To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Piłkarze, trenerzy, działacze - Vincenzo Montella

Qnen - Pon Sty 15, 2018 00:01

62% z gry, 1 celny strzał na bramkę, 10 poza. Coś mi to przypomina...
:dunno:

acmilan1899 - Pon Sty 15, 2018 09:42

pandoktor napisał/a:
Drugi mecz ligowy, druga porażka. Tym razem z Alaves, które dzięki temu uciekło ze stefy spadkowej.
2017 miał Mister fatalny, 2018 na razie też...

Robi z Sevilli takiego samego przeciętniaka jak z Milanu..

MK92 - Pon Sty 15, 2018 09:55

Na razie Sevilla radzi sobie gorzej niż za Eduardo Berizzo, ale jak w przypadku Gattuso, nie oceniam trenera po kilku meczach w nowym zespole. Zastanawia mnie, czemu włodarze Sevilli zwolnili Berizzo za słabe wyniki, akurat wtedy, gdy klub znajdował się w czołowej piątce ligi hiszpańskiej oraz wywalczył awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Najbardziej prawdopodobne wydaje się to, że argentyński trener po prostu nie miał sił na prowadzenie drużyny w czasie walki z chorobą nowotworową.
Jay-Jay Okocha - Pon Sty 15, 2018 13:23

Na oceny za wcześnie...
Gzikuu - Pon Sty 15, 2018 14:50

Przecież Montella ma tyle wspólnego z byciem trenerem, co przeciętny gracz w Football Managera. Jedyne na co stać jego drużyny to pojedyncze epizody. Sevilla zatrudniając tego nieudacznika, tym samym powiedziała głośno całemu światu, że nie chce nic osiągnąć.
rafal996 - Pon Sty 15, 2018 15:00

No wiadomo. Prezesi klubów oferujący mu grubą kasę się mylą, fachowcy się mylą, za to kibice sprzed ekranu komputera znają prawdę ;)
Gzikuu - Pon Sty 15, 2018 15:07

W sensie, że jakichś fachowiec ocenił przyjście Montelli do Sevilli za pozytyw czy jakiś fachowiec uważa go za dobrego trenera? To i to byłoby lekko kontrowersyjne. I owszem, ja kibic z przed komputera znam prawdę, bo oglądałem Fiorentinę i tym bardziej Milan pod jego wodzą i to przez nie tak krótki okres jego pracy. Na tej podstawie można jednak co nieco powiedzieć o tym jaki jest z niego trener. ;)
Jay-Jay Okocha - Sob Sty 20, 2018 15:16

Sevilla wygrywa drugi mecz z rzędu na ciężkim terenie. Zostawiamy go jednak? :wink:
Qnen - Sob Sty 20, 2018 15:35

rozkręcił się chłopina :)
a wiesz dlaczego wygrał? bo gra 4 obrońcami :lol2:

Jay-Jay Okocha - Sob Sty 20, 2018 15:53

I formacją 4-2-3-1. Może, jak Allegri, będzie się uczył na swoich błędach :wink:
Qnen - Sob Sty 20, 2018 16:45

Dlaczego u nas tej formacji nie sprawdził? Zawsze mnie to zastanawiało. Zresztą Gattuso też jej nie stosuje.
Jay-Jay Okocha - Sob Lut 03, 2018 14:34

Oj, chyba dobra passa Montelli kończy się z hukiem...79' w Eibar i 1:4.
Gzikuu - Sob Lut 03, 2018 15:12

Skończyło się 5-1. Zaraz pewnie to zero wypowie się, że widać było dużo pozytywów i że udało się strzelić bramkę. Codziennie dziękuję włodarzom Milanu, że nie muszę oglądać tego człowieka na ławce trenerskiej. Szkoda, że jego przygoda z Milanem trwała tak długo.
wasyl - Sob Lut 03, 2018 22:07

Wiadomym bylo ze to kolejny Inzaghi,Seexorf. Ale nie wiadono czemu ktos probowal wmawiac ze to dobry trener. Tak samo jest teraz z Gattuso. Z calym szacunkiem do Rino ale skonczy jak poprzednicy.
pandoktor - Sob Lut 03, 2018 22:45

wasyl napisał/a:
Wiadomym bylo ze to kolejny Inzaghi,Seexorf.

Bez przesady. VM przychodzac do nas mial doswiadczenie na lawce, Pippo i Seedorf to byli naturszczyki.

wasyl - Nie Lut 04, 2018 10:24

pandoktor napisał/a:
wasyl napisał/a:
Wiadomym bylo ze to kolejny Inzaghi,Seexorf.

Bez przesady. VM przychodzac do nas mial doswiadczenie na lawce, Pippo i Seedorf to byli naturszczyki.

Fakt,moze zle sie wyrazilem. Chodzilo mi o to ze efekt jego pracy bedzie podobny. Bo chyba malo kto liczyl ze wprowadzi on nas do LM. Bo o mistrzostwie mowy nie moglo byc. Milanowi,szczegilnie teraz gdy mocno wzmocnilismy kadre potrzeba trenera uznanego,ktory siedzi juz troche w tym fachu. A nie poczatkujacych trenerow typu Gattuso,Seedorf,Inzaghi czy Montella ktory w swoim fachu jest sredniakiem.

bounty_fire - Nie Lut 25, 2018 23:35

znany obrazek? :rotfl:

rangiz - Nie Lut 25, 2018 23:37

Jazda z antydepresantami na grubo :P
Qnen - Nie Lut 25, 2018 23:43

Właśnie mówią w Eleven, że Sevilla ma wielki problem wtedy gdy traci szybko bramkę. Traci wówczas charakter i można się zakładać o to, że meczu już nie zmieni. Skąd my to znamy?? :rotfl:
STARY TIROWIEC - Pon Lut 26, 2018 05:26

wasyl napisał/a:
potrzeba trenera uznanego,ktory siedzi juz troche w tym fachu. A nie poczatkujacych trenerow typu Gattuso

Jak fajnie czasami się pomylić :) .

kamilus - Pon Lut 26, 2018 08:06

Qnen napisał/a:
Właśnie mówią w Eleven, że Sevilla ma wielki problem wtedy gdy traci szybko bramkę. Traci wówczas charakter i można się zakładać o to, że meczu już nie zmieni. Skąd my to znamy?? :rotfl:

My mieliśmy również problem, gdy sami tę bramkę strzelaliśmy, bo momentalnie się cofaliśmy i oddawaliśmy grę przeciwnikowi. :D

b4ry - Pon Lut 26, 2018 16:19

Kamilus, ja to widziałem troche inaczej. Taktyka jaką obierały inne klubu grając przeciwko Milanowi Montelli wyglądała tak: Milan nie umie grać w piłkę to mu ją oddajmy, sami sobie krzywdę zrobią. I dlatego gra tak wyglądała jak wyglądała
wasyl - Wto Lut 27, 2018 10:28

STARY TIROWIEC napisał/a:
wasyl napisał/a:
potrzeba trenera uznanego,ktory siedzi juz troche w tym fachu. A nie poczatkujacych trenerow typu Gattuso

Jak fajnie czasami się pomylić :) .

Na ta chwile tak i oby nie trzeba bylo napisac "a nie mowilem" :-) Pytanie jak nasza sytuacja bedzie wygladala na koniec sezonu. Mam nadzieje ze sie mylilem,ale teraz jeszcze troche za wczesnie aby to stwierdzic. Kazdy z "zoltodziobow" mial dobry okres,oby u Gattuso trwal tyle zeby byl trenerem na lata.

Soja - Wto Mar 13, 2018 23:10

Ehm ehm...Montella awansował właśnie do 1/4 LM.
W dodatku z ekipą, dla której ta faza była wcześniej nieosiągalna.

Nie czyni to nagle wielkiego trenera z niego, ale trzeba mu oddać trochę czci w tym momencie, bo to jego 5 minut zdecydowanie.

rafal996 - Wto Mar 13, 2018 23:30

Ja tam mu dobrze życzę i cieszę się z jego sukcesu.