To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

Kibice - Pamiątki, gadżety...

Zbyszek - Śro Sie 16, 2006 14:01

Witam!
Chcialem zakupic jakas "pamiatke" w sklepie www.subsidesports.com . Kilka osob polacalo go na forum. Chcialem sie zapytac jak wyglada proces zaplaty w tym sklepie? Jesli ktos kiedys tam kupowal to prosilbym o wyjasnienie tej sprawy ;)
pozdrawiam

dinosaur5 - Śro Sie 16, 2006 14:09

i jeszcze coś dla fanów Silvio... ;)
slonicek - Śro Sie 16, 2006 14:28

Czyli ja mam nie czekac na żadne potwierdzenie i przelać kasę?? ALe tam isało coś o potwierdzeniu zakupu chyba. Pamiętam że było podane konto sklepu MCP. To coś wyświetliło mi się po zakupie:

Dziękujemy za zakupy w sklepie MCP.

Do ceny zakupionego produktu należy doliczyć koszt przesyłki w wysokości 5 zł i całość przelać na konto:
BRE Bank SA - mBank 98 1140 2004 0000 3802 3322 3164.
W "tytułem przelewu" proszę wpisać: Imię i Nazwisko

Zapraszamy ponownie.

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 15:29 ]
No i to są wszystkie dane potrzebne do przelewu czy jescze coś ????

pan Kamil - Śro Sie 16, 2006 14:39

wyslij kase na to konto,ktore masz podane i to wszystko.druczek wypelnij zgodnie z instrukcja i czekaj na przesylke.
slonicek - Śro Sie 16, 2006 14:59

No tak ale w sklepie MCP pisze coś takiego:
formą płatności jest wpłata na konto
szczegółowe wytyczne zostaną umieszczone w e-mailu
potwierdzającym przyjęcie zamówienia

A ja takiego maila nie dostałem!!! :grrr:

Nawet nie wiem co mam wpisać w kolumnie "nazwa odbiorcy"! Powinien przyjść ten mail, a ja już go ponad 10 dni nie widzę. Mam od nowa zakupić koszulkę?? :hmm:

MikoZ - Śro Sie 16, 2006 15:03

Slonicek nie bardzo widze w czym jest problem, az z ciekawosci zerknalem na formularz na stronie bo dawno nic nie kupowalem, no i wydaje sie byc wszystko jasne i przejrzyste... a to co wkleiles jest potwierdzeniem zakupu, czyli przelewasz kase zgodnie z potwierdzeniem i wiercisz sie kilka dni na krzeselku az mily pan listonosz zapuka do twych wrót :ok:

Dziękujemy za zakupy w sklepie MCP.

Do ceny zakupionego produktu należy doliczyć koszt przesyłki w wysokości 5 zł i całość przelać na konto:
BRE Bank SA - mBank 98 1140 2004 0000 3802 3322 3164.
W "tytułem przelewu" proszę wpisać: Imię i Nazwisko
to jest to slynne potwierdzenie

konrad_acm - Śro Sie 16, 2006 15:12

dla zbieraczy pamiątek i gadżetów znalazłem prawdziwy rarytas ;) w Międzyzdrojach na piłkarskich straganach są wspaniałe czerwono-czarne ręczniki plażowe z wielkim logo Milanu i wiele mówiącym o jakości produktu napisem:
F.C. A.C. MILAN

slonicek - Śro Sie 16, 2006 15:38

Na druczku do przelewu jest tak:

nazwa odbiorcy
.........................................................................
nazwa odbiorcy cd.
nr.rachunku odbiorcy
waluta PLN kwota......................
kwota słownie (wpłata)
nazwa zleceniodawcy
nazwa zleceniodawcy cd.
tytułem
tytułem cd.

