To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - Wyjazdy na Milan

pepe - Pon Sie 28, 2017 08:11

No dobra, jest elegancka okazja do wypadu. Milan gra 14 września w Wiedniu. To jakieś 4 maks 5 godzin jazdy. Od razu mówię, nie interesuje mnie zwiedzanie miasta, jadę prosto na mecz i tylko po to. Po meczu zawrotka do Polski. Pisze się ktoś na taki wypad? Wyjazd z Bytomia około godziny 12. Stadion liczy 50 000 miejsc, więc o wejściówki nie powinno być problemu. Oczywiście uderzać będziemy na sektor Milanu, bo na pucharach nie obowiązują żadne Tessery i inne Cuore Rossonero. Piszcie priva, będziemy ustalać co i jak.
enkidu81 - Pon Sie 28, 2017 17:53

pepe ogarniasz moze czy sa juz wejsciowki i jaka cena?
strona fk austrii vieden jakos srednio o tym informuje
http://www.fk-austria.at/...7/ticket-infos/
wogole to pytanie takie. jakas dekade temu nie grywales w fuzbal na 'boisku' na jozefczaka?

majlech - Pon Sie 28, 2017 18:31

Póki co jest tylko informacja, że dla posiadaczy karnetów ligowych rozpocznie się sprzedaż abonamentów na fazę grupową LE 1 września. 5 września abonamenty będzie też można kupić online. Cena najdroższego karnetu na 3 mecze to 90 euro czyli 30 euro na mecz.
pepe - Pon Sie 28, 2017 21:09

Tak jak majlech napisał. Obecnie można nabyć tylko abonamenty na wszystkie 3 mecze. Znajomek z Rapidu napisał mi, że pewnie na 2-3 dni przed meczem rzucą bilety, które zostały w kasie. Nie spodziewam się, by karnety na Ligę Europy nabyły dziesiątki tysięcy Austriaków. Jechalibyśmy nawet w ciemno, nie takie patenty się ogarniało.

enkidu81 - 10 lat temu to ja po Bytomiu chodziłem kanałami, a nie grywałem sobie w piłkę na głównej ulicy miasta ;) . A co - widywałeś tam jakiegoś zapaleńca w koszulce Milanu :D ?

luca1899 - Czw Sie 31, 2017 16:03

Pepe, a Austria nie gra czasem na stadionie o pojemności 13 tysiecy widzów?
pepe - Czw Sie 31, 2017 17:10

Gra, ale w Lidze Europy rozgrywać mecze będą na stadionie Ernsta-Happela.
luca1899 - Pon Wrz 04, 2017 14:39

pepe, wiadomo coś juz o biletach? Mam już bilety na polskiego busa do Wiednia (bardzo tanio w sumie) i pozostało mi jeszcze ogarnięcie wejściówek.
pepe - Pon Wrz 04, 2017 15:43

Ja załatwiam przez chłopaków z CSM, więc już nawet nie interesowałem się dostępem ogólnym biletów.
luca1899 - Pon Wrz 04, 2017 19:26

I po ile stoja bilety?
enkidu81 - Wto Wrz 05, 2017 12:40

Jednak musze odpuscic wizyte w miescie Mozarta. Niemniej planuje odkuc to sobie i wybrac sie z kumplem na Milan-Juve.
pepe napisał/a:
enkidu81 - 10 lat temu to ja po Bytomiu chodziłem kanałami, a nie grywałem sobie w piłkę na głównej ulicy miasta . A co - widywałeś tam jakiegoś zapaleńca w koszulce Milanu ?

Przeprowadziles sie tu z zagranicy?;)
No Jozefczaka to niezbyt glowna ulica miasta. 'Bojo' na jej koncu to faktycznie bylo dla zapalencow. Teraz to juz ostali sie tam tylko pijaczkowie.
Te 10 lat temu charatalismy tam w gale i byl taki brodaty koles na ktorego wolalismy pepe, chyba studiowal na polibudzie wtedy no i jesli dobrze pamietam kibic ACM.
ps. Jak bedziecie mogli wrzuccie foty z wypadu!

pepe - Śro Wrz 06, 2017 10:51

luca1899 napisał/a:
I po ile stoja bilety?

Ja mam na sektor gości za 30 EUR ogarnięty.

enkidu81 napisał/a:
Przeprowadziles sie tu z zagranicy?;)

Będąc rodowitym bytomianinem w życiu wybrałem inną drogę niż niebiesko-czerwona. A to niesie za sobą pewne, hmmmm nazwijmy to, uniedogodnienia.

