To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - bilety na mecz Milanu

konrad_acm - Czw Lip 27, 2017 09:10

Coś mi się wydaje, że na sektor gości, czyli Milanu, będziesz miał ciężko z wejściówkami...
No chyba, że bierzesz opcje na sektor Interu to licząc, że będą w drugiej połowie tabeli tudzież w strefie spadkowej :P jest szansa na wolne bilety :D

rzepinho - Czw Lip 27, 2017 11:18

Zdaję sobie sprawę że na sektor Milanu będzie praktycznie pozamiatane, ale dla mnie liczyć się będzie sam wjazd na SanS - jako że to mój debiut, więc mrówy na jajach gwarantowane niezależnie od miejscówy---> pewno z fanami ACM byłyby większe, ale... :ok:
pepe - Czw Lip 27, 2017 14:18

Na sektor Milanu bez karty Cuore Rossonero nie wejdziesz. Też sobie wybrałeś mecz na debiut. Siedzieć na stadionie wśród Interistów...
Aiver - Czw Lip 27, 2017 15:21

Będę w Mediolanie 18-22 października. Liczyłem na jakiś mecz u siebie w sobotę 21, no ale niestety tak idealnie nie ma. Jest Genoa 22, na szczęście na San Siro. Teraz muszę liczyć, że będzie to 12:30 lub 15:00 :prayer: wtedy dam radę :D
rangiz - Czw Lip 27, 2017 15:55

rzepinho napisał/a:
Zdaję sobie sprawę że na sektor Milanu będzie praktycznie pozamiatane, ale dla mnie liczyć się będzie sam wjazd na SanS - jako że to mój debiut, więc mrówy na jajach gwarantowane niezależnie od miejscówy---> pewno z fanami ACM byłyby większe, ale... :ok:

W kontekście atmosfery, to wcale nie jest takie głupie. Sektory "gości" na derbach, zwykle są lepiej zorganizowane i głośniejsze, niż trybuny gospodarzy, co w ostatnich latach wielokrotnie pokazał tak Milan, jak i Inter.
Tu akurat zamknięta dystrybucja biletów dla fan-klubów i grup zorganizowanych daje dużo lepszy efekt, niż przypadkowi turyści, pchający się na młyn i jego okolice w trakcie meczu "domowego" drużyny, z którą sympatyzują.
Unikaj tylko trybuny zielonej ;)

rzepinho - Pią Lip 28, 2017 10:35

Jasna sprawa, że derby w roli gości są specyficznym meczem pod względem logistycznym- jeszcze dla kogoś kto pierwszy raz wybiera się na SanS- ale nie mam wyjścia... w tej rundzie z hitowych spotkań jest jeszcze Roma i Juve, ale terminy mi nie pasują więc rzucam się od razu na piekielne wody :diavolo:

A propo ---> kartę CR wyrabia się tylko na miejscu, czy można " zdalnie " i co jest do niej wymagane?

pepe - Pią Lip 28, 2017 10:53

A to na Milan to się tylko na hity jeździ? Ja na moje kilkadziesiąt razy na meczach Milanu byłem tylko na 2 derbach i 1 meczu z Juventusem. A tak to same ogory, jak to lubicie obrażać inne kluby. Wcale nie czuję się z tym źle, bo cały czas przecież śmigam na Milan! Milan to nie tylko mecze z Interem, Juventusem i puchary...
Kukiss - Pią Lip 28, 2017 11:29

Tu masz wszystko ładnie opisane, jeśli chodzi o CR.
http://milanclubpolonia.p...?id=01&news=350

SlimShady7 - Pią Lip 28, 2017 11:44

Jak już temat przeszedł na Cuore Rossonero to może ktoś będzie potrafił pomóc.
Mam kłopot z wymianą starej i nieaktualnej CR. Wszystkie punkty przechodzą płynnie... a gdy dochodzi juz do zapłaty, przechodzi na stronę mojego banku, potwierdzam zapłatę kodem SMS, klikam potwierdź i wyrzuca mi taki error...

potrafi ktoś pomóc ? dosłownie error wyskakuje przy ostatnim kliknięciu, przy zatwierdzaniu przelewu :/

rzepinho - Pią Lip 28, 2017 12:13

Jaki Ty masz ból dupy pepe, to dramat--> a szkoda bo twoje wpisy i foty w tematach trybun są zajebiście ciekawe...ehh<----wyluzuj deczko czasem...

Z racji moich zawodowych zajęć mam strasznie okrojony czas weekendowy ( czyli meczowy ) i w związku z tym jeżeli mam do wyboru- wolne - jechać na mecz odbywający się na San Siro pomiędzy Milanem a Interem, czy Milanem a Cagliari, wybieram derby, nawet kosztem gorszych miejscówek związanych z rolą gości w tym danym meczu...

I jest to ( będzie to ) przeżycie niesamowite, jak przekroczę progi tego monumentalnego stadionu ( mimo że gówniarzem już nie jestem, to tak jak wspominałem, gila mnie po jajkach już na samą myśl ).

