To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - Forumowicz Roku 2015

Bubu - Pią Sty 01, 2016 19:57

Tylko TomekW! :)
rafal996 - Pią Sty 01, 2016 20:16

Jestem naprawdę zaszczycony z powodu znalezienia się w tak zacnym gronie, nie spodziewałem się, że to może nastąpić. Już to jest dla mnie ogromnym sukcesem. Na tym zakończę moje wpisy w tym temacie, myślę że w tej sytuacji nie wypada się wypowiadać ;)
Qnen - Pią Sty 01, 2016 20:34

głos oddany na Rafała. Niech ma i niech nie znika po otrzymaniu wyróżnienia ;)
Gimlord - Pią Sty 01, 2016 20:46

Mój głos także na Rafała. Szkoda tak małej aktywności TomkaW, bo mógłby powalczyć, jego opinie są zawsze poparte dużą wiedzą.

Wyróżnienie dla Venomika. Za trzeźwe, kulturalne i inteligentne wyrażanie opinii z nieco innego środowiska niż kibice Milanu.

Yahoo323 - Sob Sty 02, 2016 15:17

Niezmiennie carlos, lubię typów z takim poczuciem humoru i celną puentą, a do tego podzielam zdecydowaną większość Twoich poglądów, dlatego w sumie jak Ty już napiszesz, to często nie za bardzo jest co dodać.

Generalnie, entuzjazm forum pikuje w dół razem z tym, co dzieje się w klubie.

carlos - Sob Sty 02, 2016 15:58

Yahoo323, dzięki, serio. ;)

Mój głos na...wahałem się między rafalem i rangizem. Kolejność nieprzypadkowa. Domyślcie się. :P

No i teraz trochę kłopotliwa sytuacja, bo muszę prosić, by od uzyskanego przeze mnie wyniku odjąć 1. Moja kobieta ma tu konto i chcąc mnie wczoraj wku..(rzyć?) oddała głos, mimo że jej zabroniłem. Nie wie nic o życiu forum, nie zna nikogo z tu piszących. Czyli zupełnie "lewy" głos. Nie o to tu chodzi przecież.

TomekW - Sob Sty 02, 2016 15:59

Dziękuję za nominację. Jestem zaskoczony, bo piszę mniej niż większość osób, których nicki pojawiały się wśród wyróżnianych w tym wątku :)
pepe - Sob Sty 02, 2016 16:49

carlos napisał/a:
No i teraz trochę kłopotliwa sytuacja, bo muszę prosić, by od uzyskanego przeze mnie wyniku odjąć 1.

Nawet, gdy nie wygrasz, to będzie nagroda fair-play ;) .

TomekW - przecież nie ilość postów decyduje o nominacjach. Piszesz, tak jak Veleno, o wielu sprawach, o których my dowiadujemy się jako odbiorcy finalni. Dla mnie takie osoby są sednem wartości forum, bo o tym co zobaczyłem w meczu, czy o planowanych transferach to byle pierd potrafi napisać. Chodzi o jakość, nie ilość, panie.

lord bass - Sob Sty 02, 2016 18:20

Mój głos dla rafała by zmotywować go (jeżeli w ogóle da się prezentować wyższy poziom).

Tak zastanawiam się kim byłby Venomik w 2017, jeżeli wygrałby te wybory?
Juventino z klasą?

Pawko IRL - Sob Sty 02, 2016 20:05

mój głos na Venomik za to że od tylu lat jako przedstawiciel znienawidzonych wrogów potrafi się znaleźć wśród czerwono-czarnych przeciwników. Kultura szacunek a przede wszystkim obiektywizm. Dla mnie to wystarczy i wiem że na pewno mój głos nie został zmarnowany :ok: Szacunek Kolego, na prawde :prayer:
selhaard - Sob Sty 02, 2016 20:20

Oj, zapomniałam o tym Forumowiczu zupełnie... No, ale musicie mnie zrozumieć - za 10 dni idę dać się pokroić, a tym samym dać życie nowemu Milaniście/nowej Milanistce (która nie może mieć na imię MILA/eMILia/MILANia, bo mąż sobie nie życzy...).