Mógłby ktoś mi pomuc to uzupełnić, bo mnie zdaje się to dziwne... Bardzo prosze o pomoc... :help:

Mości - Śro Sie 16, 2006 16:24

nazwa odbiorcy
Milan Club Polonia.........................................................
nazwa odbiorcy cd.
nr.rachunku odbiorcy
nr konta MCP..........................................................
waluta PLN kwota...zsumowana koszulka i koszt wysylki................
kwota słownie (wpłata)
slownie zsumowana kwota............................................................
nazwa zleceniodawcy
Twoje Imie i Nazwisko................................................................
nazwa zleceniodawcy cd.
tytułem
Twoje Imie i Nazwisko(bo takie dostales zalecenie w potwierdzeniu)..............................................................
tytułem cd.

tak wystarczy.

pzdr.

slonicek - Śro Sie 16, 2006 17:36

Wypełniłem według Twojego wzoru. Dzięki! Mam nadzieję że jest dobrze! Pieniądze przeleję pewnie w piątek i w poniedziałek powinienem mieć koszulkę, no może trochę później...
kuba1899 - Śro Sie 16, 2006 17:40

Cytat:
Witam!
Chcialem zakupic jakas "pamiatke" w sklepie www.subsidesports.com . Kilka osob polacalo go na forum. Chcialem sie zapytac jak wyglada proces zaplaty w tym sklepie?

1. Rejestrujesz sie w sklepie podając dane na formularzu
2. Dodajesz rzeczy ktore chcesz kupic do koszyka
3. po "odejsciu od kasy" płacisz kartą kredytową
4. po 7 dniach "pamiątka" jest u ciebie
pozdro

sawczen - Śro Sie 16, 2006 21:34

dinosaur5, niezła ta kolekcja lego ;) takiego czegoś jeszcze nie widziałem :o to by był dobry argument do wyczyszczenia mojego LEGO FUTBOL i zakupu tej kolekcji... hmmm :D ciekawe czy zawodnicy mają na plecach nazwiska :) no i szkoda, że przesyłka droższa niż produkt :)
tutaj całkiem ciekawa bluza ;) te wypalenia mało widoczne.. ciekawe za ile będzie sprzedana :D warto się przyczaić? ;)

Paweł Strzelecki - Śro Sie 16, 2006 21:44

dinosaur5 napisał/a:
Figuren <-- pare osób sie chwaliło ze zbiera figurki ciekawe czy ktoś ma kolekcje tego typu...

O figurkach z klocków Lego jeszcze nie słyszałem. Niezły motyw. Czy poza aukcją są one jeszcze gdzieś dostępne?? Pytam z czystej ciekawości.

sawczen - Czw Sie 17, 2006 00:03

acm napisał/a:
dla zbieraczy pamiątek i gadżetów znalazłem prawdziwy rarytas ;) w Międzyzdrojach na piłkarskich straganach są wspaniałe czerwono-czarne ręczniki plażowe z wielkim logo Milanu i wiele mówiącym o jakości produktu napisem:
F.C. A.C. MILAN

takie?
rzeczywiście extra ręcznik, jak to autor aukcji zatytuował :)
i czy jemu ktoś to kupi...

kuba1899 - Czw Sie 17, 2006 08:07

Tak mysle, ze te klocki lego to "custom made" są, czyli zrobione przez jakiegos fanatyka:) Nie sadze by lego mialo licencje na tyle klubow co jest na tych aukcjach. Wiem ze podpisali kiedys kontrakt z łebskim francuzem na reklamowanie ich produktow, ale by wykupic licencje na wszystkie kluby - wątpię. Jestem tylko ciekaw kim są ci zawodnicy z wąsikami a'la Hercules Poirot :D Nie zmienia faktu, że bardzo fajne:)
sawczen - Czw Sie 17, 2006 11:45

do tego doszłaby licencja pumy, nike i adidasa :) chociaż z drugiej strony, komu chciałoby się robić tyle tego samemu? :) przecież tego jest masa.. ale gdyby był to oryginalny zestaw to w sumie byłby pokazany w pudełku ;)
jednak kiedyś było już coś podobnego, a może to tylko projekty ->> CLICK

Mości - Czw Sie 17, 2006 12:10

sawczen napisał/a:
chociaż z drugiej strony, komu chciałoby się robić tyle tego samem?

jak ktos ma sprawne rece i odpowiedni sprzet (jakies matryce czy cos podobnego) to wcale nie musi to zajmowac duzo czasu.
jesli na taki produkt jest odpowiednio duze zapotrzebowanie to taka "praca" moze byc calkiem oplacalna.
nie wiem tylko jak tu z ochrona znaku towarowego itp.

pzdr.

