To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - bilety na mecz Milanu

zino - Pią Lut 15, 2019 13:58

Cytat:
TERZO ANELLO BLU

Nie zapomnij lornetki zabrać ;)

kankun - Pią Lut 15, 2019 20:11

zino napisał/a:
Cytat:
TERZO ANELLO BLU

Nie zapomnij lornetki zabrać ;)

widok może i nie najlepszy, ale jedziemy dla atmosfery, dobrze to mógłbym oglądać w TV :-)

zino - Pią Lut 15, 2019 23:41

Nie no, wiadomo o co chodzi, troszkę sobie żartuje ;) oczywiście zazdroszczę :piwo:
martino1989 - Nie Lut 24, 2019 19:36

Panowie, jak dużo wcześniej powinno się być na stadionie na meczu derbowym, żeby spokojnie wejść na stadion?
pepe - Nie Lut 24, 2019 20:04

Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie. Generalnie przemyciłbyś bombę, gdybyś chciał - przeszukanie totalnie powierzchowne. Do polskich przeszukań to się nawet nie umywa.
martino1989 - Nie Lut 24, 2019 20:12

pepe napisał/a:
Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie. Generalnie przemyciłbyś bombę, gdybyś chciał - przeszukanie totalnie powierzchowne. Do polskich przeszukań to się nawet nie umywa.

A słyszałem, że plecaki itp. sprawdzają dosyć porządnie

Venomik - Nie Lut 24, 2019 20:36

pepe napisał/a:
Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie.

Ja miałem mniej szczęścia i spokojnie czas zbliżał się do 25-30 minut. Inna sprawa, żę wejście miałem po zupełnie przeciwnej stroni w porównaniu do tej, którą przyszedłem do stadionu i trzeba było się dość długo przeciskać idąc dookoła.

martino1989 - Nie Lut 24, 2019 20:53

Venomik napisał/a:
pepe napisał/a:
Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie.

Ja miałem mniej szczęścia i spokojnie czas zbliżał się do 25-30 minut. Inna sprawa, żę wejście miałem po zupełnie przeciwnej stroni w porównaniu do tej, którą przyszedłem do stadionu i trzeba było się dość długo przeciskać idąc dookoła.

Czyli godzina przed meczem powinna być ok

Venomik - Nie Lut 24, 2019 21:57

Zdecydowanie. Wziąłbym jeszcze książkę żęby się nie nudzić ;)
martino1989 - Nie Lut 24, 2019 22:48

Venomik napisał/a:
Zdecydowanie. Wziąłbym jeszcze książkę żęby się nie nudzić ;)

Hyhy :D W sumie dopytuję orientacyjnie, bo tego dnia będę dojeżdżał do Mediolanu pociągiem i staram się ogarnąć na jakie opóźnienie ewentualnie mogę sobie pozwolić. Ale z tego co wiem, to pociągi we Włoszech jeżdżą raczej punktualnie.

kazelot - Pon Lut 25, 2019 10:19

kankun napisał/a:
widok może i nie najlepszy, ale jedziemy dla atmosfery, dobrze to mógłbym oglądać w TV :-)

Który masz sektor ?

pepe - Pon Lut 25, 2019 14:20

Jakie to ma znaczenie kazelot? Gość śmiga na derby, więc klimat będzie siłą rzeczy, gdziekolwiek usiądzie. Same trybuny na takim meczu gwarantują już widowisko. Piłkarze też swoje zrobią. Widzieć Polaka w barwach Milanu w derbach Mediolanu to jest coś niebywałego, zazdroszczę. Kurczę, nie wiem czy śmigasz tam pierwszy raz na mecz, ale każdy taki temat, gdy czytam przypominam sobie mój pierwszy raz w Mediolanie. Ech... Człowiek się kurna dramatycznie starzeje. Chłoń te chwile. Pamięta się je do końca życia :) . :piwo:
kazelot - Pon Lut 25, 2019 14:48

pepe pytam bo może siądziemy na tym samym sektorze :)
kankun - Pon Lut 25, 2019 17:23

Hej Milaniści,
już nie mogę się doczekać, kazelot sektor 313. To mój drugi mecz na San Siro, ale pierwsze DERBY
obowiązkowo jeszcze przed meczem lub w poniedziałek muzeum z trofeami
:devil:

Cris84 - Czw Mar 07, 2019 20:10

Witam,
mam pytanie. Jak najkorzystniej kupić bilet na mecz z Udinese ? Na stronie klubu w tym momencie kupić bilet mogą tylko posiadacze jakiejś karty. Ile przed meczem pojawia się możliwość zakupu dla każdego i czy ktoś tak kupował oraz jak z dostarczeniem biletów ?
Wybieram się do Mediolaniu lecąc z Polski w dniu meczu.

martino1989 - Czw Mar 07, 2019 20:20

Cris84 napisał/a:
Witam,
mam pytanie. Jak najkorzystniej kupić bilet na mecz z Udinese ? Na stronie klubu w tym momencie kupić bilet mogą tylko posiadacze jakiejś karty. Ile przed meczem pojawia się możliwość zakupu dla każdego i czy ktoś tak kupował oraz jak z dostarczeniem biletów ?
Wybieram się do Mediolaniu lecąc z Polski w dniu meczu.

Bilety w ogólnej sprzedaży będą dostępne jakiś czas przed meczem, dokładnie nie wiem, ale pewnie jakoś 2 tygodnie przed. Bilety możesz kupić też w kasie przed meczem, w placówkach Banca Popolare di Milano i chyba też w Milan Store. A bilety przychodzą Ci na maila. Załóż sobie konto na MyMilan.

Cris84 - Czw Mar 07, 2019 20:23

Do zakupu biletu przed meczem jest potrzeba jakaś karta? I jak z cenami oraz z dostępnością najtańszych. Przy zakupie na stronie jak jest bilet dostarczany ?
martino1989 - Sob Mar 09, 2019 12:44

Cris84 napisał/a:
Do zakupu biletu przed meczem jest potrzeba jakaś karta? I jak z cenami oraz z dostępnością najtańszych.

Jeśli kupujesz bilety na mecz domowy, to nie jest potrzebna żadna karta. Ceny w zależności od meczów, na acmilan.com możesz sprawdzić w zakładce "Tickets". Najtańsze na Curva Sud i Curva Nord, na trzecim, najwyższym pierścieniu.

Cris84 napisał/a:
Przy zakupie na stronie jak jest bilet dostarczany ?

Tutaj jest tak jak napisałem wcześniej, kupując bilety przez stronę bilety dostaniesz na e-mail.

MNi_PL - Czw Mar 28, 2019 09:34

Mam do odstąpienia dwa bilety na mecz AC Milan - Udinese
AC MILAN VS UDINESE CAL Data: 02/04/2019 Ore: 19:00
SECONDO ANELLO ROSSO
Row 2 miejsca 3 i 4
Kupowałem po 41€ sztuka, ale rozważę każdą propozycje :)

luca1899 - Śro Kwi 03, 2019 14:46

Hej, czy byłby ktoś chętny wybrać się na mecz z Bologną 6 maja? Odpadła mi ekipa, a trochę się napaliłem i nie chcę lecieć sam :D
glamazon1666 - Pon Kwi 08, 2019 18:34

Hej, mam dwa bilety na mecz Milan vs Bologna 6 maja do sprzedania. Secondo Anello Rosso, sektor 227, rząd 4, miejsca 6-7. Kupowałem za 41€, ale ze względu na to, że nie mogę zobaczyć meczu to rozważę także opcje, które umożliwią uzyskanie części kapitału :)
szoutys - Pią Kwi 12, 2019 03:57

Hey, powie mi ktoś dlaczego nie mogę kupić biletów na frosinone? mam konto, zamawiam 4 a kiedy wypisze wszystkie dane to nie mogę przejść dalej do płatności... o co chodzi? Na wcześniejsze mecze próbowałem kupić bilety i to samo...
zino - Pią Kwi 12, 2019 09:53

Po pierwsze, to wystarczyło w tym wątku pisać i nie dodawać nowego tematu meczowego w innym ;)
a po drugie to prawdopodobnie są jakieś problemy techniczne na klubowych serwerach itp. bo koleżanki kupowały bilety na Milan-Lazio (Puchar Włoch) i też był ten sam problem w poniedziałek bodajże z różnych kont czy komputerów, udało się chyba na drugi dzień.

szoutys - Pią Kwi 12, 2019 14:13

Ok dzięki za info, będę próbował dalej ;)
szoutys - Sob Kwi 13, 2019 16:17

Witam ponownie, czy ktoś próbował kupić bilet na Bologne lub Frosinone? Od 3 dni próbuje to ogarnąć i cały czas po wyborze miejsc i wpisaniu danych do biletu dalej nie mogę przejść do płatności...macie jakiś pomysł?