To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Mecze - Sampdoria - Milan (Coppa Italia)

zino - Sob Sty 12, 2019 19:46

Co nie zmienia.faktu,że gramy padake. Ale wchodzi Borinaldo, jest nadzieja.
Najgorsze będzie, jak zagramy dodatkowe 30 min, podmeczymy się przed Superpucharem a i tak odpadniemy jeszcze...

Gzikuu - Sob Sty 12, 2019 19:47

CO?! Borini za najlepszego Paquetę. Zmiana była szykowana przed urazem Brazylijczyka. Zresztą to nawet nic poważnego. Nasz trener to tłuk, bo ta zmiana nie broni się w jakikolwiek sposób. Nie ściąga się najlepszych zawodników.

Nazywanie Gattuso tłukiem nie broni się w jakikolwiek sposób. Nie wyzywa się ludzi. Zwłaszcza na forum, którego regulamin tego zabrania.
Ostrzeżenie.
Admin

plakat33 - Sob Sty 12, 2019 19:53

Gzikuu napisał/a:
Borini za najlepszego Paquetę. Zmiana była szykowana przed urazem Brazylijczyka. Zresztą to nawet nic poważnego. Nasz trener to tłuk, bo ta zmiana nie broni się w jakikolwiek sposób.

Brazylijczyk jest po całym sezonie. Raczej nie wiesz na ile minut jest przygotowany itd.

Gzikuu - Sob Sty 12, 2019 19:57

Nie wyglądał na zmęczonego, normalnie biegał i nie miał zadyszki - co było dobrze widać na zbliżeniu przy urazie. Taki Kessie już koło 70 minuty ledwo biegał i opierał się na badach za bramką. No kurcze, Lucas był najlepszy i może przez te 10 minut do końca meczu pomógłby wygrać, a wpuszczanie Boriniego i nastawianie się na dogrywkę jest po prostu złe. Zmiana Hakana była już bardziej uzasadniona, bo nie dawał nic. Tu nie chodzi o to, że Paqueta, to Paqueta i ma grać, tylko naprawdę był najlepszy.
Adin - Sob Sty 12, 2019 19:57

Zdziwiłem się, że tak długo pograł. Do wyboru Laxalt albo Borini. Trudny wybór. Paqueta dobry występ jak na sam początek. Będzie pociecha z niego jezeli sie nie zepsuje.
miszcz - Sob Sty 12, 2019 19:58

Gzikuu napisał/a:
Trochę to uwłaczające dla kibiców. Przecież nas nie uratuje już żaden transfer. Nie bójmy się tego powiedzieć - jesteśmy gorszą drużną niż jak oddawał nas Montella.

Gzikuu napisał/a:
CO?! Borini za najlepszego Paquetę. Zmiana była szykowana przed urazem Brazylijczyka. Zresztą to nawet nic poważnego. Nasz trener to tłuk, bo ta zmiana nie broni się w jakikolwiek sposób. Nie ściąga się najlepszych zawodników.

Chyba znowu leki pomyliłeś.

Gramy mizernie jak przez ostatnie 2 miesiące, to fakt, ale będziemy się czepiać, że nowy piłkarz, po całym sezonie w Brazylii schodzi w 85 minucie? Wcześniej dwukrotnie opatrywany przez lekarzy. Myślę, że jak chcesz się znowu czepiać, to nie musisz tego robić tak żałośnie na siłę. Jest kilka innych kwestii, które można dziś wytknąć, np. Igła, Hakan czy poraz kolejny znikający Samu w 2 połowie.

Btw. To jest mecz Coppa Italia, czego wy się spodziewaliście? Mi trochę żal, że zmarnowano idealną okazję by ograć Contiego. Może na dogrywkę? Na lewej lepszy RR z kartką po 90 minutach niż świeży Laxalt.

Majkel - Sob Sty 12, 2019 19:58

Skoro Higuaina udało się zepsuć...
zino - Sob Sty 12, 2019 20:00

Kessie wyglądał na zajechanego i bez szybkosci już wcześniej niż 70'. Szkoda gadać, zmiany naszego trenera są zaskakujące in.minus.
Adin - Sob Sty 12, 2019 20:02

Brakuje Biglii i Bonaventury, nie mówiąc o Suso. Przydałby się jakościowe 2 transfery. Lewy skrzydłowy i środkowy kreatywny pomocnik. Szkoda Fabregasa..........

Kessie i Hakan pod formą. Abate nieskuteczny w fazie ataku. RR rzadko idzie do ataku. Samu fajnie grał, ale musi on przytyć.

P.S Czasem mam wrażenie, że wystarczyłby jeden post co mecz taki sam, albo podobny xD.

Gzikuu - Sob Sty 12, 2019 20:03

miszcz napisał/a:
Btw. To jest mecz Coppa Italia, czego wy się spodziewaliście? Mi trochę żal, że zmarnowano idealną okazję by ograć Contiego. Może na dogrywkę? Na lewej lepszy RR z kartką po 90 minutach niż świeży Laxalt.

