To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Mecze - Betis - Milan

zino - Czw Lis 08, 2018 09:09
Temat postu: Betis - Milan
Dziś o 21 gramy w LE z Betisem i fajnie by było podtrzymać pozytywną passę, chociażby ze względu na najbliższy mecz z Juve czy po prostu żeby spokojnie wyjść z grupy LE.
Składy jednak nie napawają optymizmem.
Nasz przewidywany to: Reina- RR, Zapata, Musacchio - Borinaldo, Bakayoko, Kessie, Hakan, Laxalt - Suso , Cutrone.
Ławka prezentuje się iście imponująco: Gigio, Abate, Romagnoli, Mauri, Montolivo, Bertolacci, Halilovic :) Prawdę mówiąc lekko mnie to przeraża, czyżby dziś debiut Halilovica? bo chyba przy niekorzystnym wyniku powinien on być pierwszym do wejścia z ławki...

Gzikuu - Czw Lis 08, 2018 09:40

Niewygranie tego meczu może skutkować brakiem wyjścia z pierwszego miejsca, co byłoby bardzo problematyczne w przyszłości. Trzeba wygrać i koniec kropka. Patrząc na skład, to obawa jest wielka, ale jednak nawet taki Borini dał dobrą zmianę z Udine. Tylu tutaj jest kwestia, że porównując go do Laxalta, to każdy wyglądałby jak mistrz świata. :D Gattuso już powiedział, że styl go nie interesuje, tylko komplet punktów, więc wiemy jaki to będzie mecz. :) Liczę też, że Patric w końcu przełamie się na wyjeździe. I kurczę bardzo żałuję głupiej kartki Castillejo, bo dziś byłby nieoceniony.
rafal996 - Czw Lis 08, 2018 10:33

Borini dobrze wyglądał przeciwko Udinese, bo to drużyna przecinaków bazująca na wybieganiu. Z Betisem chodzi jednak o bardziej techniczną grę i obawiam się, że będą go bezlitośnie objeżdżać. Niemniej jednak chyba właśnie w twardych warunkach fizycznych i wybieganiu musimy szukać szansy. Wtedy daliśmy im grać piłką, za którą bezsensownie latał Laxalt.

Nie mam dobrych przeczuć, patrząc na skład. Jeszcze wyjściowy może nie będzie taki najgorszy, ale ławka przeraża.

rafal996 - Czw Lis 08, 2018 20:22

Skład potwierdzony, 3 - 5 - 2 i praktycznie nikogo na ławce. Zobaczymy pewnie Bertolacciego, a kto wie, czy nie Halilovica.
Qba69 - Czw Lis 08, 2018 20:35

Na ławce obraz nędzy i rozpaczy...
Gzikuu - Czw Lis 08, 2018 20:53

Na wahadłach też. Chociaż gdyby w meczu nie decydowały bramki, a wybieganie, to zwycięstwo mielibyśmy w kieszeni. :D Jeżeli Hakan nie wróci do formy, to sam Suso nic tu nie zdziała, przy takich technicznych amatorach. Bo pozostali mają swoje zalety, ale finezja i gra do przodu do nich nie należą.
Majkel - Czw Lis 08, 2018 21:15

Kogo kryli Zapata i Musacchio w tej akcji?
Qba69 - Czw Lis 08, 2018 21:16

Rozklepani jak dzieci
Paolo#3 - Czw Lis 08, 2018 21:17

Wszystko zaczęło się od głupiej straty Laxalta.
kamilus - Czw Lis 08, 2018 21:18

Betis, mający problemy ze strzelaniem bramek, kolejny raz nie potrzebował zbyt wiele, by rozklepać naszych obrońców. :) Tylko smutno się robi, że Milan tak grać raczej nie potrafi...
b4ry - Czw Lis 08, 2018 21:19

Kuźwa, Laxalt kolejny mecz kiedy podaje chyba sam nie wie do kogo. 5 metrów przed polem karnym, a ten sobie zagrywa w kierunku środka boiska. Borini kryje własny zadek. A przy dośrodkowaniu chłop nawet nie patrzy gdzie piłkę kopie i przy 6 naszych zawodnikach ten jeden przeciwnika nie patrzy w bramkę i ładuje gola.
nie spodziewam się wygranej dzisiaj, nie tym ustawieniem i nie tym składem. No ale ludzie, litości...
Z Laxaltem i Borinim na skrzydłach to możemy zagrać z San Marino. I serio, przypatrzcie się jak Laxalt podaje. Zero dokładności. Za tą dwójkę już bym wolał puscić kogoś z primavery

Qnen - Czw Lis 08, 2018 21:22

Betis wyglada jak Barcelona. Jakież to smutne :(
Gzikuu - Czw Lis 08, 2018 21:22

Nie wiem czy jesteśmy bardziej śmieszni czy żałośni. To, że nie umiemy nic stworzyć akurat nie dziwi, patrząc na potencjał do gry w ofensywie drzemiący w składzie, ale to, że Betis, który strzelił w tym sezonie w lidze 8 bramek z każdą akcją tworzy zagrożenie i objeżdża nas jak dzieci, jest przerażające. Tello odbierający piłkę ponoć dynamicznemu Laxaltowi, to wisienka na torcie. Kolejny mecz a nas nie ma. Jak aż tak można nie chcieć wyjść z pierwszego miejsca?
STARY TIROWIEC - Czw Lis 08, 2018 21:30

Jakiś link?
kamilus - Czw Lis 08, 2018 21:31

HD, po angielsku: http://panstream.us/video-soccer-streams-17.html
Qnen - Czw Lis 08, 2018 21:32

https://livesport.ws/en/70275-real_betis-milan.html

Przecież zostaje nam jeszcze wyjazd do Olimpiakosu. My naprawdę jesteśmy bliscy wypadnięcia z Ligi Europy, to byłaby kompromitacja.

