To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Mecze - Fiorentina - MILAN

Qba69 - Sob Gru 30, 2017 14:03

Gramy padake. Nic się nie klei. 20 minut do końca a przeprowadziliśmy jedną zmiane...
O proszę. Dobranoc

Gzikuu - Sob Gru 30, 2017 14:04

Mecz z Interem zabił nas kondycyjnie, bardzo dobrze dziś to widać. Stracony gol więcej niż zasłużony.
pandoktor - Sob Gru 30, 2017 14:04

Minęła 70. minuta..., Viola zgodnie z tradycją.
Majkel - Sob Gru 30, 2017 14:05

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że wrócimy stąd choćby z punktem i póki co wszystko na to wskazuje.

O proszę, obudzili się.Bardzo przytomnie Hakan wcześniej rozciągnął w tej akcji. Dobra robota.

Kacapa92 - Sob Gru 30, 2017 14:07

Szybka odpowiedź, w końcu strzelamy gola w lidze ;)
Gzikuu - Sob Gru 30, 2017 14:08

I bardzo dobrze, że padło na Hakana.
pandoktor - Sob Gru 30, 2017 14:08

Niesamowite jest to, że niby wszyscy wiedzą, jaki zwód zrobi Suso, ale zawsze lub prawie zawsze to działa :-)

Ale Hakan super. Najpierw świetnie podał, a później się znalazł w polu karnym. Wraca?

Qba69 - Sob Gru 30, 2017 14:09

Ciekawe czy Turek znowu zasiądzie na ławie zgodnie z tradycją w następnym meczu.
Qba69 - Sob Gru 30, 2017 14:21

Co mecz to wydaje mi się że Kessie cofa się w rozwoju. Technicznie coraz gorzej.
Majkel - Sob Gru 30, 2017 14:25

Moim zdaniem skrajne zmęczenie u niego wychodzi. Chyba nikt nie ma więcej minut od niego w tym sezonie.

Po RR ja widzę to samo.

Biorąc pod uwagę:

1. Naszą dotychczasową mizerię.
2. Wykończenie po meczu z Interem.
3. Mimo wszystko nie najłatwiejszy teren.

biorę ten punkt bez marudzenia. Gry nie ma co komentować, bo oni chcieli nie umrzeć w trakcie tego meczu.

Zadowolony za to jestem z Calabrii. Mam nadzieję, że definitywnie posadzi Abate. Jeszcze muszę dodać, że irytował mnie trochę Suso. Z jednej strony generuje najwięcej zagrożenia, ale gdyby nie masa nieudanych dryblingów i samolubienia, to może tego zagrożenia czasami byłoby sporo więcej. Kilkukrotnie była też taka sytuacja, że jak przy linii nie dostał piłki od Calabrii, to zamiast mu pomóc i zejść do środka, albo pobiec wzdłuż linii, po prostu się zatrzymywał i nie robił przewagi.

MK92 - Sob Gru 30, 2017 14:40

Jestem umiarkowanie zadowolony i dostrzegam kilka pozytywów, mimo dalszej gry Milanu bez większego pomysłu.

Za naszego bohatera można uznać Donnarummę, który w swym jubileuszowym meczu wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i umożliwił nam znakomitymi interwencjami wywiezienie punktu z Florencji. Widać też progres w grze Calhanoglu od derbowego spotkania w Pucharze Włoch. Dobrze zaprezentował się dziś także Calabria, no i Suso nie schodzi z przyzwoitego poziomu. Jednak najbardziej ucieszyło mnie to, że nasi gracze nie oddali meczu po straconej bramce, jak to było praktycznie przez całą rundę jesienną, która właśnie dobiegła końca, tak jak cały 2017 rok. Z nadziejami czekam zatem na rok 2018, w którym Rossoneri staną się prawdziwą drużyną.

Forza Milan!

pandoktor - Sob Gru 30, 2017 14:42

Majkel napisał/a:

Biorąc pod uwagę:

1. Naszą dotychczasową mizerię.
2. Wykończenie po meczu z Interem.
3. Mimo wszystko nie najłatwiejszy teren.

biorę ten punkt bez marudzenia.

Otóż to. Trzeba szanować ten punkt.
Do indywidualnych ocen dodam jeszcze Hakana - gra z nim układała nam się zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję, że w nowym roku wyjdziemy z nim i Calabrią. Ciekawy brak Biglii. Z Interem grał nieźle. Ale może na treningach grał dalej piach.