Dziękuję, że niektórzy Panowie dobrze mnie wspominają i wyróżniają. To bardzo miłe. Postaram się sprostać Waszym wysokim wymaganiom, jak tylko znów zobaczę swoje stopy i przestanę spać na stojąco. Ale żeby było jasne – żadnego meczu nie opuściłam, tylko wpisy miałam kiepskie, bo pozbawione charakterystycznej dla mnie ikry. Nie ma u mnie miejsca na ikrę. Zajmuje mnie całkowicie moje potomstwo, moszczenie gniazda i oddawanie się wszelkim nerwicom natręctw (z tego miejsca chciałabym pozdrowić mojego męża, który jest najbardziej cierpliwym człowiekiem na świecie ).

I tak,...
Carlosie,
NEVER przez moje gardło nie przeszła breja, którą raczyłeś zaserwować, sugerując, że mam jakoweś zachcianki. Ja, owszem, miewam zachcianki, ale nie kulinarne, if you now what I mean, BO JA DOBRA KOBIETA JESTEM. Ale dziękuję za wyróżnienie i Kiedy Znów Zobaczę Swoje Stopy, a brzuchem przestanę przesuwać meble – napiszę jakiś komentarz, który ucieszy Ci michę.
Rafal,
Ajlawju, debiutancie Ty nasz, spadochroniarzu. Mój głos poszedł na Ciebie. Mam nadzieję.
Pepe,
Jak dobrze, że wróciłeś. A więc nie, nie mam nic przeciwko głaskaniu się po jajach, o ile oczywiście, wspomniane jaja należą do mnie.

I z tego miejsca chciałabym również pozdrowić wszystkich Panów i Panie z Forum. Czyta mi się Was dobrze i dobrze mi być przez Was czytaną. Życzyłabym sobie jednakowoż, żeby w naszym kochanym Milanie działo sie nieco lepiej. Nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko życzyć Wam na Forum oraz Im w Milanello – jak najwięcej błogiego jaj drapania. Przecież jest miło, kiedy jest miło.
:cheer:

STARY TIROWIEC - Sob Sty 02, 2016 20:50

Jeszcze nie oddałem głosu i zdarzyło mi się to po raz pierwszy chyba. Zazwyczaj oddawałem głos po ukazaniu się finałowej piątki, ale obecnie stawka tak wyrównana, że naprawdę nie mogę się zdecydować...ale jednak będę musiał się w końcu zdecydować, aby nie zmarnować głosu.
Każdy z wyróżnionych jest, w moim odczuciu, oryginalną, odmienną od reszty nominowanych osobowością, każdy na swój sposób ma to "coś" i u każdego to "coś" oznacza coś innego, więc chyba stąd wynikają moje problemy ze zdecydowaniem się.
carlos - uznana od wielu lat marka, ma szansę "ustrzelić hat-tricka", wielkie pochwały za zaangażowanie szczególnie po tylu latach na forum :ok:
rafał996 - młody narybek, przebojem wdarł się do elity forum, oby Ci się chciało dłużej zostać i regularniej pisać niż innym forumowiczom, np. takim jak...ja :)
rangiz - czym byłoby to forum bez niego? Z pewnością nie byłoby już takie same, również wielkie brawa i podziękowania za zaangażowanie po tylu latach :piwo:
TomekW- myślę, że jedyny z tej stawki, który nie zasługuje na to, aby być brany pod uwagę przy typowaniu do nagrody FR. O wiele bardziej zasługuje na tytuł "Dożywotniego Honorowego Obywatela Forum" :prayer:
Venomik - wielka klasa w zachowaniu, biorąc pod uwagę, że gra w innych barwach. Mimo odmiennej przy nicku ikonki, ja go od wielu lat traktuje jak swojego, pełnoprawnego obywatela forum. Wielkie ukłony :toast:

Kargool - Sob Sty 02, 2016 21:11

Jako że moja trójka nie znalazła uznania większej ilości użytkowników to również miałem dylemat. Ale poradziłem sobie oddając głos na rangiza/ Może trochę za całokształt?
milanik - Nie Sty 03, 2016 14:41

Śmiało można kliknąć przy każdym, bo każda z tych osób zasługuje. Jednak głos na TomkaW... argumentując krótkim (co wspomniał pepe) - nie ilość, a jakość.

lord bass napisał/a:

Tak zastanawiam się kim byłby Venomik w 2017, jeżeli wygrałby te wybory?
Juventino z klasą?

