To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - Dlaczego kochamy AC Milan?

acmilan1899 - Śro Lip 05, 2017 10:53

To i ja jeszcze się wypowiem - chyba po raz ostatni w tej kwestii. Rozumiem trochę "obrońców", ale ja mam tutaj akurat takie samo zdanie jak pepe. W takim wieku takie dziecinady? Nie jestem za karą śmierci, ale popieram Bubu w kwestii odpalenia pajaca. A teraz palcie nasze stosy ;)
[edit] teraz otrzymałem informację, że to pionka z Radeo podszywają się pod tego gościa. Ale nas chłopaki nabraliście. Właściwie od razu było widać, że taka osoba nie może istnieć naprawdę.

:P

rafal996 - Śro Lip 05, 2017 11:11

Pokazuj dowód osobisty, niemożliwe żeby pełnoletnia osoba tak się zachowywała ;)
pepe - Śro Lip 05, 2017 11:24

Dokładnie. Pucuj się. :rotfl:
Widzisz - mówiłem, że wrócisz :) . A teraz odpuść te maskarady i zachowuj się, jak na mężczyznę przystało. A nie ciotę. Chciałbym widzieć jak najwięcej merytorycznych wpisów naszego księdza w działach piłkarskich. Bo o to tu chodzi. I ja się też czegoś dzięki temu uczę :) .

MK92 - Śro Lip 05, 2017 11:40

Pepe, w takim razie Ty bawisz się w prokuratora. Przeprowadziłeś śledztwo i rozdmuchałeś całą sprawę... Ja się tylko w pierwszym poście lub komentarzu przedstawiałem, wytłumaczyłem co i jak ze mną i dalsze moje posty lub komentarze odnosiły się do meritum poruszanych tematów. Niepotrzebnie wdałem się tylko w Twoją "grę operacyjną". Zauważ, że gdyby nie Twoje zamieszczenie mojego komentarza z Acmilan.com.pl, to sprawy w ogóle by nie było. Widzę, że niektórzy tu obecni bardzo lubią się wywyższać, a to też świadczy o jakimś braku w dojrzałości emocjonalnej... Faktycznie, napisałem dużo o sobie w pierwszych postach lub komentarzach, ale zauważcie, że teraz jest taki czas, że gdy ktoś nowy dołącza do jakiegoś forum kibiców Milanu, to jest zaraz podświadomie posądzany przez wielu innych użytkowników o bycie chorągiewką, więc moim zdaniem szczegółowe przedstawienie się w pierwszym komentarzu lub poście jest wskazane, byleby nie robić tego w kolejnych, a ja przecież nie pisałem w każdym poście o sobie. Gdyby pepe tego nie rozdmuchiwał, a ja głupi nie dawał się sprowokować, to w ogóle nie byłoby tematu. Masz rację pepe, że jeszcze tu wrócę, ale nie jako ksiedzu92. Póki co merytorycznie będę się wypowiadał na innych portalach o Milanie i calcio... No, a teraz kolej na Ciebie pepe, bo przecież Twoje musi być na wierzchu, nawet w mojej sprawie ;)

Forza Milan!

STARY TIROWIEC - Śro Lip 05, 2017 12:10

Za bardzo bierzesz to sobie do serca. Po prostu pisz jako księdzu, czy też poproś admina o zmianę nicka (tak też można) i pisz na swoim obecnym koncie. Swoją drogą nie rozumiem Twojej chęci do usuwania swojego konta i rozpoczynania wszystkiego od nowa. Po dłuższym pisaniu będziesz mógł przejrzeć swoje posty i zauważyć jak się zmieniasz, jak obecne pisanie i przekonania zmieniają się wraz z upływającym czasem i czasami można się przy tym czytaniu starych postów uśmiać z samego siebie. Jak będziesz ciągle rozpoczynał od nowa, to nie będziesz mieć tego porównania.
Przeszedłeś niedawno chrzest bojowy, nie wszyscy byli do Ciebie OK, ale najgorsze masz już chyba za sobą. A że piszesz z sensem i na temat, to jestem pewny, że z czasem starzy użytkownicy zaakceptują Cię i będą normalnie traktowali, jako pełnoprawnego użytkownika forum.

pepe - Śro Lip 05, 2017 12:27

Zupełnie nie łapiesz tematu księdzu. Stary Tirowiec dobrze napisał. Nikt nowy nie jest zjeżdżany. Wszyscy są mile widziani i wielu z nich pozostaje tutaj wnosząc wiele świeżości, jak choćby niemalże równoczesny transfer swego czasu rafala996 i MN. Zostali do dziś i ich wpisy są, choćby dla mnie, bardzo wartościowe. Ale ty nas zacząłeś witać, jakbyś był co najmniej wcześniej wspomniany pionka albo inny zasłużony użytkownik tego forum sprzed lat. Nikt cię nie znał i nie kojarzył z poprzednich wcieleń, byłeś anonimem takim jak teraz. Wejście smoka, można rzec. Potem zmieniałeś nicki, by na końcu na jakimś innym portalu znów się wpisać, że zmieniasz nick z ksiedza na Lothara i ja już się przeraziłem zupełnie, że szykuje się nam tu totalna sieczka. Dlatego znów w swoim chamskim i bezczelnym stylu zapytałem czy u nas też zmienisz nicka. A ty wybrałeś drogę ucieczki. Wiesz, że w ten sposób zalicza się w życiu same porażki? Tak, masz rację, Forza.
MK92 - Śro Lip 05, 2017 12:30

STARY TIROWIEC, jeśli nie będzie to Wam przeszkadzało, to mogę poprosić Administratora o zmianę nicku i dalej pisać z tego profilu, choć nie wiem, czy taka zmiana jest możliwa... Rzeczywiście, gdy czytałem własne wypowiedzi sprzed dekady, to się śmiałem, tak jak pewnie wkrótce będę śmiał się z tych dzisiejszych ;) Pozdrawiam!
MK92 - Śro Lip 05, 2017 12:45

Pepe, w porządku. Już teraz w pełni rozumiem o co Ci chodziło ;) Ja nawet polubiłem Twój ironiczny styl, tyle tylko, że się cały czas mijaliśmy we wzajemnym zrozumieniu. Może podświadomie zależało mi na dowartościowaniu swojej osoby, dlatego tak wylewnie się przedstawiałem. Zresztą, każdy ma swoje dziwactwa... Przepraszam za swoje! Jak Ci nie będzie to zbytnio przeszkadzało, to poproszę Administratora o zmianę tego nieszczęśliwego dla mnie nicku ;)
STARY TIROWIEC - Śro Lip 05, 2017 12:55

W sumie to nie jest nasz profil, żebyśmy mieli coś do decydowania o nim tylko Twój, więc nie musisz nas pytać o pozwolenie. Wybierz sobie jakiś poważny nick, przystający do dorosłego mężczyzny, taki aby pasował też za 10 lat i śmigaj.
Była na 100% kiedyś zmiana Nicka. Bodajże z "penio" na "Szybki", ale nie jestem pewien, czy nie pomyliłem osób :hmm: .

MK92 - Śro Lip 05, 2017 13:05

STARY TIROWIEC, dzięki wielkie za pomoc!
pepe - Śro Lip 05, 2017 13:16

Jak dla mnie możesz zmieniać nick nawet na Arnold Schwarzenegger. Dla mnie już zawsze będziesz księdzu i koniec. Nawet jak zmienisz nick. Powaga. Charakterystyczny nick. I już wszyscy będą wiedzieć o kogo kaman. Nic nie zmieniaj.
Qnen - Śro Lip 05, 2017 18:39

zostań księdzem :)
ja kiedyś zrobiłem taką wiochę po pamietnym finale LM 2005, że Tomek mnie zablokował na (chyba) 3 miesiące. Aż wstyd mi było po pewnym czasie, że potrafiłem taką żenadę odstawić wśród ludzi.

Człowiek zmądrzał i zaczął pisać coś z sensem. A najbardziej lubię posty meczowe i wylewanie żali albo chwalenie czegoś dobrego. I moze ostatnio pisałem deczko mniej ale jak już się wszystko zacznie na dobre to na pewno będzie mnie dużo i pewnie innych również.

MK92 - Pią Lip 07, 2017 11:00

Przepraszam wszystkich użytkowników tego forum, którzy poczuli się zażenowani zamieszaniem powstałym wokół mojej osoby. Z pokorą przyjmuję też wartościowe wskazówki od bardziej doświadczonych forumowiczów. Dzięki uprzejmości Administratora nastąpiła zmiana nazwy mojego profilu... Zatem czas wrócić do spraw czysto piłkarskich!

Per sempre con il Milan nel mio cuore!

pepe - Pią Lip 07, 2017 11:08

Siemasz Lothar!
pepe - Czw Lip 27, 2017 08:40

:rotfl: Facet, idź się leczyć. Już teraz nie żartuję.
rafal996 - Czw Lip 27, 2017 09:26

To już nawet nie jest śmieszne, serio.
rangiz - Czw Lip 27, 2017 15:50

Było tu coś jeszcze, czy Pepe odpisał sam sobie? :)
rafal996 - Czw Lip 27, 2017 16:03

Reakcja na zmianę nicka ;)
rangiz - Czw Lip 27, 2017 16:10

Reakcja też nieco dziwna, jako, że nastąpiła po prawie 3 tygodniach :P
luca1899 - Czw Lip 27, 2017 16:18

Trzy tygodnie temu byla zmiana na Mateusza, teraz jest MK92. Serio nie wierze, ze gosc ma 25 lat
MK92 - Czw Lip 27, 2017 17:10

Panowie, dajcie już spokój :ok: To jest temat zatytułowany Dlaczego kochamy ACMilan?, a nie Leczymy swoje kompleksy i kpimy sobie z innych forumowiczów, choć nie przeczę, że moje zmiany z zewnątrz wyglądają zabawnie. Miałem jednak swoje ku temu przesłanki, a komu trzeba odpisałem już w prywatnej wiadomości. Z mojej strony to tyle na ten temat. Pozdrawiam!
Bubu - Czw Lip 27, 2017 17:20

rangiz napisał/a:
Reakcja też nieco dziwna, jako, że nastąpiła po prawie 3 tygodniach
Rangiz nie nadążył nad przemianami naszego sympatycznego kolegi :)