Venomik - Pon Wrz 11, 2017 16:11

Na przełomie października i listopada wybieram się na 10 dni do Włoch. Jeszcze nie zdecydowałem co i jak dokładnie, ale w planach mam na pewno obejrzenie meczu Juve w Turynie + mecz LM (niestety wyjazd, ale losowanie było po kupnie biletów) w jakimś lokalnym pubie.
Kusi mnie jedna dodatkowo mecz Milan - Juventus, który jest akurat dzień po przylocie. Nigdy nie byłem na San Siro, zakładam, że biletu na trybunę gości moge nie dostać ;)
Ktoś dorzuci swoją opinię czy to dobry pomysł w takim razie?

pepe - Pon Wrz 11, 2017 17:16

Luca1899 bilety są po 25 EUR (choć chłopaki z CSM mi załatwili po 30 EUR, może tyle kosztuje na sektor gości), natomiast póki co zostało zakupionych 15 000 karnetów pucharowych, co powoduje, że stadion będzie świecił pustkami i bez problemu kupisz bilet bezpośrednio przed meczem.

Venomik - to zawsze dobry pomysł, tylko kwestia czy na sektory Milanu skołujesz sobie wejściówkę, bo o to wcale nie będzie łatwiej niż na sektor gości.

luca1899 - Pon Wrz 11, 2017 19:26

dzieki Pepe, Austria wypuściła info, że bilety na pojedyncze mecze mogą trafić dopiero po pierwszym meczu w fazie grupowej i się bałem trochę, że będę musiał płacić te 70 euro, żeby wejść :) na sektor gości też da radę kupić w kasach stadionu, czy nie? Pytam, bo póki co jedynie gdzie jeździłem to mecze domowe Milanu.
Venomik - Wto Wrz 12, 2017 00:31

pepe napisał/a:
Venomik - to zawsze dobry pomysł, tylko kwestia czy na sektory Milanu skołujesz sobie wejściówkę, bo o to wcale nie będzie łatwiej niż na sektor gości.
To mnei zaskoczyłeś. Nigdy nie kusiły mnie wyjazdy, nie interesowałem się więc szczególnie dystrybucją biletów dla gości.
majlech - Wto Wrz 12, 2017 07:15

Jesli ktos jeszcze szuka biletu na mecz Austria - Milan, to beda w sprzedazy online od dzis od godz. 14:00 na stronie Austrii (oczywiscie na sektory gospodarzy). Cena biletow normalnych od 25 do 45 e.
Wiecej info: http://www.fk-austria.at/...--erhaeltlich-/

rzepinho - Pią Wrz 15, 2017 09:14

Wracam z tematem derbowym...

Zostały tylko bileciki od 150 e ...

Orientujecie się, jak z kupnem biletów na miejscu- oficjalne sklepy, przed stadionem , kasy ---> czy jest juz pozamiatane , czy jednak rzucą jeszcze jakąś partie np. w granicach 50 e ??

Jest troche słabo, bo wycieczka zorganizowana, a tu taki klops z biletami...

Dzięki za wszelakie dobre rady :piwo:

VelenoRosso - Pią Wrz 15, 2017 09:53

Zapomnij ze cos kupisz na derby, za tydzien bedzie po biletach, zostalo ledwo dwa tysiace wejsciowek
rzepinho - Pią Wrz 15, 2017 11:29

2 tys i to tych najdrozszych...

Makarony raczej nie robia jaj jak u nas na kadre, ze wrzucaja do koszyka bilety bez placenia i widnieja one jako zarezerwowane...

Cóż, zostaje mi liczyć na jakiś fart już na miejscu...

:dunno:

VelenoRosso - Pią Wrz 15, 2017 12:00

Jaki fart?
Na stronie interu zostala tylko trybuna honorowa za 450 euro.Cala reszta wyprzedana.Jakies resztowki moga miec dystrybutorzy online, inventim, czy cos w tym stylu.

rzepinho - Pią Wrz 15, 2017 12:11

fart = bilet od konia za 150 e , który wcześniej kosztował 50 e...

Na to licze

VelenoRosso - Pią Wrz 15, 2017 13:07

Bilety sa imienne i na derby bedziesz legitymowany czy Ty to Ty.
rzepinho - Pią Wrz 15, 2017 13:38

no to kurna fajowo...

czyli picza blada jednym słowem?

VelenoRosso - Śro Wrz 20, 2017 12:54

O ile nie chcesz wydac malej fortuny na koncowki biletow, to niestety tak
zino - Śro Wrz 20, 2017 21:48

Pytanko i prośba - moja koleżanka Milanistka wybiera się niedługo do Włoch i chce iść na mecz Milan-Rijeka 28.09. Gdzie najsprawniej i w normalnej cenie kupić bilet przed wyjazdem, czyli on-line ?