kuba1899 - Czw Sie 17, 2006 12:43

Mosci ma racje. Dla sprawnego modelarza z gotowymi kalkomaniami jest to kwestia kilku chwil. Co do ochrony znaku towarowego to jest to na pewno łamane w jakims sensie, chociaz w przypadku tzw modelarskich "repaintow" ktore służą w celach kolekcjonerskich, można sobie takie figureczki dowolnie przemalowywać... samo przemalowanie przestepstwem nie jest... co innego handlowanie takim towarem... chociaz i tu jestem nie do konca przekonany. Nie jest to przeciez podrabianie jakiegos firmowego produktu adidasa, lego nie ma w swojej ofercie klockow lego milanu itd... nie jest to tez robione na skalę przemysłową (chyba), a mysle ze z powodzeniem moznaby namalować np. portret Kaki w całym stroju i później go sprzedać, nie łamiąc przy tym ustaw... ale to juz kwestie dla prawników ze specjalizacją w handlu.
kapiMCP - Czw Sie 17, 2006 20:53

slonicek napisał/a:
No tak ale w sklepie MCP pisze coś takiego:
formą płatności jest wpłata na konto
szczegółowe wytyczne zostaną umieszczone w e-mailu
potwierdzającym przyjęcie zamówienia

A ja takiego maila nie dostałem!!! :grrr:

Nawet nie wiem co mam wpisać w kolumnie "nazwa odbiorcy"! Powinien przyjść ten mail, a ja już go ponad 10 dni nie widzę. Mam od nowa zakupić koszulkę?? :hmm:

problem lezy w aktualizacji strony sklepu, ktorej niestety nie moge sie doprosic. otoz od dluzszego czasu informacje dot. finalizacji sa wyswietlane tuz po wyslaniu zamowienia (co wskazano w odpowiedziach na Twoj post), nie jest wiec konieczne wysylanie tych danych e-mailem. dodatkowo mam pewne klopoty ze skrzynka (z wysylaniem) - lecz wszystkie poczte regularnie odbieram i czytam. odpowiedziec moge za to (co czynie) na prywatne wiadomosci na forum. a konczac sprawe zamowien, tak jak pisalem, wszelkie oplacone zamowienia sa realizowane tak szybko i tak sprawnie jak to tylko mozliwe. pzdr.

Veerapan - Sob Sie 19, 2006 13:06

acm napisał/a:
dla zbieraczy pamiątek i gadżetów znalazłem prawdziwy rarytas w Międzyzdrojach na piłkarskich straganach są wspaniałe czerwono-czarne ręczniki plażowe z wielkim logo Milanu i wiele mówiącym o jakości produktu napisem:
F.C. A.C. MILAN
sawczen napisał/a:
takie?
rzeczywiście extra ręcznik, jak to autor aukcji zatytuował
i czy jemu ktoś to kupi...

Jesli sie nie myle to jest to oficjalna nazwa zenskiej druzyny Milanu.

slonicek - Nie Sie 20, 2006 17:05

Już przelałem w piątek pieniążki na konto Milan Club Polonia i mam nadzieję że góra do środy dostanę koszulkę! :)

Pozdrawiam wszystkich. :)

marco58 - Pon Sie 21, 2006 19:54

na allegro sie pojawiło takie coś:
http://www.allegro.pl/ite...zon_06_07_.html

cena bardzo atrakcyjna, az zabardzo, co o tym myslicie?

sawczen - Pon Sie 21, 2006 22:57

już napisałem o tym wczoraj w temacie "koszulki Milanu" ;) różnią się pewnie materiałem... no i kiedyś była mowa o koszulkach 'prosto od producenta'. ;) jak tylko będzie rozmiar L, a najlepiej biała lub czarna, to kręcę kasę i biorę... już pisałem do kolesia, napisał, że mam zapytać w przyszłym tygodniu :)
Pamato - Pon Sie 21, 2006 23:05

przeciez ci ludzie na tym zarabiaja zamawiajac ten towar gdzies w necie.....wiec moze poswiecic troche czasu i samemu poznac ten adres? ;) a moze ktos juz go zna? gdzies mi sie chyba obilo na tym forum, ze ktos znal zrodlo....
konrad_acm - Wto Sie 22, 2006 10:20

"10-21 dni roboczych ( wysyłka z zagranicy -
paczka rejestrowana )"
ktoś gdzieś siedzi i dobrze kombinuje. 99 koszulek Milanu, a jeszcze ma inne kluby. poczekamy na komentarze.jak ktos z Was kupi to proszę o opinie bo boję się zaryzykować ;)