Atmosferę tak czy siak poczuję niezależnie od miejsca z którego będę obserwował mecz :ok:

Dzięki za podjecie tematu

PIONA

Venomik - Pią Paź 13, 2017 15:20

Za kilkanaście dni wylatuję do Włoch i będę akurat we Włoszech - ląduję w Bergamo dzień przed meczem Milan - Juve. Kusi mnie trocheaby się na niego wybrać. Rzecz jasna nie wejdę na trybunę gości.
Czy do wolnej sprzedaży dotrwają w ogóle jakieś bilety czy lepiej sięgnąć od razu głębiej do kieszeni i skorzystać sobie ze strony viagogo (czy moze innej?)
Jakiej trybuny należy koniecznie unikać? Oczywiście Curva Sud, wiadomo - co dalej? Nie planuję przychodzić w koszulce Juve ;)

miszcz - Pią Paź 13, 2017 18:50

Venomik, a czemu nie w koszulce Juve ? Akurat nie będzie to chyba nic dziwnego jakbyś sobie gdzieś z boku siedział ubrany jak chcesz i mieszał się z tymi w koszulkach Milanu :P
Venomik - Sob Paź 14, 2017 00:09

Dobre pytanie.
To będzie mój pierwszy mecz wyjazdowy, gdzie nie będę z kibicami Juve - nie wiem do końca jakie standardy ubioru w (jakby nie patrzeć) stolicy mody obowiązują ;)

pepe - Sob Paź 14, 2017 07:47

Ładnie się umyj, weź czyste rzeczy, nie od razu muszą być z Armaniego. Hehehe. Ja za każdym razem będąc w Milano czuję, ze to właśnie stolica mody. Ludzie chodzą tam naprawdę świetnie ubrani. Ciekaw jestem Twojego wrażenia.
Venomik - Czw Paź 19, 2017 19:51

Zamiast sobie heheszkować ze mnie to lepiej byście powaznej odpowiedzi udzielili - bo bilety jutro od 12 będę brał i serio nie wiem czy omijać cokolwiek poza Curva Sud :P
Majkel - Czw Paź 19, 2017 22:41

Ja się zgadzam z pepe. Kasjerzy w sklepach wyglądają tam często jak z żurnala. A na stadion ubierz się jak chcesz, nie ma dress codu specjalnego ;-) Jak nie idziesz na lożę, to możesz zrezygnować z garnituru ;-)
Venomik - Czw Paź 19, 2017 23:12

Ale jaki żurnal, jaki garnitur, jaki dress code? Jedyne co o ubiorze powiedziałem to to, że nie będę na mecz na San Siro szedł w koszulce Juve, to wszystko.
Nie pytam jak się ubierać, pytam poza wspomniana trybuną jakakolwiek inna sprawi, że będzie mi się źle oglądało mecz, to wszystko.

Majkel - Pią Paź 20, 2017 08:07

A to nie. Bez znaczenia. Na pozostałych jest raczej totalny luzik. Byłem na wszystkich i nie czuję różnicy ;-)

PS. z dress codem i garniturem to był żart ;-)

pepe - Pią Paź 20, 2017 08:09

Venomik no przecież już tyle razy pisaliśmy w różnych tematach. Na takich meczach jak Milan-Juve, Milan-Inter cała masa ludzi chodzi poubieranych w koszulki wrogich klubów i nic się nie dzieje. Ja ile razy będąc pod bramami Curva Sud widziałem multum ludzi w koszulkach Napoli, Juve, Interu i innych klubów, w zależności z kim Milan grał - nikt na nich nawet krzywo nie spojrzał. Totalnie spieprzone czasy, choć dla Ciebie dobre akurat :) . Ubierz sobie koszulkę Juve - nic Ci nie będzie. Bądź spokojny. To nie Neapol, gdzie takie akcje nie przechodzą. Nikt nie będzie Cię ganiał, zaczepiał, ani robił krzywdy. Te czasy minęły jakieś 2 dekady temu.
Venomik - Pią Paź 20, 2017 20:32

Trzeba się było trochę zirytować, żeby obok żartów (spoko), pojawiła się też jakaś wypowiedz - bo mi się czas kupna biletów zbliżał.
Inna sprawa, że ze strony totalnie nie dało się korzystać o 12 i wszystkie bilety rozeszły się w godzinę, kiedy mi strona się wieszała i ostatecznie wyskakiwał błąd (w sumie nie tylko mi, trójkę zjaomych wkręciłem w próbę kupienia mi biletu :help: )
Przez chwilę byłem już tak zdesperowany, że rozważałem kupno biletu za 190 euro czy na Curvę Sud :D

Wszystko skonczylo się dobrze, bo napisałem sobie apkę, która informowała mnie w ciągu max 5 sekund jeśli jakiś bilet wrócił do puli - leciała sobie długo odpalona w tle aż w końcu się udało.

Pepe - ja sie o bezpieczeństwo nie bałem, bez przesady. Zgadzam się z Tobą, że to nie Neapol, Mediolan jest normalnym miastem. Mówiłem o komforcie, ale juz nie ma co wnikać, bilet kupiony, miejsce konkretne mam.

Dzięki za pomoc.
Za heheszki też ;)