To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Hyde park - Seriale

Placor - Nie Kwi 28, 2013 20:14

Rossonero_, nie kieruj sie nigdy ocena z filmwebu. Tam przez wiele lat Dr House byl serialem wszechczasów ;p
SineCere - Nie Kwi 28, 2013 20:32

Placor napisał/a:
Tam przez wiele lat Dr House byl serialem wszechczasów ;p

A nie jest? Ja tam się nie znam na kinematografii, ale wiem, że od tego serialu można się uzależnić ;)

bounty_fire - Nie Kwi 28, 2013 21:06

Rossonero_ napisał/a:
Czyli ocena na filmwebie nie jest przesadzona (7,8/10)?

na imdb jest nawet wyższa ;)

Ocena myślę, że adekwatna, jednak chyba wszyscy czekają na rozwiniecie się postaci granej przez Mikkaelsena

Kzr - Nie Kwi 28, 2013 22:09

SineCere napisał/a:
Placor napisał/a:
Tam przez wiele lat Dr House byl serialem wszechczasów ;p

A nie jest? Ja tam się nie znam na kinematografii, ale wiem, że od tego serialu można się uzależnić ;)

Ale jest okrutnie schematyczny. Moim zdaniem takie Breaking Bad bije go na głowę po stokroć.

milan78 - Pon Kwi 29, 2013 15:14

To moze ja wtrace swoje trzy grosze :)

Szczerze polecam serial HOMELAND - odcinki wciagajace na maxa ! Dawno tak dobrego serialu nie ogladalem!

Poza tym wymienione tutaj Breaking Bad, Dexter a z komediowych to napewno Jak poznalem Wasza matke, Modern Family i Californication

Qnen - Pon Kwi 29, 2013 17:10

Grę o Tron ktoś ogląda? Serial z tych wielkich, który ogląda się z pasją.
Co się tyczy Homeland'u to również słyszałem dobre opinie o nim i mam zamiar go oglądnąć podobnie jak The Following z Kevinem Baconem. Także jest co oglądać :)

A do ostatniego sezonu Dextera już tuż tuż. Premiera pod koniec czerwca, nietypowo, bo zazwyczaj serial startował we wrześniu.

Niedawno zakończył się ostatni sezon Spartacus'a, który mimo pewnych wad (wulgarność, sceny seksu) miał to coś i zwłaszcza w scenerii Ludus i areny walk był niesamowity. Skończył się bardzo dobrze, producenci nie przegięli i nie szukali kolejnych szans zarobku na tej produkcji. Chodzą jednak słuchy, że być może niektórzy bohaterowie pojawią się w odmianie pt Juliusz Cezar, który wyraźnie zaznaczył swoją obecność w Wojnie Potępionych.

Kaj - Pon Kwi 29, 2013 18:52

milan78 napisał/a:
Szczerze polecam serial HOMELAND

Również :) Nie bez powodu został nagrodzony na ostatniej gali Złotych Globów jako najlepszy serial dramatyczny, tak samo jak pierwszoplanowe postacie - Claire Danes oraz Damian Lewis.

Qnen napisał/a:
A do ostatniego sezonu Dextera już tuż tuż.

To to już definitywnie ostatni sezon? Ciekawe co przygotują na koniec :>

GPower - Pon Kwi 29, 2013 20:00

Qnen napisał/a:

Niedawno zakończył się ostatni sezon Spartacus'a, który mimo pewnych wad (wulgarność, sceny seksu) miał to coś i zwłaszcza w scenerii Ludus i areny walk był niesamowity. Skończył się bardzo dobrze, producenci nie przegięli i nie szukali kolejnych szans zarobku na tej produkcji. Chodzą jednak słuchy, że być może niektórzy bohaterowie pojawią się w odmianie pt Juliusz Cezar, który wyraźnie zaznaczył swoją obecność w Wojnie Potępionych.

Gra o Tron daje radę, najbardziej podoba mi się gra "małego człowieka''. Ogólnie fajnie to wszystko ubrane jest trochę baśni, średniowieczny klimat, intrygi.

Spartakus mój faworyt ostatnich miesięcy, można krótko go podsumować: sex, alkohol, mordobicie :ok:

Qnen - Pon Kwi 29, 2013 20:02

Tak, ostatni - potwierdzili to włodarze serialu. Szkoda ale wiecznie nie można ciągnąć serialu w nieskończoność. Nie licząc "Mody na sukces" :rotfl:
milanik - Pią Maj 03, 2013 00:21

Ja od siebie z czystym sumieniem polecam hiszpański serial komediowy "Rodzina Serrano", czy w oryginale "Los Serrano". Na TV4 grany był niemal 3 lata temu, ale ostatnio sobie odświeżyłem i wciąż jestem zachwycony ;) Na początku byłem sceptycznie nastawiony, bo w Hiszpanii często humor opiera się na regionalizmach, które nam w Polsce są obce... tutaj jest inaczej. Historia rodziny przedstawiona w naturalny sposób, a nie jak w przypadku naszej rodzimej "rodzinki.pl". Fabuła bogata, wiele wątków pobocznych, ale odcinek w końcu trwa ponad 70 min, a nie 25 ;) Warto dodać, że to najpopularniejszy serial w historii hiszpańskiej telewizji, rekordy oglądalności, sporo nagród, emisja w wielu krajach i naprawdę świetna gra aktorska. Zresztą obsada, to ważne postacie hiszpańskiego filmu.

