To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Transfery - Transfery Milanu (cz. 29)

theoden92 - Czw Sty 18, 2018 12:12

Tez tak sadze, szczegolnie ze Deulofeu chyba chcial do nas wrocic...
miszcz - Czw Sty 18, 2018 12:37

Deulofeu jest ich którąś alternatywą, po Verdim, El-Shaarawym i Politano. Czytałem, że nie są przekonani gdyż nie pasuje do "eleganckiej" taktyki Sarriego i jest samolubny. Jest to gracz do kontrataku, a nie Sarri-taki.

Poza tym Barca żąda przymusu wykupu.
Moim zdaniem nie ma czego żałować. Do tego projektu nie pasuje, jedynie mógłby stanowić alternatywę. Teksty "bez niego nie byłoby LE" mnie śmieszą.

Paolo#3 - Czw Sty 18, 2018 23:36

miszcz napisał/a:
Moim zdaniem nie ma czego żałować. Do tego projektu nie pasuje, jedynie mógłby stanowić alternatywę. Teksty "bez niego nie byłoby LE" mnie śmieszą.

Dobrze powiedziane. Osobiście wolałbym np. właśnie Verdiego.

Ciekaw jestem jak na skrzydle radziłby sobie Silva, bodajże w Porto grywał na prawej stronie ataku.

Qnen - Pią Sty 19, 2018 09:00

Transferowa bomba? Istnieje szansa na wymianę Kalinića na... PATO... Aż mi się nie chce wierzyć w ten news.
rafal996 - Pią Sty 19, 2018 09:06

Gdzieś Ty to wyczytał? :D
Qnen - Pią Sty 19, 2018 09:25

A gdzies na fejsie mi się pojawiło
carlos - Pią Sty 19, 2018 09:26

Qnen, no to ja na to krótko: lepszy chory Kalinic, niż zdrowy Pato. Żadna bomba, raczej niewypał. ;)
Qnen - Pią Sty 19, 2018 09:28

:rotfl:
Profil We Are AC Milan o tym napisał

Venomik - Pią Sty 19, 2018 09:32

calciomercato chyba to podawało wcześniej.
Ale to raczej standardowy schemat tworzenia plotki transferowej:
Zawodnik się nie sprawdza -> zobaczmy u jakiego trenera grał dobrze -> zobaczmy gdzie ten trener pracuje -> wybierzmy takie nazwisko do wymiany, które w nagłówku przyciągnie najwięcej czytelników.
No to mamy: Kalinic -> Paulo Sousa -> Tianjin Quanjian -> Pato

Yahoo323 - Pią Sty 19, 2018 11:38

"Pewne miłości nigdy nie rdzewieją" :rotfl:
Adin - Pią Sty 19, 2018 18:57

Powiem lepszy numer wyobrażcie sobie atak Super Mario z Pato, a za nimi Pastore:)
rafal996 - Pią Sty 19, 2018 23:59

Właśnie miałem pisać, że sezon ogórkowy w pełni, bo Mario też jest łączony z Milanem ;)
MK92 - Sob Sty 20, 2018 00:55

Może jeszcze Comandini z Oliveirą? :lol2: Ogólnie rzecz biorąc, strasznie nudne to bieżące mercato... Z Gallianim emocje były do 31 stycznia ;)
carlos - Wto Sty 30, 2018 20:38

Deulofeu ostatecznie trafił do...Watford. Szybko go Barca zweryfikowała, ale w sumie na takich warunkach (wypożyczenie z opłacaniem pensji) To fajna opcja. Na ławkę, oczywiście.
rafal996 - Wto Sty 30, 2018 22:37

Szkoda, ale dobrze że nie do jakiegoś naszego rywala.
Niepotrzebnie go Barca w ogóle brała. A z drugiej strony, że wraca do ligi, gdzie się w sumie sparzył, to się dziwię.

Gzikuu - Pon Lut 05, 2018 19:49

O co chodzi z tym, że Ivan Strinić podobno od lata w Milanie? Troll? Fejk? Czy cofamy się do czasów Gallianiego? Ktoś ma więcej informacji na ten temat?
pandoktor - Pon Lut 05, 2018 22:18

Za dużo poważnych źródeł potwierdza.

Tutaj np. LGdS

http://www.gazzetta.it/Ca...l?refresh_ce-cp

Swoją drogą pierwszy komentarz też pisze o Galliani style ;-) Dziwny ruch.

pepe - Pon Lut 05, 2018 23:51

gzikuu - a w tym dawnym Milanie, to co kochałeś? Te sukcesy, gwiazdy i super wyniki czy coś jeszcze innego? Bo w sumie został herb, ale wiesz - on i barwy są najważniejsze. Kibicem się jest, a nie bywa.
Gzikuu - Wto Lut 06, 2018 00:14

Głównie sukcesy i gwiazdy. Wyniki raczej nie, bo czasem zdarzała się porażka czy nie daj Boże remis, a ja bywam kibicem wtedy jak Milan wygrywa i tylko wtedy (najlepiej więcej niż trzema bramkami). :/ Co prawda bywam kibicem tylko od 2003 roku, ale ostatnio trochę mniej wygrywamy, to ustawiłem sobie taki podpis.

