To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Hyde park - www.mylot.com

dranzer - Pią Lis 24, 2006 16:23
Temat postu: www.mylot.com
Witam wszystkich!
chciałbym się zapytać czy ktoś słyszał o stronie www.mylot.com ? jest to forum angielskojęzyczne w którym za pisanie postów dostaje się spore pieniądze ( bodajże 1 cent za jednego posta) nie zarobicie tyle na żadnej innej stronie polecam
Jeżeli mi nie wierzycię to sprawdżcie sami przez weekend ! proszę kożystajcie z tego linka :
tutaj aby się zarejestrować !
wam to nie zaszkodzi a będizecie mi się mogli odwdziączyć za polecenie strony.
nie chcę aby ten post zabrzmiał jak reklama( chć niejako taki jest), chcę wam tylko polecić tą stronę. Jeżeli ktoś już z niej kożysta to proszę napisać jak jest z wypłacalnością, choć słyszałem że wszystko jest ok. z góry dziękują za przeczytanie !
ps. niektórzy zarabiają 10$ (30 zł) dziennie !!!

stan - Pią Lis 24, 2006 16:50

1000 postow (1$=100 centow, 10$=1000 centow=1000 postow) dziennie pisza i dostaja 30pln? nie ma co, super sposob na zarabianie kasy i "spore pieniądze" :rotfl2:
dranzer - Pią Lis 24, 2006 17:14

uhm ... coś nie tak policzyłem jako że napisałem 250 postów i mam prawie 5 $ ... w takiem razie więcej niż wychodzi na to że 0.10 $... pytanie brzmi czy dostaniesz tyle za czytanie maili ? ... zdecydowanie nie ... wiem bo w to też się bawiłem ... a każdy post to np " yes i like it too"
proste jest to bardzo ...

Mości - Pią Lis 24, 2006 17:20

no tak srednio widze te 0.10 $...wg. mnie jak masz prawie 5$ za 250 postow to wychodzi 2 centy za posta. czyli 10$ za 500 postow... nie dziekuje :)

pzdr.

Bubu - Pią Lis 24, 2006 17:34

To przeliczajac jest pewnie mniej niz 1zl za godzine :D No chyba ze pisze sie bezsensowne posty o dlugosci do 10 znaków.
konrad_acm - Sob Lis 25, 2006 08:54

dranzer, a ile centów dostaniesz za każdego z nas? ile jesteśmy warci? 2-3 centy? a moze będziesz miał prowizje od naszych przyszłych "zarobków" :P
droc - Pon Lis 27, 2006 20:43

dranzer napisał/a:
pytanie brzmi czy dostaniesz tyle za czytanie maili ?

No dobre pytanie. Dziennie dostaję coś ok. 100 e-mail. Na niektóre odpisuję, na pozostałe nie ;-) Zakładając, że dziennie odpisuję na 75 maili można założyć, że na mailu zarabiam więcej niż 2 centy :wink: Chyba zostanę zatem przy swojej robocie ... ;-)

pzdr,