To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - bilety na mecz Milanu

rangiz - Nie Paź 12, 2014 20:39

Na mecze, gdzie spodziewane jest 80, a nie 40 tys. ludzi, to zwyczajna procedura w tym nowym systemie biletowym. Na Juve też najpierw kupowali sami posiadacze kart, ale nie wszystko sprzedano i sporo trafiło do systemu online.
tifosissima - Pią Paź 17, 2014 17:03

drodzy koledzy, pytanie za 100 punktów, mam nadzieję, że już ostatnie (lub jedno z ostatnich;)...
czy kupowaliście na viagogo i/lub polecacie tę stronę jako wiarygodną i nieawaryjną?
tak, chyba jestem zdesperowana, ale zastanawiam się i nad tą opcją...

Pawko IRL - Pią Paź 31, 2014 14:18

mms napisał/a:
Też chcę się wybrać na mecz. Bardzo Was proszę o info, jak już ruszy sprzedaż, sam też będę monitorował na oficjalnej.

w poniedziałek rusza sprzedaż dla posiadaczy CR.lecisz na ten mecz? ktoś jeszcze z forum się wybiera?

mms - Pią Paź 31, 2014 18:11

Mam nadzieję, że się uda. Teraz już jestem zależny od pracy. Jednak wiele wskazuje, że się uda wszystko dograć.

No i pozycja w tabeli nasza i Interu powinna być zbliżona, więc to zawsze dodatkowy smaczek.

Pawko IRL - Sob Lis 01, 2014 15:42

tifosissima, a Ty w końcu lecisz? ;) jeśli chcesz to już dziś pojawiły się bilety na niebieską z pewnego zródła za €60 ;)
orzeu - Pon Lis 03, 2014 08:50

Panowie nie wiecie może kiedy pojawią się w sprzedaży online bilety dla osób nie posiadających kart kibica? Jest możliwość w ogóle dostania takich? Próbuję dostać 2 bilety na ten mecz i póki co nie znalazłem źródła odpowiedniego żeby dostać wejściówki (pomijając viagogo, gdzie wejściówka na 3 pierścień w narożniku 80 euro kosztuje).
Pawko IRL - Pon Lis 03, 2014 10:45

sprzedaż dla osób bez CR rusza za tydzień w poniedziałek,10 listopada.€80 to moim zdaniem nie jest zła cena zwłaszcza ze stron zdzierusów jakim jest podana przez Ciebie.płacisz i masz pewniaka a tak nie wiesz co za ochłapy-lub nie-zostaną za tydzień w sprzedaży na oficjalne.ja jako posiadacz CR dostałem bilety na drugi czerwony za €57 więc zobacz że różnica nie jest aż tak duża.i bierz pod uwagę że to są derby.
zino - Wto Lis 04, 2014 17:28

Siemanko :)
sprzedaż dla osób bez Cr rusza 10 listopada na stronce klubowej to już widze :) a czy obcenie można on line gdzieś jeszcze kupić? Jestem zainteresowany, karty CR nie mam. Ewentualnie mając kogoś na miejscu we Włoszech/Mediolanie - też nie mającego CR, jakieś pewne źródło gdzie można będzie kupić? - w grupa bankowa Intesa Sanpaolo najlepiej? i czy ceny są gdzieś podane?
Dzięki za pomoc.

Pawko IRL - Wto Lis 04, 2014 18:52

witam,
gdybyś był zainteresowany to mogę dać Ci namiary na pewne bilety na derby-na dzień dzisiejszy są to wejściówki na pierwszy czerwony -cena na oficjalnej to €163 a tam €188 czyli raptem nie wiele więcej
od razu mówie że zródło w 100% pewne i sprawdzone-kupowane były wcześniej bilety na Juventus czy LM w poprzednich sezonach.nie potrzebna jest CR

zino - Wto Lis 04, 2014 20:39

uu 188 ojro, sporo.. :) a nic tańszego się już nie znajdzie ? za tyle to chyba się nie szarpnę, planowałem tak do 100 euro wydać na bilet...
Pawko IRL - Wto Lis 04, 2014 21:07

no takie są niestety ceny na mecze typu derby czy Juve.poczekaj do poniedziałku może akurat uda Ci się dostać przez oficjalną ;)powodzenia i daj znać jak Ci poszło ;)
Pawko IRL - Śro Lis 05, 2014 20:49

zino, dalej szukasz biletów ? pojawiły się na pierwszy niebieski za €60 gdybyś był zainteresowany ;)
zino - Sob Lis 08, 2014 18:51

Oo, dzieki za info. A gdzie te bileciki, u "Twojego źródla" ? :) Zastanawiam się, rozważam rózne warianty :)
Pawko IRL - Sob Lis 08, 2014 19:17

wysłałem Ci PW ;)
rangiz - Nie Lis 09, 2014 19:51

Pilnujcie sobie strony biletowej, bo tylko do dziś trwa sprzedaż zamknięta, albo po pólnocy okaże się czy zostało cokolwiek w normalnych cenach, albo jutro rano.
Pawko IRL - Pon Lis 10, 2014 00:13

ja już swoje co chciałem to mam :king:
orzeu - Pon Lis 10, 2014 09:04

Ma ktoś kartę CR i odstąpi dane żebym mógł sobie na jej dane kupić bilety?