Qnen - Sob Gru 30, 2017 14:43

Szkoda że wciąż nie mamy w sobie mentalności zwycięzcy. Po bramce siedliśmy na Viole i szybko wyrównaliśmy. Po czym... znowu się uspokoiliśmy. No cóż... mamy remis, tym razem wielkie brawa dla Gigio bo bronił świetnie. Kończymy ten rok z punktem ale za tydzień nie wybaczę jak nie wygramy.
Majkel - Sob Gru 30, 2017 14:44

Myślę, że Montolivo za Biglię to rotacja po prostu spowodowana krótkim czasem na regenerację. Po prostu akurat na tę pozycję jest "sensowny zmiennik".
Gzikuu - Sob Gru 30, 2017 14:55

Gdyby ktoś po meczu z Hellasem powiedział mi, że do końca roku zagramy na porażkę, zwycięstwo i remis, to bym go wyśmiał. Ja jestem zadowolony, bo spodziewałem się porażki z Atalantą, Interem i dziś Violą, a tu proszę jaka miła niespodzianka.

Hakan wraca do formy, w kolejnym meczu od kiedy pojawia się na murawie, to wnosi coś pozytywnego. Calabria dziś bardzo doby występ, Abate to on zjada na śniadanie.

Martwi zaś Silva, wygląda jak ktoś kto nie miał otarcia z poważnym futbolem. Dużo strat, a dziś jak jeszcze patrzyłem, że nie wraca się i drepcze po murawie jak Seedorf przed emeryturą, to szlag mnie trafiał. Niech grzeje ławę albo idzie na wypożyczenie i gdzieś indziej uczy się Serie A.

Jay-Jay Okocha - Sob Gru 30, 2017 14:59

Jedyny duży pozytyw to zdobyty punkt, bo gra była fatalna. Dobrze się dla nas składa, że teraz mamy tydzień do meczu z Crotone u siebie, a później dwa tygodnie przerwy. Brak trzech punktów w tym meczu czy niezłapanie formy i jakiegoś stylu do połowy lutego będę osobiście zrzucał na barki Gattuso.

Jest pewna rzecz w grze wszystkich naszych obrońców, która po raz kolejny bije mnie po oczach: krycie rywala nie mając go na piersi a na plecach czy obok siebie. Przecież to są absolutne podstawy. W niektórych sytuacjach wynika to oczywiście z błędów w komunikacji, ale pojedynczych takich przypadków na koncie ma każdy co najmniej kilkanaście w tym sezonie.

carlos - Sob Gru 30, 2017 16:13

Mam nadzieję, że kolejnym pozytywem będzie załapanie przez trenera faktu, że ofensywa potrzebuje więcej kreatywnych graczy i tych 4 w podstawie trzeba wybrać z grona: Kalinic, Cutrone, Silva, Suso, Jack i Hakan.
Gzikuu napisał/a:
Hakan wraca do formy, w kolejnym meczu od kiedy pojawia się na murawie, to wnosi coś pozytywnego.
Bardzo fajnie że wraca, ale mimo wszystko daleko mu do spełnienia oczekiwań na miarę 10tki. No ale oczywiście trzeba nim grać, bo on faktycznie gra w piłkę, a nie tylko biega z nią przy nodze lub za nią.
Gzikuu napisał/a:
Martwi zaś Silva, wygląda jak ktoś kto nie miał otarcia z poważnym futbolem.
O, to, to, to! Sam sądzę, że Cutrone jest od niego po prostu dojrzalszy, jakby zdecydowanie lepiej rozumiał swoją rolę na boisku.
bounty_fire - Sob Gru 30, 2017 16:48

[quote="Gzikuu"

Martwi zaś Silva, wygląda jak ktoś kto nie miał otarcia z poważnym futbolem.[/quote]

Bo tak jest? 2 sezony temu to on jeszcze głównie grał w 2 lidze Portugalskiej. W zeszłym sezonie dopiero w sumie grał na poważnie w 1 lidze ^

To, że w Portugalli widzą w nim nowego CR itp to raczej efekt tego, że Portugalia od odejścia na emeryturę Paulety nie ma "9". Postiga, Almeida, Eder to nie był ten poziom i nie byli sportowo na poziomie Paulety.

bogiel - Sob Gru 30, 2017 19:54

To co Bonucci zrobił przy straconym golu to jest dramat.
acmilan1899 - Sob Gru 30, 2017 21:01

Czasami zastanawiam się, czy on nie przeniósł się w czasie z wojny trojańskiej.
Qnen - Sob Gru 30, 2017 21:42

bogiel napisał/a:
To co Bonucci zrobił przy straconym golu to jest dramat.

.... i gdyby pojawiłaby się oferta 50 mln Euro za niego, to bym go sprzedał bez dwóch zdań.
Po prostu nie ufam mu, bramka to jego wina, tylko nikt o tym nie wspomina. To co zgubił krycie :rotfl: