To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - Bilety na mecze domowe Milanu HowTo

VelenoRosso - Nie Lis 24, 2013 10:44
Temat postu: Bilety na mecze domowe Milanu HowTo
Pragniesz obejrzec mecz Milanu na San Siro?
Nie masz pojecia jak zdobyć bilety?
Trafiles we właściwe miejsce, poniższy poradnik został napisany specjalnie z myślą o Tobie.

Dystrybucja biletow na terenie Wloch zajmuje sie sponsor Milanu, grupa bankowa Intesa Sanpaolo.Do w/w grupy należą następujące banki:
• Banca Intesa Sanpaolo
• Cassa di Risparmio del Veneto
• Banco di Napoli
• Banca di Credito Sardo
• Cassa di Risparmio in Bologna (CARISBO)
• Cassa dei Risparmi di Forlì e della Romagna
• Banca dell'Adriatico
• Cassa di Risparmio del Friuli Venezia Giulia
• Banca di Trento e Bolzano
• Cassa di Risparmio di Venezia
• Banca CR Firenze
• Cassa di Risparmio di Pistoia e della Lucchesia
• Casse di Risparmio dell'Umbria

W każdym z w/w oddziałów (wyj. Cassa di Risparmio del Friuli Venezia Giulia) w okienku kasowym można nabyć bilety na mecze domowe Milanu, w przypadku Cassa di.... NIE WSZYSTKIE filie maja możliwość sprzedawania biletów.

W dniu meczu bilety można kupic w kasach przed stadionem , kasy znajdują się przy trybunie północnej i południowej.

Bilety można również nabyć za pośrednictwem strony domowej Milanu,http://tickets.acmilan.com/en/tickets_purchase, jak i również stron internetowych innych dystrybutorów, np: http://www.vivaticket.it/ niemniej, kanały dystrybucji online maja małe pule biletów i często absurdalnie wysokie ceny, widziałem bilety nawet i 5 razy droższe niż normalnie.
Poprzez stronę oficjalna można nabyć do czterech biletów, bez konieczności posiadania Cuore Rossonero.
Aby kupić bilet niezbędny jest dowód tożsamości, wszystkie bilety sa imienne, i przed wejściem na stadion sprawdza sie zgodność danych biletu z danymi dokumentu (tak, trzeba mieć dowód osobisty/paszport wchodząc na stadion)
Kupując bilety w banku dobrze jest posługiwać się językiem włoskim, angielski, zwłaszcza w mniejszych miastach, nie jest zbyt popularny. Jesli zamierzacie sie posługiwać angielskim, kupujcie w dużych filiach w dużych miastach (Milano Verona Firenze itd) zwiększa to wasza szanse trafienia na obsługę dwujęzyczną.
Moze się zdążyć trafić wam na niezbyt rozgarniętą obsługę w banku, ktora zacznie tłumaczyć kwieciście jak to nie może sprzedać biletu komuś spoza Włoch.W takim wypadku należy zadzwonić do call center Milanu nr 0262284545 szybko objaśnić sprawę przez telefon (call center jest dwujęzyczne, przynajmniej w teorii); jestem z Polski, mam dokument tożsamości, jestem w banku (podać adres filii) pan/pani odmawia mi sprzedaży biletu na mecz, gdy operator was poprosi oddać telefon pracownikowi banku co rozwiąże problem, możecie tez złożyć po kupnie biletu oficjalna skargę na infolinie na konkretnego pracownika.

Bilety na sektor gości na San Siro dostępne sa jedynie dla posiadaczy wloskiej karty kibica (Tessera Del Tifoso) i sa one rozprowadzane kanalami dystrybucyjnymi klubu przyjezdnego.

Na mecze domowe Milanu Tessera NIE JEST potrzebna.