Nie wiem po co ta zaczepka z Twojej strony. Chcesz się uważać za kibica pond kibiców, którego ideologia kibicowania jest tą jedyną prawdziwą? Ok, chodź na mecze i ustawki w barwach z herbem na piersi, ale nie zaczepiaj innych i nie kontestuj ich przywiązania do klubu, tylko dlatego że widzą na boisku konkretnych piłkarzy, a nie przypadkowych ludzi ubranych w czerwień i czerń.

miszcz - Wto Lut 06, 2018 08:15

Ruch bezsensowny i kompletnie niezrozumiały. Trzeba było zostawić Viangoniego, na jedno by wyszło. Sprowadzamy odpad z Napoli, który przegrał rywalizację z Mario Ruim, a w samej Sampdorii gra co najwyżej średnio
Ruch za który Gallianiego by palono na stosie. No ale mamy przecież "królów mercato".

Jeżeli już szukamy darmowych graczy na boki obrony, to w samym Juve są do wzięcia Lichtsteiner i Asamoah.

rafal996 - Wto Lut 06, 2018 09:32

No też mnie to ogromnie dziwi. Rozumiem, że Antonelli jest na wylocie. Rodriguez chyba nikogo w tej chwili nie przekonuje, ale przecież Strinic nie będzie od niego i tak lepszy. Podejrzewam, że jeszcze jeden obrońca odejdzie i to ma być poszerzenie kadry. Oby nie znak, że zaczynamy polować na darmowe okazje.
pandoktor - Wto Lut 06, 2018 13:44

rafal996 napisał/a:
No też mnie to ogromnie dziwi. Rozumiem, że Antonelli jest na wylocie. Rodriguez chyba nikogo w tej chwili nie przekonuje, ale przecież Strinic nie będzie od niego i tak lepszy. Podejrzewam, że jeszcze jeden obrońca odejdzie i to ma być poszerzenie kadry. Oby nie znak, że zaczynamy polować na darmowe okazje.

Żeby to jeszcze była okazja...

MK92 - Wto Lut 06, 2018 22:48

miszcz napisał/a:
Jeżeli już szukamy darmowych graczy na boki obrony, to w samym Juve są do wzięcia Lichtsteiner i Asamoah.

Zgadzam się całkowicie. Niestety, ale wygląda mi na to, że Milan jeszcze przez długi czas będzie po prostu średniakiem... Żeby tylko bić się o scudetto, to trzeba byłoby jeszcze kupić kilka gwiazd światowego formatu, a nas po prostu na to w tym momencie nie stać. Przyzwyczajeni do kilkuletniej posuchy transferowej ucieszyliśmy się bardzo z tych 100 mln euro wydanych latem 2015 roku czy ponad 200 mln euro wydanych latem 2017 roku, ale takie kwoty to w tej chwili najmocniejsze kluby płacą za jedną gwiazdę...

enkidu81 - Wto Lut 06, 2018 23:10

Nie wyciagalbym takich wnioskow na podstawe transferu w zastepstwo odchodzacego Antonelliego. Ot jednego sredniaka ligowego zastapi inny, doswiadczony w SA. Akurat w bloku obronnym nie potrzeba jakis szalonych wzmocnien. Raczej zgrania i wykrystalizowania wyjsciowego bloku.

Wogole co sadzicie o tym Jankto. Ciekawy grajek, sporo sie pokazywal w ostatnim meczu z nami.
Torreira to kolejny mega ciekawy gracz do pomocy. Konieczny jest tez koles do rywalizacji z Kessim.

Ciekawe byly te plotki nt graczy z rynku niemieckiego. Bardzo ciekawy kierunek moim zdaniem.

MK92 - Wto Lut 06, 2018 23:50

enkidu81 napisał/a:
Nie wyciągałbym takich wniosków na podstawie transferu w zastępstwo odchodzącego Antonelliego.

Jednak spojrzałem już trochę poza ten zaklepany transfer Strinicia i wydaje mi się, że moje obawy są uzasadnione. Sam przebieg styczniowego mercato nasuwa pewne wątpliwości, czy przypadkiem w Milanie, w myśl przysłowia, nie musiało zmienić się tak wiele, by wszystko pozostało po staremu... Pożyjemy, zobaczymy. Na razie nie zaprzątam sobie jeszcze głowy letnim mercato i czekam, aż w końcu nasz zespół zacznie grać na miarę swojego potencjału, a ten na pewno nie jest na scudetto, ale na pierwszą czwórkę raczej tak.