To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Newsy - Koszulki Milanu

Pamato - Pon Lip 10, 2006 17:50

Nowe koszulki Home, ale narazie bez loga sponsora....

jak dla mnie to wygladaja troche gorzej niz ostatnie i niespecjalnie pragnalbym czerwono-czarny model..... poczekajmy na biala i 'trzcia' (czarna?), bo czarna Zafira jest kozacka ;)

Kry-kry - Pon Lip 10, 2006 17:52

Koszulki spoko :ok:
slonicek - Pon Lip 10, 2006 19:12

Koszulki na nowy sezon wcale nie sa takie głupie, ale mogły by być lepsze. :) Co prawda ładniejsze są te z przed chyba dwóch sezonów z napisem MERIVA, ale i te nie są złe. (Mogły by być lepsze.)
kuba1899 - Pon Lip 10, 2006 19:21

jeżeli to już jest nowy wzrór to sprawdziły się prognozy umieszczane na tym forum bo wzór jest bardzo podobny do tych pokazanych w grafikach z PESa. Mi tam się podoba, zobaczymy jak będzie wyglądać z logiem sponsora. Ja na pewno kupię:)
Horrorist - Pon Lip 10, 2006 19:51

najlepsze koszulki były w sezonie 99-00 :-)
krzysiekACM - Wto Lip 11, 2006 09:16

jak dla mnie bomba!!! zresztą jak każde:) podoba mi się wszystko co czerwono-czarne,takie też mam serce :forzamilan:
a mogłyby takie zostać bez loga sponsora,fajnie wyglądają

Veerapan - Wto Lip 11, 2006 11:46

A jednak "podpaska" :/ Mnie nie specjalnie sie podoba, chociaz nie jest tez taka najgorsza. Czekamy na logo sponsora i.....znaczek Scudetto :)
sawczen - Śro Lip 12, 2006 16:35

a mnie się nie podoba ten kwadrat, w którym pewnie będzie numer, mogłaby być cała pasiasta i w podobne pasy jak ta na 100-lecie :) ogólnie spoko wygląda ta koszulka, myślę, że logo BetAndWin doda uroku tej koszulce :) pozostaje nam tylko czekać ;)
Veerapan - Czw Lip 13, 2006 14:54

Jesli chodzi o kwadrat to prawdopodobnie go nie bedzie. Jest to wymog ligi mistrzow i tak w europejskich pucharach maja wszystkie zespoly ze wszystkich lig. W ubieglym sezonie tez mielismy kwadracik w pucharach a w serie a nie.
sawczen - Pią Lip 14, 2006 21:44

a tego to jakoś nie zauważyłem ;) ale skoro tak, to dzięki za wyjaśnienie :) widocznie z numerkiem nie rzuca się aż tak w oczy :)
chef - Sob Lip 15, 2006 02:39

Ciezko napewno ocenic nowe koszulki biorac pod uwage jedynie te dwa zdjecia. Pierwsze co mi sie nie podoba to oczywiscie kolnierzyk. Ogolnie jestem antyfanem kolnierzykow o czym byc moze juz pisalem w tym temacie :) Wzor ten to chyba ten sam wzor z jakim przyszlo grac reprezentacja na Mundialu (vide. Argentyna).
Aha, TE koszulki z kwadratem na plecach, czyli przeznaczone na CL chyba nie beda nam potrzebne... ;)

sawczen - Sob Lip 15, 2006 12:40

dokładnie tak Chef, wzór ten sam :

ale... Argentyna nie ma kołnierzyka ;) Kołnierzyk przy koszulkach Milanu to już jakaś klasyka i moim zdaniem nigdy nie zniknie ;) to nasza wizytówka :D mi się najbardziej podoba napis AC MILAN oryginalną czcionką i gdyby nie on, to kołnierzyk by mi się nie podobał ;)

chef - Sob Lip 15, 2006 14:22

Kolnierzyk klasyką Milanu i nigdy nie zniknie? :] Chyba jednak "kilka" razy zniknal ;)