Walki? Chęci zwycięstwa? Nie grania w dogrywce, gdy za 4 dni jest Superpuchar?

miszcz napisał/a:
Gramy mizernie jak przez ostatnie 2 miesiące, to fakt, ale będziemy się czepiać, że nowy piłkarz, po całym sezonie w Brazylii schodzi w 85 minucie?

Napisałem o tym wyżej. Dokładnie tak, bo był to piłkarz, który jako jedyny mógł coś zrobić. 5-10 minut na pewno by mu nie zaszkodziło, tym bardziej, że miał sporo wolnego. Jakoś inni piłkarze grają po całym sezonie i MŚ, ale co ja tam wiem. Wpuszczanie Boriniego akurat za najlepszego gracza na boisku i nastawianie się na dogrywkę jest głupotą.

Zszedł też Samu a nie Hakan. Tej decyzji też będziesz bronił?

bogiel - Sob Sty 12, 2019 20:06

Romagnoli w 52. minucie wielblad, teraz też...
pandoktor - Sob Sty 12, 2019 20:07

Gzikuu napisał/a:

Jesteś niereformowalny :/

A w temacie - nie ma co się czepiać zmian personalnych, gdy nie ma pomysłu na grę...

miszcz - Sob Sty 12, 2019 20:11

Czepiasz się na siłę tej zmiany, bo pasuje to do Twojej agendy. Mógłbyś się przyczepić, że wcześniej nic nie zmieniono, bo nam ta dogrywka jest kompletnie niepotrzebna. Wysil się chociaż.
A Puchar Włoch to takie rozgrywki, że raczej nikt by nie płakał gdyby w 93 minucie Abate wbił samobója i skończyło by się bez dogrywki. Oszczędzili by nam przy okazji tego przykrego widowiska.

No i gdzie ten Conti? :dunno:

Adin - Sob Sty 12, 2019 20:12

Hakan out. Myśli o Niemczech.
bogiel - Sob Sty 12, 2019 20:14

rafal996 napisał/a:
Na razie mecz bardzo słaby. Ale powiem szczerze, jakoś tak od początku się w duchu nastawiam, że dziś odpadniemy. Nie mam ciśnienia na te rozgrywki jakoś.

miszcz napisał/a:

A Puchar Włoch to takie rozgrywki, że raczej nikt by nie płakał gdyby w 93 minucie Abate wbił samobója i skończyło by się bez dogrywki

Nie pamiętam, ktory z Was (rafal czy miszcz) narzekal na Sarriego, ze odpuszcza Lige Europy...

kamilus - Sob Sty 12, 2019 20:14

Szczerze to widząc dzisiejsze 'widowisko' zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle oglądać superpuchar, bo serce może nie wytrzymać...
Bubu - Sob Sty 12, 2019 20:15

Conti!
Majkel - Sob Sty 12, 2019 20:15

Ależ centra od Contiego :prayer:
Adin - Sob Sty 12, 2019 20:16

Contiiiiiiiiiiiiiiiiii :king: :king: :king: :king: :king: :king: :king: :king: :king: :king:
zino - Sob Sty 12, 2019 20:16

Wrzutki Abate a wrzutka Contiego ;)
Cutrone !

miszcz - Sob Sty 12, 2019 20:16

No i jest Conti! :gol: Czekałem na niego z niecierpliwością :D
pandoktor - Sob Sty 12, 2019 20:17

Ktoś narzekał na zmiany? ;-)

Cud miód asysta.

Gzikuu - Sob Sty 12, 2019 20:17

miszcz napisał/a:
Czepiasz się na siłę tej zmiany, bo pasuje to do Twojej agendy.

Co? Jakiej agendy? Gdyby Paqueta grał słabo, to należałoby go zmienić, ale nie grał. Nie uważasz, że to Hakan bardziej nadawał się do zmiany? Wcześniej deprecjonowałeś LE, teraz PW. To co w środę Superpuchar, a zaraz Serie A? Ogarnij się. Gramy na kilku frontach i powinniśmy dawać z siebie wszystko, bo jesteśmy Milanem.

Dobrze, że jest Cutro. Najpierw dogrywka z Interem, a teraz z Sampą. Super!

kamilus - Sob Sty 12, 2019 20:20

Żewłakow: Milan teraz mając piłkę pod polem karnym przeciwnika nic nie musi, może wracać z nią nawet pod swoją bramkę. Chodzi o to, żeby odebrać przeciwnikowi
Szpakowski: Piłkę?

Padłem. :D

rafal996 - Sob Sty 12, 2019 20:22

bogiel napisał/a:
Nie pamiętam, ktory z Was (rafal czy miszcz) narzekal na Sarriego, ze odpuszcza Lige Europy...

No ja pewnie mogłem narzekać, bo to wstyd. Ale tu nie mówię o programowym odpuszczaniu, tylko że ja osobiście nie czuję jakoś, żeby mi na tym pucharze zależało. Tzn. na pucharze tak, ale potem znowu przyjdzie Juve i znowu nie zdobędziemy :P

Nie powiem, scenariusz że Conti i Cutrone dają awans bardzo mi się podoba ;) Tylko trzeba teraz nie stracić głupio, a Sampdoria ma dużo więcej okazji.