To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - Pamiątki, gadżety...

elpojo - Pią Lut 06, 2004 20:35

Nie znacie sie,fajnie przypalic sobie fajeczke zapalniczka z herbem ACM,ale nie za 50 zlotych! ;-)
beneras - Pią Lut 06, 2004 21:01

HA ! a ja mam gumowy emblemacik rivaldo,taki do kluczy :D
pionka - Pią Lut 06, 2004 21:27

beneras napisał/a:
HA ! a ja mam gumowy emblemacik rivaldo,taki do kluczy :D

No ja nie wiem czy to jest powód do dumy i chwalenia się :P :lol:

Veerapan - Sob Lut 07, 2004 11:24

skontaktuj sie z klorsenem, on napewno kupi :D
zadi - Śro Lut 11, 2004 10:10

[quote="BetinhoAFC"]Witam,

Zajmuje sie sprowadzaniem pamiatek roznych klubow, takze Milanu

za ile ten zegarek z herbem???

beneras - Śro Lut 11, 2004 15:43

Veerapan napisał/a:
skontaktuj sie z klorsenem, on napewno kupi :D

on nie jest na sprzedaz :twisted:

beneras - Sob Mar 27, 2004 18:31

po wyjezdzie do pragi posiadam jeszcze 2 bilety(Sparta-Milan ;) ) i emblemacik Milanu ze Sparta(bardzo fajny).
BoReK99 - Sob Mar 27, 2004 20:22

ja posiadam koszulki te bazarowki: Kluivert, AC Milan, Inzaghi, Rivaldo, i Shevy z nr 10!! - bo jak bylem na koloni we wloszech to jescze niewiedzieli z jakim numerem bedzie gral i pamietam za mialem dosc szerokki manewr z numerkami :)
juz z acmilan.pl zakupilem Gattuso i szalik MCP
a tak tez posiadam szalik bardzo u nas :uzywany: FORZA MILAN i czapke ktora wygralem w konkursie futbol.pl

Paweł Strzelecki - Sob Mar 27, 2004 21:25

Ja z wyjazdu do Pragi przywiozłem sobie szal, który dostałem od pewnego Włocha. To była zamiana szal Milanu za szal Milanu.
gano - Nie Mar 28, 2004 11:50

z nietypowych pamiatek posiadam...parasol Milanu! :shock: :D specjalnie przegladalem caly ten temat i jestem jedyny( albo sie slabo chwalicie :wink: ). parasol jest w wiadomych barwach z herbem i troche badziewnym napisem Milan. kupilem go 8 albo 9 lat temu w takim krakowskim sklepie odziezowym "Nico"- cos w rodzaju supermarketu tylko z ciuchami. oryginalne to to chyba nie jest, ale jeszcze nigdy nikogo z takim nie widzialem 8) takze jak zobaczycie goscia popylajacego po centrum krakowa z czarno-czerwonym parasolem z napisem Milan i herbem- to bede ja :) a ostatnio ogladaja sie ludzie, oj ogladaja :lol: pozdro!
pionka - Nie Mar 28, 2004 12:31

Gano mi tam nie potrzebny Twój parasol, żeby Cię rozpoznać. Tylko Ty coś nie poznajesz ludzi :P Albo udajesz, że nie znasz :P Tak więc jak następnym razem Cię spotkam na ulicy to nie odwracaj łeba tylko powiedz "cześć" :D
Alexxxxx - Nie Mar 28, 2004 12:37

Ja mimo, że jestem kibicem Juve mam takowe gadżety:

:arrow: szalik Milanu z napisem " Forza Milan"
:arrow: mnustwo plakatów
:arrow: zdj. z org. autografem Ambrosiniego :P

Szymeq - Śro Maj 05, 2004 07:15

Posiadam oryginalny szalik milanu prosto z San Siro. Pisze na nim FORZA MILAN, a nad tym napisem pisze CHAMPIONE D' ITALIA
mogę go sprzedać lub zamienić na szalik Juventusu

ania - Śro Maj 05, 2004 21:59

a ja ostotnio dostałam od koleżanek na urodziny koszulkę Milanu z moim nazwiskiem i z numerem 3, bo od Maldiniego wszystko się u mnie zaczęło!! mam jeszcze np. kubek milanu przywieziony z włoch
Milu78 - Czw Maj 06, 2004 16:09

ania napisał/a:
a ja ostotnio dostałam od koleżanek na urodziny koszulkę Milanu z moim nazwiskiem i z numerem 3, bo od Maldiniego wszystko się u mnie zaczęło!! mam jeszcze np. kubek milanu przywieziony z włoch