Sezon 03/04                        Sezon 04/05

Jak dla mnie najlepsza byla koszulka z sezonu 03/04. Dla mnie idealna ;) Ta na nowy sezon w jakims stopniu przypomina ja, ale to jednak nie to samo... :(

sawczen - Sob Lip 15, 2006 15:45

w tej nowej, to jakoś mi nie podchodzą te węższe czerwone pasy od czarnych ;) mogli zrobić tak jak właśnie ta Argentyny.. równie szerokie i nie za wiele ich ;) ta z sezonu 04/05 też ładna...
i tak wolałbym nike niż adidasa... ewentualnie pumę, no ale adidas w Milanie to już też lata.. więc niech nie zmieniają ;) chociaż OPEL już też b.długo, a jednak zmienili.. nie mogę się doczekać loga BetAndWin :)
a wiadomo już jak będą wyglądały nowe away i alternatywne (o ile w ogóle będą)?

PacheL - Pon Lip 17, 2006 10:05

http://www.acmilan.com.pl/ - nowe koszulki tu, zajefajanie wygladaja
sawczen - Pon Lip 17, 2006 13:19

no tutaj wyglądają super ;) w sumie to są te same, które przedstawił Pamato, ale jednak tutaj ten projekt wygląda dużo lepiej.. ogólnie fajniejsze wydają mi się koszulki z krótkim rękawkiem. no i na tych zdjęciach Pamato ten czerwony jakiś taki mniej żywy ;)
już się nie mogę doczekać premiery nowych strojów z logiem BetAndWin :)
a no i jeżeli dobrze się przyjrzałem, to w białej koszulce nie ma kołnierzyka... oj ta biała jest piękna moim zdaniem :)

kuba1899 - Pon Lip 17, 2006 13:22

A co ty chciałeś po strojach robionych telefonem komórkowym w ciemnym pomieszczeniu sklepowym ;)
Mi też się "podpaska" podoba:) Mam nadzieję że niedługo będzie okazja ją nabyć:)

sawczen - Pon Lip 17, 2006 13:54

pozwoliłem sobie wykonać 'projekt' z logiem betandwin.. o ile oczywiście będzie on razem z tą ramką, bo może być sam napis z tym żółtym. Jednak myślę, że ostatecznie będą tak wygląąły wyglądały (bo w sumie logo betandwin to cała ta czarna obwódka.. :)
06/07 HOME
06/07 AWAY

moim zdaniem jeżeli będą tak wyglądały, to będą całkiem ładne, szczególnie biała... ;)

Mekin - Pon Lip 17, 2006 14:16

Tyle, że betandwin przekształca się w bwin i zmienia logo. Nie sądzę, by firma chciała promować się za pomocą logo, które znaliśmy do tej pory.

www.bwin.com
http://marketing.org.pl/i...=m44b79bf6ad7cc

sawczen - Pon Lip 17, 2006 14:22

uuu a tego to nie wiedziałem ;) logo bwin może wyglądać jeszcze lepiej ze względu na mniejsze rozmiary. może być całkiem ciekawie ;)
a wiadomo kiedy dokładnie jest oficjalna premiera nowych strojów?

PacheL - Pon Lip 17, 2006 15:10

nie no nie ma co biala jest z*******, od razu daje do sklepu po nią
Warkocz - Czw Lip 20, 2006 13:37

Koszulki na nowy sezon są wyrąbiste jak tylko pojawia sie w sklepach to bez zastanowienia biore jedna z nich, bo oby dwie mega mi sie podobaja!! Juz sie doczekac na nie nie moge!

FORZA MILAN!! INNO MILAN!!

Emil_Bulls - Czw Lip 20, 2006 15:41

Ciekawe ile będą kosztować, pewnie okolo 300 zł : |
Warkocz - Czw Lip 20, 2006 16:47

http://img1.spx.pl/u/725_10676.jpg

Macie tu link na ktorym koszulki juz są ze sponsorem BetAndWin powiem wam ze troszke ten sponsor psuje koszulki ale i tak są ok.

Pamato - Czw Lip 20, 2006 16:49

no i wszystko jasne:

troche dziwne wrazenie z nowa reklama ;) i chyba kolejny raz bardziej podobac mi sie bedzie wersja biała..... troche dziwna opcja, ze kolnierzyk jest tylko w wersji Home