To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - Forumowicz Roku 2015

Yahoo323 - Pią Sty 08, 2016 09:22

Carlo napisał/a:
jarles,

dość ciekawie to uargumentowałeś, aczkolwiek ciężko się zgodzić.

Też mam takie odczucie, natomiast - jarles - bronisz w gruncie rzeczy sprawy przegranej, bo każdy ocenę forumowiczów ma jak dupę, swoją. I nic tego nie zmieni. Teoretycznie niektórzy liczą statystyki, inni lubują się w łowieniu perełek informacyjnych, a jeszcze inni lubią styl i przelot myślowy - i w tych kategoriach głosują. Ja docenię bardziej jeden trafiony w punkt post aniżeli równą, solidną (ale bez błysku) formę przez cały rok, ale to tylko ja - z wyborem TomkaW nie polemizuję, bo w gruncie rzeczy typ zawsze powinien być w tej czołowej piątce.

Ważne jest to, że wybory są w pełni demokratyczne i tak naprawdę aby wygrać ten plebiscyt, trzeba pokazywać się wszechstronnie na wielu polach, ale przede wszystkim mieć w tym jakąś treść, którą kupi kilkadziesiąt procent aktywnych użytkowników forum. Handicap TomkaW czy Veleno Rosso polega na poświęceniu czasu lub uruchomieniu swoich kontaktów do dostępu do informacji, których odbiorcami na końcu są zawsze janusze i zwykli zjadacze chleba, ale jak widać po wynikach z przeszłości, nie jest to gwarantem sukcesu - i bardzo dobrze.

Chociaż ... zwycięstwo juventino byłoby chyba końcem świata :piwo: