To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Piłkarze, trenerzy, działacze - Ignazio Abate

Gimlord - Czw Wrz 18, 2014 16:40

Moim zdaniem nie ma co wyciągać wniosków już teraz. Do końca kontraktu Abate szmat czasu i zobaczymy, czy rzeczywiście potrafi zapewnić przyzwoity poziom przez dłuższy czas niż 2 mecze z rzędu. Bardziej skłaniałbym się ku prowadzeniu rozmów z de Jongiem już teraz niż zawracaniem sobie głowy Ignasiem, który raczej nigdzie nie dostanie więcej niż u nas, a chyba w Mediolanie mu dobrze.
rangiz - Czw Wrz 18, 2014 16:43

Dostanie więcej, niż obecnie ma u nas bo przyjdzie z własną kartą w ręku. Skąd się wzięła podwyżka dla Mexesa, kontrakt dla Flaminiego i paru innych przepłaconych?
Nie trzeba negocjować z klubem więc zawodnik z agentem sami mają więcej do powiedzenia w kwestii warunków wolnego transferu.
Teoretycznie od stycznia mógłby być już dogadany z nowym klubem, jeśli my tego nie zrobimy wcześniej.

VelenoRosso - Czw Wrz 18, 2014 17:13

po dwoch meczach ciezko cos sensowego powiedziec.
jesli zawali kolejne 10 to zaden powazny klub nie wezmie go nawet w gratisie, jesli rozgra sezon zycia wpadnie jakies PSG i obieca mu idiotycznie wysoki kontrakt...pozyjemy zobaczymy, jak zwykle

rafal996 - Czw Wrz 18, 2014 17:16

No właśnie zainteresowanie nim jest i to nie ze strony ogórków, co tym bardziej powinno nam dać do myślenia przy łatwym odpuszczaniu tego zawodnika.
theoden92 - Czw Wrz 18, 2014 17:42

Inzaghi bedzie decydowal, czy chce go w swojej druzynie, czy nie. Sprzedamy go lub puscimy za free i co, trzeba bedzie sobie szukac innego bocznego,bo DeSciglio i Armero to za malo. Mi sie tam podoba jego gra i wolalbym, zeby zostal, Inzaghi chyba tez. PSG nie wykupi go w polowie sezonu.
Gimlord - Czw Wrz 18, 2014 17:57

Zainteresowanie PSG jest w zasadzie na pewno już nieaktualne, przecież w lecie sprowadzili piekielnie zdolnego Auriera, a jest jeszcze van der Viel, który sroce spod ogona nie wypadł. Trzeci PO jest im zupełnie zbędny, szczególnie, że Ignaś nastolatkiem już nie jest.
Renesco - Pią Wrz 19, 2014 09:31

Pamiętajmy, że od czasu Euro 2012 Abate dosyć często bywał kontuzjowany. W mistrzowskim sezonie Allegrego, czy nawet tym kolejnym, przegranym Ignazio grał dobrze. Teraz przede wszystkim, w dwóch kolejnych spotkaniach zagrał skutecznie w ofensywie, co wcześniej zdarzało mu się niezmiernie rzadko.

Nie stać nas na oddanie Abate za darmo, na tą chwilę nasz wychowanek jest pewniakiem w pierwszym składzie, nawet z 50% obecnej "dwumeczowej" formy. Poza tym ten chłopak oddał sporo zdrowia za Milan (z różnym efektem, ale zawsze się starał).

Paolo#3 - Pią Wrz 19, 2014 10:50

Mam nadzieję, że to nie jest sytuacja rodem z NBA: "Mam ostatni rok kontraktu, spinam poślady i walczę o jak najwyższe pieniądze" :-D
Majkel - Śro Lis 05, 2014 23:28

Niedobrze, Ignaś zapalenie Achillesa :( Ciekawe jak będzie obrona wyglądała. Pewnie Bonera na prawą wskoczy.
kamilus - Czw Lis 06, 2014 07:46

Albo DS zostanie przesunięty na prawą flankę, a jego miejsce na lewej zajmie właśnie Daniele.
Baresi87 - Czw Cze 11, 2015 15:00

Abate przedłużył kontrakt do 2019 roku.
Yahoo323 - Czw Cze 11, 2015 15:23

Nasza opoka prawej flanki.
kamilus - Czw Cze 11, 2015 15:25

I dostawca darmowych bramek dla Interu. :)
cortess - Czw Cze 11, 2015 16:39

https://www.youtube.com/watch?v=Eal4fep7pK4
Tyle mam do powiedzenia...

theoden92 - Śro Lut 24, 2016 02:16

Abate w 11 kolejki wg goal.pl. Od paru meczow gra tak, jak powinien prawy obronca duzyny aspirujacej do top 3 ligi wloskiej. Nie ukrywam swojej sympatii do tego gracza, poki co gra tak, jak chcialbym, zeby gral prawy obronca Milanu. W tym roku 30, mam nadzieje, ze jego najlepszy okres w karierze wlasnie sie zaczyna.
Camill - Śro Mar 22, 2017 20:04

Kolejny zawodnik, dla którego ten sezon się skończył... uraz oka podczas meczu z Sassuolo wykluczył Abate z obecnych rozgrywek. Ale podobno ma być gotowy na letni okres przygotowawczy... :)
rafal996 - Czw Mar 23, 2017 09:41

Trudno uwierzyć w pech Milanu. Zawodnik bądź co bądź istotny dla obecnej kadry, a wypada do końca sezonu z powodu urazu oka po przypadkowym odbiciu piłki. Niesamowite.
Venomik - Czw Mar 23, 2017 10:48

To mi przypomina jak Dybala próbował strzelić gola z połowy boiska i z tego powodu wyleciał na dwa miesiące ;]
zino - Pon Kwi 15, 2019 07:32

Zawsze wiedziałem, że Ignacy jest szybki, ale nie sądziłem, że aż taki wydolny żeby wygrać półmaraton w Poznaniu :)
PS. zdążył się mocno opalić wcześniej :)

Bubu - Pon Kwi 15, 2019 22:41

zino napisał/a:
PS. zdążył się mocno opalić wcześniej

Nie musiał się opalać, nie musiał :)