No i ważny element serialu - piłka nożna, a że akcja dzieje się na przedmieściach Madrytu, to Real jest tam świętością :rotfl2: Zidane, Raul, Beckham, czy Figo to numery jeden.

http://iitv.info/rodzina-serrano/ jak ktoś by chciał sprawdzić. W Polsce tv4 wyemitowało tylko 65 odcinków ze 147, mimo wielu petycji od fanów tak zostało i nie wiadomo, czy coś się zmieni jeszcze. Serial ostatni odcinek wyprodukował w 2008 roku, więc wątpliwe. Tak, czy inaczej polecam.

Z bardziej "znanych" w naszym kraju to swego czasu wielbiłem "Skazanego na śmierć" i początkowe sezony "lostów". Jednak hiszpańska Rodzina Serrano to mój numer jeden i pewnie tak zostanie na długi czas, lubię bardzo taki humor ;)

Camill - Wto Maj 07, 2013 10:41

Kaj napisał/a:
Ja Supernatural oglądałem do 4 sezonu chyba, coraz gorsze według mnie było.

W czwartym sezonie de facto serial na dobre się rozkręca, a generalnie dla mnie skończył się wraz z końcem 5 sezonu i teraz ciągną to trochę na siłę, mimo wszystko kontynuuję oglądanie, bo jestem ciekawy jak się to wszystko w końcu skończy :rotfl:

Qnen napisał/a:

To serial, który trafił w 100% w moje klimaty - niedawno zacząłem oglądać - pierwsze dwa sezony obejrzałem w niespełna 3 dni i teraz czekam na każdy poniedziałek jak na sraczkę :rotfl: Nigdy już nie powiem "nie lubię poniedziałków" :brew:

GPower napisał/a:
Gra o Tron daje radę, najbardziej podoba mi się gra "małego człowieka''. Ogólnie fajnie to wszystko ubrane jest trochę baśni, średniowieczny klimat, intrygi.

Karzeł jest najlepszy z całej ekipy:) Film od początku szokuje - burdele, dziwki, geje, sex, kazirodztwo, przemoc, zdrada, intrygi, krew itd. Czy baśń? Być może, aczkolwiek z pewnością nie z tych dla dzieci:)

TomekW - Wto Maj 07, 2013 12:39

Camill napisał/a:
To serial, który trafił w 100% w moje klimaty (...) burdele, dziwki, geje, sex, kazirodztwo, przemoc, zdrada, intrygi, krew itd

Normalnie nie poznaję kolegi :hahaha:

Camill - Wto Maj 07, 2013 12:43

Wypraszam sobie :rotfl: Te dwie wypowiedzi zostały wyjęte z kontekstu i wykorzystane do niecnego celu :rotfl: chodziło mi o klimat fantasy!!!
bounty_fire - Śro Maj 15, 2013 17:43

6 i 7 odcinek Hannibala mistrzostwo! Więcej Mikkaelsen'a w roli głównej to i serial się zaczął bujać i ta jego gra z Will'em (irytuje ta jego postać ;])
Placor - Sob Maj 18, 2013 20:59

8 odcinek mega poziom, szczególnie scena walki. jak narazie serial sie rozkręca, zobaczymy jak finał. i ciekawe czy będzie drugi sezon.
Kaj - Sob Maj 18, 2013 21:45

Tak chwalicie i chwalicie, a ja czekam aż cały sezon wyjdzie żebym mógł zacząć :)

Ja zacząłem oglądać Spartacusa i mimo tego, że przed obejrzeniem pierwszego odcinka myślałem że to nie moje klimaty to strasznie się wciągnąłem. Fajnie zrobione są sceny walki, wiele intryg - ciągle coś się dzieje. Polecam jak najbardziej! Nawet tym, którzy tak jak ja - nie przepadają za takimi klimatami :)

Qnen - Sob Maj 18, 2013 21:55

Oglądaj jak możesz do końca. Pamiętaj o wszystkich sezonach bo warto!
bounty_fire - Sob Maj 18, 2013 22:05

Placor napisał/a:
8 odcinek mega poziom, szczególnie scena walki. jak narazie serial sie rozkręca, zobaczymy jak finał. i ciekawe czy będzie drugi sezon.

Tak warto dodać, pojawienie się Gilian Anderson to świetny pomysł, epizodycznie ma się pojawiać, ale aktorka znana z Archiwum X, doskonale sobie radzi jako psychiatra Hannibala. (Mowa też, że w potencjalnym sezonie II, wujka Hannibala miałby zagrać David Bowie ^)

Co do drugiego sezonu to mam nadzieję, że będzie, ogólnie Fuller wspominał, że scenariusz jest rozłożony na kilka sezonów ;]

Ps. Skończył się drugi sezon Once Upon A Time, zakończenie intrygujące i ciekaw jestem jak przedstawią Piotrusia Pana (czyżby nowy główny villain?) I ciekawe czy w świecie Nibylandii Gold przemieni się w Rumpl'a ;] Oprócz 3 sezonu Dawno Dawno Temu, ma być spin-off w Zaczarowanej Krainie a skupiać ma się na Alicji z Krainy Czarów

Szybki - Czw Maj 23, 2013 11:38

Ogląda ktoś House of Cards? po obejrzeniu Boss'a mam ochotę na kolejny polityczny serial który wgniecie mnie w fotel i HoC wydaje się takim być ale wolę jeszcze popytać :D
Hornet - Czw Maj 23, 2013 11:56

Ostatnio wciągnął mnie Dexter :) Tyle pozytywnych opinii słyszałem, więc nie mogłem przejść obojętnie obok tego serialu. Obecnie jestem na etapie 2 odcinka 2 sezonu.
Oprócz tego oglądałem wszystkie sezony House'a i Californication. Spartacus'a widziałem dwa sezony - trzeci mnie jakoś zniechęcił, ale może wrócę to niego później.
Lubię też wojenne - Kompania Braci, Pacyfik itd. :)

nismovsky - Czw Maj 23, 2013 12:00

Rossonero_ napisał/a:
Ogląda ktoś House of Cards?

Jeden z najlepszych seriali, jakie dane mi było w życiu oglądać. Ogólnie Netflix mi służy (także zawodowo mi dają zarobić ;) ), więc może nie jestem taki obiektywny, jak być powinienem, ale sam fakt, że główną rolę gra K.Spacey coś mówi. Ten człowiek nie bierze przypadkowych projektów do ręki, a ekipa właśnie kręci drugi sezon, który ukaże się na początku 2014 roku. Szczerze polecam, tym bardziej jeśli lubisz oglądać jak się manipuluje ludźmi i wykorzystuje ich do własnych celów. :ok:

Kaj - Czw Maj 23, 2013 16:03

nismovsky napisał/a:
Rossonero_ napisał/a:
Ogląda ktoś House of Cards?

Jeden z najlepszych seriali, jakie dane mi było w życiu oglądać. Ogólnie Netflix mi służy (także zawodowo mi dają zarobić ;) ), więc może nie jestem taki obiektywny, jak być powinienem, ale sam fakt, że główną rolę gra K.Spacey coś mówi. Ten człowiek nie bierze przypadkowych projektów do ręki, a ekipa właśnie kręci drugi sezon, który ukaże się na początku 2014 roku. Szczerze polecam, tym bardziej jeśli lubisz oglądać jak się manipuluje ludźmi i wykorzystuje ich do własnych celów. :ok:

Dokładnie :) House of Cards może wciągnąć - ja bodaj w 3 dni obejrzałem cały sezon.

Hornet - trzeci sezon Spartacusa zdecydowanie najgorszy, mimo że jestem dopiero właśnie przed obejrzeniem ostatniego odcinka.

Ibrakadabra - Nie Cze 02, 2013 16:21

Najlepszy jest Sherlock BBC, genialna sprawa.
bounty_fire - Nie Cze 16, 2013 20:07

akont napisał/a:

A widział ktoś z Was serial "Arrow" o Zielonej Strzale? Da się to oglądać?

Da się, postać zbliżona do Batmana, milioner, w nocy polujący na złych możnych miasta by naprawić błędy ojca. Jeśli Warner Bros chce robić Justice League to nie wyobrażam sobie by Olivera Queena zabrakło. Gorzej z Batmanem bo ten Nolanowski poszedł na emeryturę, a nowy restart człowieka nietoperza może być klapą.

A propo to są plotki by w Arrow pojawił się gościnnie Batman czy Green Latern, no i Deathstroke jako czarny charakter dalej ma być ;)

Kojak - Czw Cze 20, 2013 12:15

Jeżeli ktoś oglądał serial "Rodzina Soprano" to mam bardzo smutną wiadomość - zmarł James Gandolfini, odtwórca Tonego czyli głównego bohatera serialu...Serce się kraja bo był to po Dexterze mój ulubiony serial...