Paweł te Twoje za 60 euro aktualne?

rangiz - Pon Lis 10, 2014 13:41

Sprawa się wyjaśniła o tyle, że:

From November 10th to November 14th: sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, also for people who are NOT Cuore Rossonero holders.

Z tego wynika, że posiadacz karty udostępniając swoje dane, może pomóc w nabyciu osobom bez CR 3 biletów na derby.
Sprzedaż wolna, dopiero od 15-go listopada, ale tam to już nie ma czego szukać.

chrissnail - Pon Lis 10, 2014 14:28

orzeu napisał/a:
Ma ktoś kartę CR i odstąpi dane żebym mógł sobie na jej dane kupić bilety? Zapłacę, poratujcie!

Paweł te Twoje za 60 euro aktualne?

"Jak trwoga to do Boga" ;)

Orzeu, user - kibic Interu, który swego czasu miał na innych forach obraźliwy awatar dotyczący Milanu ;) Redaktor fcinter.pl

A nawet kojarzę gościa ze spotkań w jednym z pubów.

Gratulacje.

orzeu - Pon Lis 10, 2014 14:35

Lata temu jak się miało te naście lat to takie pomysły przychodziły do głowy.

To chyba normalne, że na ten mecz w sektorach Milanu siedzą też Interiści. Kieruję swoją prośbę jak kibic calcio do kibica calcio, a Ty wypominasz mi jakieś awatary sprzed 10 lat - niepotrzebnie ;) .

Jakby ktoś był gotów mi pomóc w zakupie biletu to proszę o pw.

rangiz - Pon Lis 10, 2014 14:38

Na sektor gości i tak musisz mieć swoją własną CR, żeby nabić bilet przez internet, więc nic z tego ;)
chrissnail - Pon Lis 10, 2014 14:46

orzeu napisał/a:
Lata temu jak się miało te naście lat to takie pomysły przychodziły do głowy.

To chyba normalne, że na ten mecz w sektorach Milanu siedzą też Interiści. Kieruję swoją prośbę jak kibic calcio do kibica calcio, a Ty wypominasz mi jakieś awatary sprzed 10 lat - niepotrzebnie ;) .

Nie wal mi tu "lata temu" bo swego czasu mieliśmy małą wątpliwość ze sobą rozmawiać a i inteligencją wtedy nie błyszczałeś, podobnie jak Twoi koledzy z FDP.

Enyłej... teraz przyłazisz do Milanistów na forum na żebry bo sam albo nie ogarniasz wraz z kolegami z FDP biletów albo... nie wnikam.

Z kibicowskim (calcio jak to nazywasz) pozdrowieniem. :)

Pawko IRL - Pon Lis 10, 2014 22:14

orzeu, zostawiłem Ci PW
konrad_acm - Pon Lis 10, 2014 22:32

Pawko IRL, mam nadzieję, że pomogłeś mu w zdobyciu biletów na teatrzyk kukiełkowy względnie na basen, ale nie na sektor MILANU! :diavolo:
tifosissima - Wto Lis 11, 2014 15:50

Pawko IRL napisał/a:
tifosissima, a Ty w końcu lecisz? ;) jeśli chcesz to już dziś pojawiły się bilety na niebieską z pewnego zródła za €60 ;)

w przypływie wspaniałomyślności i rozrzutności (czyt. desperacji) obkupiłam się w ostatniej chwili w karty CR (koszt dla 2os. z przesyłką - 40 euro), a następnie już pierwszego dnia sprzedaży zarezerwowanej dla CR nabyłam dwie wejściówki na drugi czerwony za 53 euro jeden... bilety na lot i rezerwacja hotelu też już są, więc nic, tylko odliczać dni :)

w ogóle mam pytanie - czy dobrze zrozumiałam z maila, że jeśli idzie się na mecz z kartą CR po raz pierwszy, to trzeba najpierw zgłosić się do jakiegoś okienka pod stadionem, bo karta sama nie otworzy mi jeszcze "tunelu" przy wejściu na san siro?