Nie byłby pierwszym z taką rangą :ok:

rzepinho - Pon Sty 04, 2016 13:20

Z finalistów głos oddałem na RANGIZA -----------> wyróżniam tez TomkaW

:ok:

STARY TIROWIEC - Pon Sty 04, 2016 16:20

Gratulacje Tomek.
Po deklaracjach na forum, spodziewałem się rozgrywki o pierwsze miejsce pomiędzy carlosem i Rafałem, a tu...zaskoczył mnie rozmiar zwycięstwa, nawet PiS nie wygrało z taką przewagą ;) . Jak widać wieloletni wysiłek i służenie nam swoją znajomością języka, znajomością realiów Milanu sprawiają, że nie potrzeba dużo się udzielać, wystarczy ta jakość, którą dajesz :prayer: .

rafal996 - Pon Sty 04, 2016 17:05

Wielkie gratulacje dla Tomka!

Nie chciałem już nic wcześniej pisać, ale myślę dokładnie tak samo, jak kolega:

STARY TIROWIEC napisał/a:
TomekW- myślę, że jedyny z tej stawki, który nie zasługuje na to, aby być brany pod uwagę przy typowaniu do nagrody FR. O wiele bardziej zasługuje na tytuł "Dożywotniego Honorowego Obywatela Forum"

Idealnie powiedziane. Tomek to instytucja, zabiera głos tylko, jeśli jest to potrzebne i zawsze są to wartościowe informacje. Wielka wiedza, on ma chyba cytat albo dane statystyczne na każdą okazję ;) Podziwiam.

Dziękuję wszystkim za głosy na mnie, jestem w ciężkim szoku i przyznam, że motywuje mnie to do podnoszenia poziomu. Chociaż obawiam się, że przy takich zawodnikach jak Tomek mało kto ma szansę ;)

acmilan1899 - Pon Sty 04, 2016 17:25

Szkoda, że TomekW jako moderator wykorzystał swoje możliwości i dodał sobie sam kilkanaście głosów. Jego zachowanie sprawiło mi zawód. Myślałem, że to człowiek na poziomie. Jestem bardzo zbulwersowany..

A tak na poważnie, to gratuluję serdecznie. Tomek jest bardzo zaangażowany w działalność forum, dysponuje przeogromną wiedzą; bardzo przyjemnie się czyta jego merytoryczne wypowiedzi. Takie osoby jak on sprawiają, że warto czytać tematy meczowe, historyczne i inne.

Zasłużone zwycięstwo. Ja oddałem głos na Venomika, by docenić klasę "obcego". Panowie - obyście nas nie opuszczali.

STARY TIROWIEC - Pon Sty 04, 2016 17:35

rafal996 napisał/a:
Tomek to instytucja

Tomek to instytucja...mało, Tomek to nasza Rada Mędrców...mało, Tomek jest jak Trybunał Konstytucyjny :P . Dobra dość tej wazeliny, weź Tomek i w końcu coś napisz :) .

acmilan1899 - Pon Sty 04, 2016 18:12

Tooo-mek...!!! Tooo-mek...!!! (narastające napięcie oczekiwania na przemówienie)
marcin.90 - Pon Sty 04, 2016 19:04

Carlos :)
Kargool - Pon Sty 04, 2016 19:18

Gratuluję Tomku!
Dodam że na tytuł zasługiwał każdy z nominowanej piątki :)

maslok - Pon Sty 04, 2016 21:19

Też głosowałem na Tomka. Carlos pisze za rzadko (co rozumiem, bo nudno ciągle rozdzierać szaty o to samo) a rafał996 jeszcze zdąży zostać doceniony, jeśli utrzyma obecny poziom. No to jak wyróżniać za zasługi, to wstydem by było nie wyróżnić Tomka na pierwszym miejscu.
Pawko IRL - Pon Sty 04, 2016 21:21

to jeśli chodzi o zasługi to TomekW powinien wygrywać co roku :D
Majkel - Pon Sty 04, 2016 22:13

Gratulacje Tomek. Choć ja zagłosowałem na Carlosa, to nie mogę napisać, że nagroda trafiła w złe ręce :)

Gratulacje również dla wszystkich pozostałych finalistów.