Majkel - Czw Lis 08, 2018 21:33

Nie da się tego oglądać. Po raz pierwszy od dawna rozważam, czy nie olać drugiej połowy i nie obejrzeć House of Cards w spokoju.
miszcz - Czw Lis 08, 2018 21:37

Może dla Milanu, który i tak gra w LE bez zarobku oraz z masą kontuzji, nie będzie to tragedia. Przynajmniej tak kiedyś wyczytałem między wierszami wypowiedzi Leonardo.
Co nie zmienia faktu, że odpadnięcie z grupy będzie kompromitacją. A taki bezradny Milan jak dziś i 2 tygodnie temu, to chyba najgorsze wydanie w tym sezonie.

zino - Czw Lis 08, 2018 21:43

Majkel napisał/a:
Nie da się tego oglądać. Po raz pierwszy od dawna rozważam, czy nie olać drugiej połowy i nie obejrzeć House of Cards w spokoju.

Ja juz dzis dwa odcinki polknalem. Niestety 6 sezon podobnie jak nasz mecz ciezko sie oglada / slaby :(

Majkel - Czw Lis 08, 2018 21:45

Dalej jest lepiej - jestem po sześciu. Chociaż ewidentnie brakuje charyzmy Franka. Niemniej nawet z nim, ostatnie sezony były już słabsze. IMO najwyższy czas kończyć. Ale HoC, które najwyższy czas kończyć i tak ogląda się dużo lepiej niż nasz mecz, od którego oczy wypływają.
Qnen - Czw Lis 08, 2018 21:51

Prawie zasnąłem. Czegoś tak beznadziejnego dawno nie oglądałem, ostatnio... kolejkę temu w Lidze Europy. :lol2:
Tegoroczna LE w naszym wykonaniu to jest farsa. Każdy mecz to nieporozumienie, oprócz kilkunastu minut drugiej połowy z Grekami.

rafal996 - Czw Lis 08, 2018 21:52

Skład jest tragiczny, a Europa boleśnie weryfikuje przede wszystkim zmienników. Nawet nie ma co wymieniać i się pastwic. Nie umiemy grać w Europie nic a nic. Kompromitacja.

Pachnie mi to odpadnięciem w grupie. Chyba, że wróci skład i to jakoś polepimy.

Gzikuu - Czw Lis 08, 2018 21:52

No nieźle, Majkel, który nie widzi pozytywów w naszej grze, to sytuacja niecodzienna i dobitnie pokazuje na jaki poziomie jesteśmy. ;)

Kadrowo jest tak jak jest, ale smutne, że trener nie potrafi tego poukładać chociażby w najmniejszym stopniu. Skoro nie umiał nic zrobić z drużyną w pełnym garniturze, to teraz też nie można oczekiwać cudów. Do tego te ciągłe zabawy ustawieniem. Suso kompletnie zagubiony i dubluje Boriniego. Hakan jest wszędzie i nigdzie. Gracze Juventusu, oglądający ten mecz muszą mieć ubaw po pachy, a Higuain siedzi teraz pewnie przed tv z facepalmem i zastanawia się dlaczego splot układających się czynników zaprowadził go do Milanu.

Po raz kolejny napiszę, że gramy obrzydliwie i dziś przynajmniej każdy się ze mną zgodzi.

Mirabelli zrobił kilka dobrych transferów, ale nigdy mu nie wybaczę ściągnięcie Boriniego w ramach przysługi dla niego/agenta. Nie odżałuję też kontuzji Strinica, przez którą za ciężkie pieniądze kupiliśmy Laxalta. Jak mam dziś kogoś chwalić, to tylko Bakayoko, ale tylko za to, że nie popełnił błędów i wywalczył wolnego.

W tym momencie jesteśmy na 3 miejscu. Mając w pamięci katorgę z Grekami i Dundelange, to faza pucharowa się oddala. Kpina nie drużyna.

Inter potrafił zremisować 1-1 z ciut lepszą hiszpańską drużyną - to też pokazuje gdzie jesteśmy i czy naprawdę jesteśmy gotowi na LM. Juve, Napoli i Inter tak, a teraz wyobraźcie sobie nas zamiast którejkolwiek z tych drużyn. :D

miszcz - Czw Lis 08, 2018 21:55

Te czwartki w ogóle nie ekscytują chociaż w połowie tak jak mecz z Chievo o 12:30 w niedzielę.
Yahoo323 - Czw Lis 08, 2018 22:08

Biegamy jak osły za marchewką, sami kopiąc się w czoło. Nasza gra jest rzeczywiście obrzydliwa, a najlepszy w naszym wykonaniu jest pressing.