się podoba najnowszy przebój D12 "My Band" a wam?

BoReK99 - Śro Maj 12, 2004 22:07

czy idzie z jakies stronki sciagnac najnowsza plyte OSTR!!

ale ze stronki, nie z kazzy czy z innyvh programow!!

Veerapan - Śro Maj 12, 2004 22:19

Hmm, płytę w całości to raczej przypuszczam ze wątpie, nawet na kazzie nie jest to łatwe.
Ale nie ukrywam ze jakby ktos jednak znał takie miejsce to mugłby linka zapodac bo chetnie bym sobie tego posluchal, slyszalem wiele interesujących komentarzy na temat tej plyty.

daszyn - Czw Maj 13, 2004 18:36

Klorsen napisał/a:
Z metalu może być System of A Down, Mettalica, niektóre kawałki z repertarów Marilyna Mansona też są spox. Oczywiście lubię też P.O.D

Ta wszystko to co wymieniles nie mozna nazwac Metalem, oprocz zespołu Metallica, ktory zreszta i tak zle napisales. System, ten Manson to mozna nazwac albo NU metalem albo ciezkim rockiem, a z kolei P.O.D. jest to NU metal akurat chyba jedyna kapela, ktora gra fajny czysty NU Metal.

P.S. Pamietaj, ze NU Metal, a metal to całkiem co innego.

daszyn - Czw Maj 13, 2004 18:39

BoReK99 napisał/a:
czy idzie z jakies stronki sciagnac najnowsza plyte OSTR!!

ale ze stronki, nie z kazzy czy z innyvh programow!!

Całe płyty mozna sciagac z programu emule tylko trzeba czekac w kolejce ale mozesz tam sciagnac cala plyte bedzie spakowana albo w rarze lub w zipie

BoReK99 - Czw Maj 13, 2004 18:44

no wlsnie, chodzi mi czy jakos ktos ma na serwerze, tak zeby z stronki, a nie z jakis programow!
ale dzieki ;-)

Slay - Pią Maj 14, 2004 00:24

BoReK99 napisał/a:
no wlsnie, chodzi mi czy jakos ktos ma na serwerze, tak zeby z stronki, a nie z jakis programow!
ale dzieki ;-)

Najlepiej kup sobie tą płytke w sklepie, bo niewiele kosztuje:P

Milan - Pią Maj 14, 2004 08:01

BoReK99 nie propagujemy piractwa na forum ;-) LOL
BoReK99 - Pią Maj 14, 2004 08:54

no w sumie tak, moze jednak sie skusze na orginal :-D tylko gdzie ja to dostane, najblizszy sklep muzyczny taki lepszy 20km, albo poznan 70km!!
Klorsen - Sob Maj 15, 2004 08:35

A kto z was słucha Kazika???? Bo mi się podoba jego płyta Melassa , Tata Kazika też jest spox.
Veerapan - Sob Maj 15, 2004 09:42

Nie martw się, fanów Kazika i tutaj nie brakuje :D
Proponuję posłuchac moich ulubionych płyt :
z repertuaru Kultu : "Posłuchaj To Do Ciebie", oraz "Spokojnie"
z repertuaru Kazika Na Żywo : "Porozumienie Ponad Podziałami", "Na żywo ale w studio", i "Las Maquinas de la Muerte"

BoReK99 - Wto Cze 08, 2004 18:32

no wreszcie dorawlaem, plyte o.s.t.r. no i si jest, fajne teksty!!
india - Nie Cze 13, 2004 23:29

a ja tam wole być włoską patriotką.
nie ma nic lepszego jak GEMELLI DIVERSI. Szkoda tylko, że nie są zbyt znania poza granicami Italii, zresztą tak jak i całe SPAGHETTI FUNK :-(
ale i tak najlepszym balsamem dla ucha jest to co się słyszy na Curva Sud.

a co sądzicie o sądzicie o pazza inter???

BoReK99 - Wto Cze 15, 2004 22:05

a moze zapodasz linka, bysmy mogli cos posluchac ;-) ?? moze wpadnie "w ucho" ;-)
india - Śro Cze 16, 2004 11:08

http://keep-sport.blog.onet.pl
tu znajdziecie wszystko

BoReK99 - Czw Lip 08, 2004 14:40

india napisał/a:
http://keep-sport.blog.onet.pl
tu znajdziecie wszystko

co to autoreklama??

mam prosbe zna ktos strone Karamby zespolu polskieg rapu?? lub ich albumy??

droc - Czw Lip 08, 2004 15:12

BoReK99 napisał/a:
mam prosbe zna ktos strone Karamby zespolu polskieg rapu?? lub ich albumy??

OMG.. :) toż to prehisteria rapu po polsku ;p prehisteria rapu w Polsce ;>

kiedyś nawet jakieś 2 kasetki miałem...

pzdr,

Klorsen - Czw Lip 08, 2004 15:17

mam pytanie: Czy ktokolwiek z forumowiczów słucha Marilyna Mansona ?? Bo mi ostatnio bardzo się spodobał i mógłbym go słuchać bez końca, ale rodzicom się nie podoba. Oczywiście uważam, że sam gośc to idiota, ale muza jest super :-D
BoReK99 - Czw Lip 08, 2004 15:46

droc wiem ze to ... ;-) tez mam jakas plyte Karamby z lat 98 (chyba) i tak sobie o nich przypomniałem i chciałem sie dowiedziec
Diavolo - Czw Lip 08, 2004 20:07

Ja mam jedną płytę niewiem czy cala pt."Vatos Locos Clan" wiem ze jeszcze jest "DR Spikee" tej jeszcze niemam. Ogólnie niektóre piosenki są spoko idzie posłuchać> Takie jest moje zdanie :-) .
Paweł Strzelecki - Pią Sie 06, 2004 23:28

Poszukuję muzyki z filmu Kroll. Autorem jest Michał Lorenc, natomiast inna część to Franek Kimono. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.