Aaa musisz wyglac przeslicznie w tej koszulce :wink: .
A co ja mam hmm... orginalny szalik z Wloch z okazji 12 scudetto, kubeczek, koszulke ale nieorginalna (taka stara biala z Oplem i lotto ale wyglad do dzis :ok: ), bryloczek mialem ale wtyd sie przyznac jak sie zdenerwowalem rzucilem nim o ziemie, ach te kobiety ;-) , teraz mam prezent od siostry orginalny bryloczek Barcelony, ktorej razem wprost z Juventusem i Bayernem wrecz :grrr: nielubie (tak delikatnie ;-) ).

dark_rose - Nie Maj 09, 2004 12:32

Byłbym wdzięczny za pomoc. Nie wiem na której aukcji kupić koszulkę Milanu:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24649056
czy
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25036000

Ta pierwsza nie ma małej, okrągłej flagi Włoch na górze na środku, a z tego co widziałęm Milan grał w koszulkach właśnie z tą flagą (widać to u Kaki na moim avatarze :-D ) . Jednak cena jest trochę dziwna :shock:

Jakieś sugestie?

Veerapan - Nie Maj 09, 2004 12:39

Ta za 89 zl jakos podejrzanie tania, nie ryzykowalbym, jezeli chodzi o sugestie, to ja sugeruje kupic w sklepiku www.acmilan.pl :) moze zaplacisz pare groszy drozej, ale za to w jak szczytnym celu :) wspomozesz kase MCP :D
Gio1899 - Nie Maj 09, 2004 16:23

Jeżeli chodzi o koszulki to na allegro polecam użytkownika PIOTREKAROL lub MARCIN_OPOLE. Jeszcze nigdy mnie nie przerobili i można zaufac w 100 % a towar pierwsza klasa ;-) Chyba że masz mozliwość zakupu na e-bay to tam są koszulki po 11$ ale nie gwarantuje udanej transakcji :-D
Veerapan - Nie Maj 09, 2004 20:45

Hehe, a Marcin_Opole to nie Kapi przypadkiem ?? :D
dark_rose - Nie Maj 09, 2004 21:10

Kurcze, to już sam nie wiem, czy czekać na nowe koszulki ze "Scudetto" na piersi czy szarpnąć koszulkę, w której Milan zdobywał mistrza :wall: . Trudny wybór, ale chyba kupię już teraz 8)

pozdrawiam

Gio1899 - Nie Maj 09, 2004 21:18

No pewnie za Kapi. Ale Szanownemu Panu dark_rose chodziło o allegro więc podaje nick z allegro ;-) Ja radze kupić i teraz i na 04/05 :-D
dark_rose - Pon Maj 10, 2004 09:32

A może jeszcze sugestie a propos funduszy na te 2 koszulki? :D
Mam nadzieję, że przynajmniej Opel nie narzuci nowej marki na koszulki, bo bym się wq* :twisted:

:D :D :D zamawiam

Grazie per aiuto

pozdrawiam

Gio1899 - Pon Maj 10, 2004 12:22

Hmmm...fundusze :-) ja żeby kupic moje sprzedałem telefon :-D Pozbadź sie zbędnego balastu i zakup koszulki ;-)
Diavolo - Pon Maj 10, 2004 15:10

Ja z gadżetów posiadam obecnie szalik z napisem FORZA MILAN no i kubeczek teraz mam w planach zakup koszulki. Miałem tez taki fajny plakat Milanu jeszcze jak grali Van Basten, Donadoni itd. ale niestety zostawiłem go na chwilę w zasięgu mojego wówczas jeszcze małego psa no i zaczoł sobie nim bez skrupułów bawić no i domyślacie się jak ten plakat wyglądał. A teraz mam tez problem bo usilnie poszukuje kufla do piwka z logo Milanu no ale narazie niestety jeszcze niezdobyłem takiego :( .
suchy - Pon Maj 10, 2004 20:35

ja posiadam piekny, cudowny i wogole najpiekniejszy pod sloncem szalik Milanu z napisem FORZA MILAN, ktory dostalem ladnych pare lat temu. mam tez kubek Milanu, na scianie wisi herb najlepszej druzyny na swiecie, obok plakat Shevy. moj 10-letni brat, oczywiscie kibic Milanu (hehe nie mial innego wyjscia :twisted: ) ma kilka plakatow i koszulke Inzaghiego. kiedys mialem tez koszulke Savicevica, ale nawet nie wiem gdzie sie zawieruszyla :? obecnie nie posiadam zadnej ale w najblizszym czasie mam zamiar kupic :)